Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)

elitemadzone.org :: MadZone :: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14470 | Odgovora: 49 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
93.86.80.*



+586 Profil

icon Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 13:45 - pre 186 meseci
Mislim da je novinar Muntadar al-Zeidi uputio, ali doslovno, opravdanu kritiku predsedniku SAD - Dzordzu Bushu. Sta mislite?

http://www.youtube.com/watch?v=QEDWpMRy6cI&feature=rec-HM-r2
 
Odgovor na temu

GM_X
Iznad Ekvatora

Član broj: 168357
Poruke: 98
*.ptt.rs.



Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 14:11 - pre 186 meseci
Bogami, prvi hitac nije bio loš, a tek refleksi kod Džordža. Možda nije trebao da galami pre bacanja, samo ga je upozorio pa je ovaj stigao da eskivira.
Tratinčice mala, a-sa.
 
Odgovor na temu

JankoNIS
Nis

Član broj: 39200
Poruke: 1004



+252 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 14:12 - pre 186 meseci
Mislim da to sada i nije toliko vazno, cak smatram i da je namesteno. Jedna cipela je promasila, druga promasila, a obezbedjenje se tek tada pojavljuje i, kao, stiti bivseg predsednika. Kakvi refleksi!

Pre bih rekao da je izvedeno u dogovoru sa Iracanima, eto, suprotstavili smo se Americi...
 
Odgovor na temu

jericho1405
Programer
Istocno Sarajevo

Član broj: 178952
Poruke: 45



+683 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 14:22 - pre 186 meseci
Simbolicno :)

Mislim da nema govora o nekoj namjestaljci isl.
Jednostavno covjek je reagovao revoltiran pricom(palamudanjem) dokonog Bush-a. Tj. vjerovatno i nije postojao neki plan, vec je u jednom trenutku al-Zeidi-ju "kap prelila casu", i uradio je to sto je uradio.

Btw. vec se, bar tako kazu, javilo nekih 200-tinjak advokata koji su izrazili spremnost da al-Zaidi-ja zastupaju potpuno besplatno. Zanimljivo.
Never argue with an idiot. They bring you down to their level and beat you with
experience.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
93.86.80.*



+586 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 14:25 - pre 186 meseci
Potpuno se slazem da nije trebao da galami i tako da fore preCedniku da reaguje. Ali ipak, ne treba zameriti jer gospodin je samo novinar, a nikako profesionalni Shoeshooter :))

Mada, mislim da je drugi hitac bio bolji - na usporenom snimku (ne znam da li ovde ima, ali projutubuj) se vidi da je cipela prosla tik pored frizure. Steta sto al-Zeidi nema 5 nogu i da je imao jos koju priliku :)
 
Odgovor na temu

bugsu
Vojvodina - Subotica

Član broj: 40006
Poruke: 381
79.101.206.*



+3 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 15:54 - pre 186 meseci
mislim da ce od sada uvesti vecu kontrolu novinara...pa ce morati da se izuvaju ispred sale za konferenciju ...steta sto ga nije lupio :D
Say NO to pop culture!!!
Crno je uvek u modi....
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 15:54 - pre 186 meseci
Trebalo je da nastavi sa carapamma! Tako bi Bus mogao da kaze da su ga napali toksicnim nervnim gasom, koji je poticao od znojavih nogu reportera!

Svaka mu cast za ovo! Ne sto je gadjao Busa, vec sto je imao muda da se nabaci cipelom na predsednika USA! bas me zanima koja je kazna za takvo djelo???

Vec mi u glavi prolazi film kako se Anastasijevic nabacuje cokulom na bivseg predsednika (Voju-Neobavestenog) i kako je ova prima po sred cela!
Sledi pitanje osamucenog Voje: Sta se dogodilo, niko me nije obavestio da ce se postavljati i pitanje radnickih cipela?
 
Odgovor na temu

budjavlebac
Srbija, brale

Član broj: 179059
Poruke: 72
*.adsl-3.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 16:44 - pre 186 meseci
Buš je prošlost, ali njegova politika izgleda nije. Simboličan čin. Veliki su izgledi da će i Obama ovako proći, ako ne učini neki radikalni zaokret koga, za sada, nema.

@ Laki Gen
Ti si baš opsednut bivšim nam premijerom? Nađi drugog dežurnog krivca. Čovek nije više na vlasti. Kako ti Mlađa ili Dačić nisu odmah pali na pamet?
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
93.86.80.*



+586 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 17:19 - pre 186 meseci
Citat:
budjavlebac: Buš je prošlost, ali njegova politika izgleda nije. Simboličan čin. Veliki su izgledi da će i Obama ovako proći, ako ne učini neki radikalni zaokret koga, za sada, nema.

@ Laki Gen
Ti si baš opsednut bivšim nam premijerom? Nađi drugog dežurnog krivca. Čovek nije više na vlasti. Kako ti Mlađa ili Dačić nisu odmah pali na pamet?


Ja bih licno voleo videti naseg premijera kako reaguje na >PLONK!< nastao kao posledica zavrljacenog opanka od strane nekog srpskog novinara :))) Ne toliko zbog politike, koliko zbog njegove pojave - kontam da mu refleksi nisu jaca strana.

Inace, mozda ce se analizom unutrasnjosti cipele irackog novinara konacno doci do oruzija za masovno unistenje i bojnih otrova - makar u fragmentima i tako opravdati nekolicinu dolara ulozenu rat.
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
77.46.209.*



+26 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 17:26 - pre 186 meseci
Sjajni refleksi busa, nisam se nadao
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7173 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 17:45 - pre 186 meseci
Hahhahahaha izgleda je Bush naviknut na ovakve stvari... mozda izbegavanje cvrstih predmeta uce u Teksasu :)

Primetite kako posle svega odmahuje obezbedjenju u fazonu "sve je OK"... valjda je gledao "You don't mess with the Zohan" pa zna da Arapi hoce nekad da posegnu za cipelama :)

Hahahah ali totalno me taj lik podseca na onog Arapina iz Zohan-a... posle kazu da je taj film pun stereotipa :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
77.46.188.*



+586 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 17:58 - pre 186 meseci
"Once a man can throw a shoe at the president, he is truly free." - kaze jedan :)
Ima istine u ovome. Da je, recimo, sibn'o cipAlu na Sadama... khm.. verovatno ne bi vise izvestavao. Nikad. Nista.

Inace, tip je mlad (28 godina) i kanda mu je krv uzavrela i pamet pomutila :)

Mada - respect!


Evo mu i poluprofil uz prigodan tekst

http://gawker.com/5110129/what...me-of-the-baghdad-shoe-thrower
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 18:53 - pre 186 meseci
@budjavlebac: Nisam ja opsednut njime, nego mi je ta slika u glavi, kako nepomicno stoji za govornicom i broji sare na djonu dok mu cipela leti u facu! Mirno, bez ispustenog glasa prima cokulu u lice i pravi se neobavjesten! Joj sta bih dao za tu scenu!!!
P.S. Koliku glavu ima, bilo bi ga tesko promasiti.

Ovaj novinar sa naocalama pored njega izgleda kao da drzi palceve da cipela ne promasi metu!
Mislim da je ovo nesto najsmjesnije sto sam imao prilike da vidim.

Cipelom na predsednika, i to predsednika USA! Stvarno moras biti baja.
BTW, Dzordz nije za potcjenjivanje, ima reflekse kao divlja macka. To ti je brale USA. Ne moze svako biti predsednik, prvo test sposobnosti, pa onda predsednik.
Samo je falilo da uhvati cipelu i da je vrati posiljaocu. To bi bio vrh!!!
 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 18:59 - pre 186 meseci
Citat:
jericho1405: Simbolicno :)
Btw. vec se, bar tako kazu, javilo nekih 200-tinjak advokata koji su izrazili spremnost da al-Zaidi-ja zastupaju potpuno besplatno. Zanimljivo.

Mislim da mu u guantanamu nece trebati advokat LOL
 
Odgovor na temu

budjavlebac
Srbija, brale

Član broj: 179059
Poruke: 72
*.adsl-3.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 19:57 - pre 186 meseci
Citat:
Laki_Gen: @budjavlebac: Nisam ja opsednut njime, nego mi je ta slika u glavi, kako nepomicno stoji za govornicom i broji sare na djonu dok mu cipela leti u facu! Mirno, bez ispustenog glasa prima cokulu u lice i pravi se neobavjesten! Joj sta bih dao za tu scenu!!!
P.S. Koliku glavu ima, bilo bi ga tesko promasiti.


Manija je poremećaj koji se sastoji u nekontrolisanim i neodoljivim impulsima ka izvesnoj vrsti društveno zabranjenog ponašanja, kao npr. kleptomanija, piromanija, erotomanija, dipsomanija i sl. Psihičko stanje u kojem je upadljiva motorička i mentalna hiperaktivnost, a u emotivnoj sferi izvršenja radnje dominira doživljaj pune radosti, snažne ali neosnovane euforije i samozadovoljstva.

P.S. Ništa lično. Ovo kaže Vikipedija:
http://sr.wikipedia.org/sr-el/Manija
 
Odgovor na temu

Laki_Gen
Beograd

Član broj: 156057
Poruke: 634
*.adsl.verat.net.



+7 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 20:16 - pre 186 meseci
Ja se uplasio da je opsesivno-kompulzivni...
Valjda imamo i mi pravo na neku malu radost ?
Evo i protesta kojima se trazi oslobadjanje "junaka" i prvih nagrada za "bacaca cipela". To bacanje cipela ili udaranje cipelom u islamskoj kulturi dodje kao vrhusnka uvreda, pa ga njegovi sada slave kao heroja sto je Busu "u lice" rekao sta misli o njemu i njegovoj politici.
http://www.welt.de/politik/art...ilassung-des-Schuhwerfers.html

P.S.
Srecom je taj lik zavrsio politicku karijeru, i onaj njegov ministar za srce Srbije sto nas je u oci lagao o clanu 135 SSP-a i jos ponekim stvarima. To bese vrhunac bezobrazluka.

P.P.S. Mozda i jeste manija. Koliko god pokusavao da se ne radujem, eto bas sam happy sto ga nema, iako sam i ja, izmedju ostalih, dosao u BG 2000-e da ga dovedem na vlast.
Necu vise, ovo nije politicki forum (Moderator), iako mi je dijagnoza postavljena. Nista licno, zar ne, Sars?
 
Odgovor na temu

deerbeer
Beograd

Član broj: 174418
Poruke: 1189
*.adsl-1.sezampro.yu.



+395 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 20:28 - pre 186 meseci
I red je da ga isprate kako treba u penziju .. kao najismevanijeg, najgoreg i najglupljeg predsednika u istoriji SAD .

Viva lollapalooza
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Srđan Pavlović
Član broj: 139340
Poruke: 5571
93.86.4.*

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 20:46 - pre 186 meseci
Prvi hitac bio je vrlo precizan. Ne znam da li bih sa te daljine (neuvezban) mogao bas
tako lako pogoditi neciju glavu cipelom a da hitac bude jak, pa pretpostavljam da je ovaj vezbao :)
Da se Bush nije maknuo, dobio bi tacno negde po levoj strani face, tako mi se cini.

Drugi hitac nesto bas i nisam video gde je prosao, i da li je onaj lik pored Busha zaustavio
cipelu rukom ili je onda prozujala iza. Cini mi se da je i onda prosla iza, ali isto precizan hitac.

Najbolja je scena kada se nakon koji sekund otvaraju ona vrata iza Busha
(odstupnica) i upadaju dva "coveka u crnom", verovatno da vode Busha pravo do Helikoptera
koji ceka sa upaljenim motorom :)

Jbt, salju Busha u Irak da nesto prica... srecan je sto nije gore prosao.

Btw, ima li negde ceo prilog (video)? Zanima me sta je tacno palamudio pre cipele.
 
Odgovor na temu

RobertoKish

Član broj: 31138
Poruke: 165
93.86.174.*



+1 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 20:53 - pre 186 meseci
da ga je bar maknuo u celenku.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
77.46.188.*



+586 Profil

icon Re: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)15.12.2008. u 21:10 - pre 186 meseci
Zanima me da li je lik dosao uredno na posao, da odradi konferenciju, pa posle toga da napise kraci sastav i posalje svojoj maticnoj agenciji, pa se negde na pola tog puta iznervirao i puk'o, te poceo da gadja prvog, zvanicno, coveka najjace zemlje na planeti ili je to vec resio pre nego sto je dosao na posao?

Kontam, kad pogledam snimak, da je resio ranije, sa obzirom da je uputio rafalnu paljbu, odnosno dva brzopotezna hica. Nemoguce je da se od jednom iznervirao i besno skinuo cipele, ma koliko imao izrazene palcane sposobnosti zgurivanja cipAle sa noge. Suvise je kratak vremenski raspon izmedju dva hica.

Sigurno je ranije resio, izuo se lepo covek i sacekao da taj izgovor za ljudsko bice zavrsi govor, te ga napao.


Mislim, sta covek meni treba da kaze da toliko popiz*im da skinem cipele u afektu i raspalim?! :))


Nadam se samo da cipAle nisu neki "Kostanin" model, pa povezu i nas u zlocinacku organizaciju i obeleze kao saucesnike i pomagace organizatora atentata!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Mr Muntadar al-Zeidi se pohvalio mr Bushu novim cipelama :)

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 14470 | Odgovora: 49 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.