Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

mp4 player ms industrial mp402 nece da se puni, ustvari se prazni???

[es] :: Portable Players :: mp4 player ms industrial mp402 nece da se puni, ustvari se prazni???

[ Pregleda: 4017 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ludidzora28
Milan Najerica
Mladenovac

Član broj: 159215
Poruke: 556
89.216.59.*

Sajt: www.ludidzora.co.nr


+20 Profil

icon mp4 player ms industrial mp402 nece da se puni, ustvari se prazni???18.10.2008. u 01:37 - pre 188 meseci
Problem je u tome sto kada ga prikljucim na usb comp ga uredno prepozna i na player-u je sve ok i baterija se puni ali je zanimljivo to sto se ona u stvari prazni!!! A kada okrenem dzek od usb-a sto ide u player naopacke (za 180 stepeni) comp izbaci da je nepoznat usb uredjaj a player pokazuje sve normalno kao kad je u fazi transvera i opet pokazuje da se puni ali se ipak prazni. Ja sada punim bateriju na zivo. punjac od Nokie pa + na +, - na - i tako se napuni za jedno sat dva i traje. Evo primera radi, kada mi fali jedna crtica i prikljucim ga na usb da prebacim neke pesme, jedno 10-ak min. i kada ga skinem onda pokazuje polovinu baterije na displeju. Jel se tu more sta urasiti i ako more sta? I kako je moguce da prima dzek i onako naopako i da je opet puni. To me malo buini.
HELP!!!!!!!
Hvala unapred na odgovorima.
 
Odgovor na temu

[es] :: Portable Players :: mp4 player ms industrial mp402 nece da se puni, ustvari se prazni???

[ Pregleda: 4017 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.