Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Svecice za Logana - kupovati iskljucivo one francuske ili... ?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Svecice za Logana - kupovati iskljucivo one francuske ili... ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14551 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
77.46.193.*



+3 Profil

icon Re: Svecice za Logana - kupovati iskljucivo one francuske ili... ?21.11.2008. u 20:10 - pre 187 meseci
Citat:
etjen: pokretac teme je rekao u svom prvom postu da je tek presao 22kkm a da je redovna zamena na 30kkm. Koliko sam ja shvatio jedino sto on navodi kao nepravilnost u radu, je neravnomeran rad motora u leru i nista drugo. Htedoh samo da kazem ako je to tako, nema potrebe u njegovom slucaju menjati svecice, ipak je to nov auto i svi delovi su fabricki



Jeste, po servisnoj knjizici zaista nije vreme za zamenu, ali ide zima i mada je prosle dve zime (ovo ce mu biti treca) palio "ko mina" i na -17C (Zlatibor prosle zime, upalio nakon deset dana nepaljenja bez ikakvog duzeg verglanja ili sl.) - mozda nebi bilo lose da ga sada "castim" novim svecicama, a i antifrizom (to je posebna prica, pa cu zapoceti zasebnu temu). Nemirniji rad na leru se primecuju kao malo vise nepravilnih vibracija motora (oseti se kada se drzi ruka na rucici menjaca npr.). Moze da je to, kao sto neko rece, i do goriva.

 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
91.150.107.*



+5251 Profil

icon Re: Svecice za Logana - kupovati iskljucivo one francuske ili... ?22.11.2008. u 01:02 - pre 187 meseci
Moze da bude od goriva, brizgaljki, filtera goriva. A moze i od svecica.

Poz.
 
Odgovor na temu

zorpetus

Član broj: 18625
Poruke: 640
77.46.193.*



+3 Profil

icon Re: Svecice za Logana - kupovati iskljucivo one francuske ili... ?26.11.2008. u 20:30 - pre 187 meseci
Citat:
vladd: Moze da bude od goriva, brizgaljki, filtera goriva. A moze i od svecica.

Poz.


Proverio sam prosli vikend svecice: izgledaju prilicno dobro, cisto, i zazor je i dalje u toleranciji (0.95 +/- 0.05 po servisnom uputstvu). Sipao sam gorivo na drugoj pumpi i te "vibracije" gotovo da su sasvim nestale. Oh, Boze, kakvo djubre sipamo u rezervoare, to je strasno :(

 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Svecice za Logana - kupovati iskljucivo one francuske ili... ?27.11.2008. u 22:34 - pre 187 meseci
rekoh ja, al me niko ne slusa
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Svecice za Logana - kupovati iskljucivo one francuske ili... ?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 14551 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.