Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fiskalna kas u rezimu fiskalnog stampaca - potreban program

elitemadzone.org :: TechZone :: Fiskalna kas u rezimu fiskalnog stampaca - potreban program

[ Pregleda: 3453 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ClocEr

Član broj: 7067
Poruke: 159
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Fiskalna kas u rezimu fiskalnog stampaca - potreban program15.10.2008. u 14:58 - pre 188 meseci
Kupio sam kasu "SMART" firme telefonija, jer su mi rekli da je, citiram sajt "Jedna od veoma interesantnih mogucnosti SMART fiskalne elektronske registar kase je i funkcija FISKALNOG STAMPACA. SMART povezana na Vaš PC racunar i Vaš program za prodaju formira pravi fiskalni sistem gde kasa štampa fiskalni račun i fiskale izveštaje, a PC obavlja poslove na koje ste Vi do sada vec navikli."

Sada je doslo do toga da mi je broj artikala koje kasa podrzava mali, pa hocu da predjem u ovaj mod. Medjutim, sada kada pozovem doticnu firmu, kazu da to i nije moguce.


Mene interesuje moze li neko da me uputi na mesto gde bih mogao da kupim program za tako nesto. Kasu sam kupio izkljucivo zbog te funkcije, a sada mi kazu da ta funkcija ne postoji pa me to laganje poprilicno nervira.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

bakara
nBGd

SuperModerator
Član broj: 40157
Poruke: 16343



+2921 Profil

icon Re: Fiskalna kas u rezimu fiskalnog stampaca - potreban program15.10.2008. u 15:45 - pre 188 meseci
Pokusaj da se obratis servisu za informaciju.
Nažalost i kazna stvara naviku!
Nažalost i kazna izgrađuje stav!
 
Odgovor na temu

ClocEr

Član broj: 7067
Poruke: 159
*.adsl-3.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Fiskalna kas u rezimu fiskalnog stampaca - potreban program15.10.2008. u 19:02 - pre 188 meseci
Zvao sam ih vec i razgovarao sa nekoliko njih, jer su me upucivali jedni na druge. Ali mi kazu da tako nesto nije moguce i da oni ne mogu da mi pomognu po tom pitanju, te da cu morati da se obratim nekom drugom za nabavku programa. Na moje pitanje 'Kome?', rekli su da pogledam oglase.

Kad ih pitam zasto su onda to postavili kao reklamu za kasu i tvrdili to kada sam kupovao kasu, oni su mi rekli da su tada mislili da ce dobiti neku 'licencu'. Na moje pitanje zasto i dalje na njihovom sajtu stoji ta reklama, oni su odgovorili nesto u stilu 'Pa eto...'. Ja ne znam kako ovo da tumacim, osim kao pervaru. Koliko ja vidim, ako ne uspem da resim ovaj problem uz pomoc nekog nezavisnog programa, morace da padne jedna masna tuzba...

Znaci, nije mi uopste problem da platim program. Samo ne znam koji program se koristi za tu potrebu i kome da se obratim za isti.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Fiskalna kas u rezimu fiskalnog stampaca - potreban program

[ Pregleda: 3453 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.