Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima

[ Pregleda: 9824 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

krnjad
malo privatno

Član broj: 184426
Poruke: 35
*.team.ba.



Profil

icon elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima06.11.2008. u 21:11 - pre 188 meseci
Potrebna mi je elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima sa kombinacijom vremenski relej, vremenski relej i termostat ili neke druge kombinacija hvala raja
 
Odgovor na temu

Pajapatak
Srbija,Bgd

Član broj: 26601
Poruke: 791
93.86.144.*

Sajt: www.frigoservis.rs


+10 Profil

icon Re: elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima07.11.2008. u 01:38 - pre 188 meseci
Nema tu kombinacija nego uzmes na primer Eliwell id 974 i on ti je komanda,sklopka za kompresor,sklopka za grejace (ako ides na grejace),zastitni presostati visokog i niskog pritiska i ako je kompresor trofazni stavis bimetal i sibaj.
Serviser rashladne tehnike
 
Odgovor na temu

krnjad
malo privatno

Član broj: 184426
Poruke: 35
*.team.ba.



Profil

icon Re: elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima07.11.2008. u 05:28 - pre 188 meseci
postujem modernu tehnologiju ali mi treba bas ovo sto sam naveo kao sto kazu na starinski nacin
 
Odgovor na temu

frigo servis bata
vrsac

Član broj: 57285
Poruke: 429
*.dynamic.sbb.rs.



+1 Profil

icon Re: elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima08.11.2008. u 10:14 - pre 188 meseci
To ti je deset puta komplikovanije nego sto je PATAK napisao,i bar duplo skuplje.Semu ne znam gde mozes da nadjes ja to radim iz glave(a sa crtanjem na compu sam katastrofa).
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: elektro šema rashladne komore sa otapanjem toplim gasom i sema otapanja komore grijacima

[ Pregleda: 9824 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.