Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama

[es] :: Access :: Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama

[ Pregleda: 2239 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusme
emsud jusić
slovenija

Član broj: 161018
Poruke: 30
..c.cable.static.telemach.net.



Profil

icon Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama19.10.2008. u 10:45 - pre 189 meseci
Drugari pozdrav
Pregledo sam teme na forumu i nije mi uspelo naći ono što sam želim.Možda sam spregledo ili nešto drugo.No trebam malu pomoč oko sledeče stvari.Napravio sam neku bazu,pripremio izveštaj i naravno očekivo da če na listovima kojih treba da bude koliko je dana u mjesecu izveštaji biti isti na svakom listu.Na žalost nije mi uspjelo što se vidi iz moje priložene baze,kad se otvori priprema printanja, klikni predogled za skupnu.
Na prvom i drugom listu je sve uredu na trečem je več došlo do zamika pomeranje redosleda redaka.
Da ne zakompliciram još više.Želeo bi pripremiti izveštaj da bude na svim listovima isti kao što je na prvom listu..
Hvala za svaki predlog ili pomoč..
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

SLOJ.1973

Član broj: 130198
Poruke: 873
*.ms012.net.



+41 Profil

icon Re: Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama20.10.2008. u 06:36 - pre 189 meseci
Čini mi se da je greška bila kod ID_OKRAJ 65 a naziv OKRAJ ti je bio 57,pa je access "ređao" po defaultu.U prilogu imaš odgovor,nadam se da je to to.
Jednog dana...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusme
emsud jusić
slovenija

Član broj: 161018
Poruke: 30
..c.cable.static.telemach.net.



Profil

icon Re: Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama21.10.2008. u 08:59 - pre 189 meseci
Zdravo
Hvala za odgovor i hvala za prijaznost.Nažalost nije mi to pomoglo kao rešenje.Onaj okraj 57 mora biti tako jer su svi okraji potrebni i tako ih nazivamo.
Jer tamo kod početka ide 1,2,4,5 znači nisu po vrsti jer taj 57 je nadomestio onaj pod brojem 3.
Slede ostali i opet nisu po vrst tamo kod 23 preskačemo na 45,46 pa 52,53,54 pa opet skok na 61,62,63 nego
vjerovatno je potrebno prilagoditi list da određen broj zapisa može stati na prvi list a opet određen broj zapisa na drugi i ostale listove.
Na žalost ne znam to napraviti.Hvala tebi za trud još jednom i puno pozdrava..
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
93.86.80.*



+21 Profil

icon Re: Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama21.10.2008. u 11:35 - pre 189 meseci
^ Malo je nejasno po čemu ti to želiš da sortiraš, ali ako je problem kod reporta što ne prikazuje za svaki datum na posebnoj stranici onda bi to moglo ovako...
PS
Relacije ti nisu baš najbolje, a i organizacija tabela mi nije baš najjasnija (svrsishodnost?)

;)





Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusme
emsud jusić
slovenija

Član broj: 161018
Poruke: 30
..c.cable.static.telemach.net.



Profil

icon Re: Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama21.10.2008. u 21:19 - pre 189 meseci
Lep pozdrav
Hvala to je u redu,meni je važno da su po datumu listovi spremni za printanje i da su svi okraji po vrsti kao što su u mojoj bazi.Jedino vrstni red okraja 57 moram još složiti da bude iza okraja 54.To ču sam.
Ljudi hvala za pomoč.
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: Kako pripremiti izvestaj da je isti na svim stranicama

[ Pregleda: 2239 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.