Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GPS Data Logger - "offline" informacije o kretanju vozila

[es] :: GPS :: GPS Data Logger - "offline" informacije o kretanju vozila

[ Pregleda: 2139 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

John Doe
BA-PG

Član broj: 5504
Poruke: 97
77.222.6.*



Profil

icon GPS Data Logger - "offline" informacije o kretanju vozila10.12.2008. u 20:31 - pre 186 meseci
Potreban mi je najjednostavniji GPS uredjaj bez ekrana, koji podatke o predjenim putanjama smjesta u internu memoriju ili na neku karticu... Uredjaj bi koristio u kolima i eventualno na planinarenju za dobijanje ispisanih ruta koje bi ucitavao u Google Earth.

Dakle samo mi treba da ugradim uredjaj u kola, da nije veliki odnosno da se ne vidi i da mogu da vidim gdje se vozilo kretalo na svakih npr mjesec dana. Neko mi je pricao da postoji tako nesto i da uredjaj stedi baterije i memoriju kada se vozilo ne krece.

Ukoliko ovako nesto ne postoji, moze i ovaj koji podatke salje preko GPRS-a (nadam se da se moze podesiti period "osvjezavanja")

Ako neko ima nesto da ponudi ili zna dje mogu da nadjem to moze mi pisati na [email protected] ili na PM da ne reklamiramo odje.
 
Odgovor na temu

trimitrije
Pantovic Dimitrije
Nangis, France

Član broj: 56397
Poruke: 46
*.w86-203.abo.wanadoo.fr.



Profil

icon Re: GPS Data Logger - "offline" informacije o kretanju vozila13.01.2009. u 09:56 - pre 185 meseci
Tako nesto posoji :)

evo ti link da vidis otprilike o cemu se radi, ovo je GPS loger koji smesta sve podatke u memoriju (brzina, longitude, latitude, bla bla..) i prenosi se Bluetooth-om ili USB na PC.. mislim da ima i aplikacija koja direktno exportuje data u google earth...

http://www.wondeproud.com/Prod...&ClassName=GPS+Data+Logger


e sad ako jos malo pogledas site naci ces i uredjaje koje rade sa GPS/GSM/GPRS... sve u zavisnosti sta ti treba ... sad ne znam dali u Srbiji moze da se nadje nesto od ovog proizvodjaca, ali nesto slicno postoji sigurno.


 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: GPS Data Logger - "offline" informacije o kretanju vozila

[ Pregleda: 2139 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.