Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

nesto.com i www.nesto.com = jedan domen

[es] :: Pretraživači i SEO :: nesto.com i www.nesto.com = jedan domen

[ Pregleda: 4876 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

doktorrr
doktorrr

Član broj: 49760
Poruke: 182
*.paleol.net.

Sajt: vijesti.in.rs


Profil

icon nesto.com i www.nesto.com = jedan domen02.11.2008. u 19:51 - pre 187 meseci
Interesuje me na koji nacin najlakse mogu "uperiti" linkove ka mom sajtu na domen tipa "nesto.com" bez www. Znaci linkovi koji su trenutno upereni ka mom sajtu su otprilike podeljeni na "nesto.com" i "www.nesto.com". To mogu videti kada na yahoo ukucam link:nesto.com ili link:www.nesto.com.
Pretraga daje potpuno razlicite rezultate. To verovatno utice na PR.
 
Odgovor na temu

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
*.iuk.hdm-stuttgart.de.



+4 Profil

icon Re: nesto.com i www.nesto.com = jedan domen04.11.2008. u 15:33 - pre 187 meseci
Čita li iko ovdje FAQ? Odgovor: 301 redirect .htaccess
 
Odgovor na temu

doktorrr
doktorrr

Član broj: 49760
Poruke: 182
*.paleol.net.

Sajt: vijesti.in.rs


Profil

icon Re: nesto.com i www.nesto.com = jedan domen04.11.2008. u 20:18 - pre 187 meseci
Uradio sam ja to odavno,ali ono sto mi nije jasno je zasto onda kada na yahoo ukucam link:nesto.com ili link:www.nesto.com. pretraga daje potpuno razlicite rezultate. Valjda bi logicno bilo da ta redirekcija 301 daje robotima uputstvo da sve linkove "spoje" i da sta god neko utipkao (link:nesto.com ili link:www.nesto.com) dobije isti broj linkova sa istih sajtova.
Usput da dodam,iako sam redirekciju 301 uradio pre nekih godinu dana,PR Google se nije promenio,a niti sam osetio poboljsanje za bilo koju kljucnu rec u ljestvici.A kao sto sam vec naveo,linkovi su mi bili podeljeni na otprilike 50/50 % za nesto.com ili www.nesto.com.
 
Odgovor na temu

||NeX||
Nedim Šabić
Vlasnik SEO.ba
BiH

Član broj: 1430
Poruke: 1733
*.adsl.alicedsl.de.



+4 Profil

icon Re: nesto.com i www.nesto.com = jedan domen07.11.2008. u 09:56 - pre 187 meseci
Ne znači da uopšte treba biti vidljiva promjena. Da Yahoo nije prebacio, ne govori ništa pogrešno, nego samo tačno. Svi linkovi nisu ti prema domeni nego i prema stranicama, a ako ne uradiš 301 stranice na www verziju te straniice opet ti propada link. Zavisno o tome koliko je linkova i kakvih linkova možeš očekivati promjenu. Ako je manje od 200 nemoj se ni bačkati sa tim.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.yunix.co.rs.



+257 Profil

icon Re: nesto.com i www.nesto.com = jedan domen07.11.2008. u 12:46 - pre 187 meseci
Ne treba da trazis link:www.nesto.com - to pokazuje KOJI SAJTOVI LINKUJU KA www.nesto.com. ako zelis da vidis koliko stranica google indexira ka www.nesto.com - pisi site:www.nesto.com.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: nesto.com i www.nesto.com = jedan domen

[ Pregleda: 4876 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.