Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti

[es] :: GSM - servisiranje :: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti

[ Pregleda: 5467 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eldar22
eldar hrelja
student
Mostar

Član broj: 177356
Poruke: 4
92.36.149.*



Profil

icon Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti13.12.2008. u 18:11 - pre 186 meseci
Molim sve gsm servisere koji iz svog iskustva mogu predloziti Univerzalni Box za servisiranje (dekodiranje i flesovanje) mobilnih uredzaja, kao i ostale kontakt informacije (telefon i mjesto) gdje se Box moze kupiti, kao i po kojoj najnizoj cijeni.
Unaprijed Hvala !!!

[Ovu poruku je menjao Aleksandar Vasic dana 13.12.2008. u 19:21 GMT+1]
no
 
Odgovor na temu

BVC-Project
Rijeka

Član broj: 20572
Poruke: 344
*.adsl.net.t-com.hr.



+2 Profil

icon Re: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti13.12.2008. u 20:07 - pre 186 meseci
Ako se misliš profesionalno baviti GSM servisom onda nema jednog boxa koji će zadovoljiti sve zahtijeve soft. popravka,to znači,bar iz mog iskustva,da moraš za jedan brand imati najmanje dva različita boxa ili alata za flešanje ili unlock telefona.Sa jednim boxom ćeš uvijek imati problema i uvijek će te zezati za neki telefon.Ako hoćeš "bez problema" popravljati telefone onda kupuj po dva ili tri,kolko ih ja imam,različita alata za pojedine vrste mobilnih uređaja.
Ali evo za tvoju pomoć da ti navedem neke koji su TOP već duže vrijeme,HWK,Vygis,SEtool,NSPro,JAF,MSS II,Rocker,Furious,Infinity,MT,Cruiser i ima ih još (sve ih imam i sve koristim),i kad to sve nabaviš onda ćeš vidjeti da nema jednog jedinog koji sve objedinjuje,a za to treba dosta vremena a i para.
Pozdrav i sretno!
 
Odgovor na temu

eldar22
eldar hrelja
student
Mostar

Član broj: 177356
Poruke: 4
*.mo1.dlp434.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti14.12.2008. u 10:28 - pre 186 meseci
Hvala stari, naravno nisam mislio na samo jedan BOX, bar se nisam izjasnio kako treba.Da upoznat sam sa nekim boxevima koje si ovde nabrojao,al me zanima dali bi mi mogao reci gdje ih ti nabavljas i ako nije problem da mi ostavis par tel. brojeva koje mogu okrenuti,ili neki drugi kontakt (site,e-mail) da se malo detaljnije raspitam za boxeve...Pozdrav
no
 
Odgovor na temu

BVC-Project
Rijeka

Član broj: 20572
Poruke: 344
*.adsl.net.t-com.hr.



+2 Profil

icon Re: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti14.12.2008. u 12:16 - pre 186 meseci
Za nabavke boxeva morat ćeš još malo potražiti na forumima gdje ih ima na prostoru bivše yuge,tu ti ne mogu pomoći pošto ja kupujem boxeve u majčici Kini.Ali kolko ja znam imaš dobar shop u Beogradu.
Pozdrav.

bez reklama, linkove na PP

[Ovu poruku je menjao skymobile dana 15.12.2008. u 11:13 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mobit shop
mobit shop
sarajevo

Član broj: 201190
Poruke: 5
92.36.176.*



Profil

icon Re: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti18.12.2008. u 08:38 - pre 186 meseci
samo pazi da nekupis klon jasam kupio jedan ufs-hwk imam strasnih problema neupotrebljiv je sretno sa kupovinom
hasanagic nedim
 
Odgovor na temu

Iksi
ivan Kostov
koordinator informatickog centra za
slepe, Medicinska skola
Beograd

Član broj: 44520
Poruke: 1558
*.com
Via: [es] mailing liste

ICQ: 2147483647


+12 Profil

icon Re: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti19.12.2008. u 12:01 - pre 186 meseci
kolega, ako znas od koga kupujes neces dobiti clone osim ako to sam ne
zelis... Ne znam da li smem da napisem ovde ali deki 3 g je zakon sto se
opreme tice.
 
Odgovor na temu

kosmodiks
Chachak Srbija

Član broj: 275231
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti15.12.2010. u 23:07 - pre 162 meseci
zelim kupiti box za otkljucavanje samsunga odnosno z3x box ako je nekako moguce da se kup to u srbiji, ocekujem odgovor hvala unapred.
 
Odgovor na temu

svakaVamcast
www.gsmreverse.com

Član broj: 183096
Poruke: 546
*.dynamic.sbb.rs.



+5 Profil

icon Re: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti16.12.2010. u 07:51 - pre 162 meseci
Pa stvari su se malo promenule, u odnosu na proslo vreme (hvala bogu).

E ovako je u Srbiji :

1. Moras imati otvorenu firmu koja se bavi servisom
2. Jendoj od dve VP u srbiji koja se pored ostalog bavi i prodajom BOX-eva dostaviti podatke od firme (sa PIB-om i ostalo)
3. Poosle provere u APR-u i sl. dodeljuje ti se status servisera
4. Platis i dobijas na "ruke" sve sto pozelis
5. Posle nekog vremena (citaj par godina rada) i ostvarenog profita, dobijas "rabat"

P.S. Time je sprecena nelojalna konkurencija.
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - servisiranje :: Izbor najboljeg box-a za gsm servisiranje i gdje kupiti

[ Pregleda: 5467 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.