Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ovlasceni servis 'orion' u Beogradu?

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Ovlasceni servis 'orion' u Beogradu?

[ Pregleda: 10925 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sinisa 85
BEOGRAD

Član broj: 138672
Poruke: 16
92.244.133.*



Profil

icon Ovlasceni servis 'orion' u Beogradu?12.10.2008. u 22:36 - pre 187 meseci
Da li neko zna gde se nalazi ili broj telefona ovlascenog servisera za orion televizore
u Beogradu?
 
Odgovor na temu

Chellawy
Sinisa Konjevic
Backa Palanka

Član broj: 88012
Poruke: 1043
79.101.24.*



+5 Profil

icon Re: Ovlasceni servis 'orion' u Beogradu?12.10.2008. u 23:42 - pre 187 meseci
pa to bi trebalo da imas napisano u samom dokumentu koji se dobije uz aparat kada ga kupis.
E sad ako nisi kupio aparat ovde kod nas , onda otidi u neku prodavnicu u kojoj ima da se kupe Orion TV aparati i zamoli trgovca da ti prelista taj dokument (korisnicko uputstvo) i da ti da info o ovlastenom servisu.

nije struja kriva vec zica
 
Odgovor na temu

RMD-girl

Član broj: 323789
Poruke: 1
5.172.38.*



Profil

icon Re: Ovlasceni servis 'orion' u Beogradu?19.06.2014. u 13:39 - pre 118 meseci
Pozdrav. Nova sam na forumu, i vidim da se o ovoj temi nije diskutovalo odavno, ali se nadam da ce neko procitati moj post i uspeti da mi pomogne. Naime, pre nekoliko dana sam aktivirala usugu IPTV-a sa internetom preko Oriona. Sve super funkcionise, net je odlican, ali nesto sa IPTV-om nije kako treba. Povezala sam, ukucala aktivacioni kod, saltam programe, ali slika nenormalno treperi. Povezala sam sa cincevima, i kao sto rekoh, ima i ton ima i slike, samo sto ocigeldno nesto remeti vezu. Inace, imam stariji televizor,i ne znam da li je problem u njemu?! Kada prebacim na AV bude sve ok, ali kada ukljucim taj "resiver" ili kako da ga nazovem, pocinje da treperi. Kao da je ekran podeljen na tri dela i sve je izmesano. Nadam se da ce neko moci da mi pomogne ili barem da podeli sa mnom slicno iskustvo. Zaista bi mi bilo zao da moram da odjavim uslugu, ukoliko je to uopste i moguce... Inace, resiver koji sam dobila nema ulaz ni za skart, a nema ga ni moj televizor. Pokusavala sam da povezem sa drugim televizorom, ali posto nemam daljinski tog televizora, vec koristim neki univerzalni, na tom ne mogu da pronadjem funkciju AV... Zaista ne znam sta vise da radim.
 
Odgovor na temu

torro32
Zenica

Član broj: 277448
Poruke: 86
212.39.125.*



+2 Profil

icon Re: Ovlasceni servis 'orion' u Beogradu?24.06.2014. u 23:30 - pre 118 meseci
Jbg sad kako da ti pomognemo.....imaš li neki DVD pleyer ili neki drugi uredjaj da daje sliku preko činčeva, probaj skopčaj to na TV pa vidi, ako daje dobru sliku bez tog letanja znači da je TV ispravan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: TV uređaji :: Ovlasceni servis 'orion' u Beogradu?

[ Pregleda: 10925 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.