Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

3d igra za TV !!!

[es] :: GameDev - Razvoj Igara :: 3d igra za TV !!!

[ Pregleda: 7178 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Bax21
NTI/EC gymnasiet
Sweden

Član broj: 195052
Poruke: 2
*.bredband.comhem.se.



Profil

icon 3d igra za TV !!!25.12.2008. u 12:45 - pre 186 meseci
gledam vec nekoliko dana na tv happy 3d igru novogodisnja staza. interesuje me ko pravi takav softver kod nas i kako sve to funkcionise. mnogo mi se svidja grafika i upravljanje preko telefona. sta bi trebao da znam da bi mogao praviti ovako nesto?
Msn : [email protected]
_______________________

Da se Facebook server sruši 90%
mladih palo bi u tesku depresiju. Ako
si u onih 10% koji bi im se smejali,
stavi ovo u svoj profil!!


 
Odgovor na temu

serbocop
Christian ChR1S
ArtDirector&Co-Owner , DRAGONS EYE
STUDIO
Beograd

Član broj: 206378
Poruke: 103
*.ADSL.neobee.net.



+3 Profil

icon Re: 3d igra za TV !!!27.12.2008. u 02:36 - pre 186 meseci
Postovani BAX21 ,
iako sam isuvise star ,a i nemam bas preterano slobodnog vremena za TV (imam ga samo za kompjutere tj. posao) uspeo sam da pogledam TV IGRU na Nacionalnoj decijoj TV Happy (mislim oko 13:30).MEni se takodje veoma dopala ... mozda mi je jedina zamerka sto je kratka ,odnosno nedostatak novih staza za
"voznju" ali predpostavljam da je to zbog vremenskog limita.Ipak to treba da odigra sto vise klinaca ,a ne traje nesto spec dugo.U svakom slucaju VEOMA DOPADLJIVO,Ponekad me nervira sto se ti ljudi ne potpisu na kraju emisiei ili ako imaju studio da ga "objave" .sajt ili slicno ... jer ... vidi se da ta ekipa zna da uradi posao.Naravno,moguce je da je u pitanju samo nas prevod a da je igra "uvezena" - ne bi me cudilo.
E sad tvoja STRUCNA PITANJA :D ...
Ova veza telfon-kompjuter mi je totalno nepoznata i osim sto je hardwerski problem,glavni deo odradjuje C++ i to ces tesko da savladas "na brzaka".Vrlo moguce da je i sama igrica radjena takodje u pomenutom programskom jeziku...Mozda bi za pocetak mogao da krenes sa jednostavnijim stvarima tipa GAMEMAKER,ili nekakav prost "editor na gotov endzin" i sl...Jer igra kakvu si video na HAPPY TV je daleko od pocetnicke varijante - od programiranja,3d modelinga,optimizacije,dizajna,baza podataka za hiljade gledalaca koji se ukljuce u program itd itd ...)
Na kraju .... mislim da je u ovom slucaju ekipa koja bi mogla da samostalno napravi finu deciju igru sa slicnom tematikom ,mnogo staza,arkadnim delovima,logickim zavrzlamama i to sve U VIDU "VELIKE" PC IGRE (naravno ,za mladju populaciju,ali kvalitet je neosporan)...da sam kakav lovator znao bih u sta da ulozim novac ,a i krajnje je vreme (kad vidim da postoje likovi koji znaju posao) da procveta trziste za proizvodnju igara i u Srbiji (citaj EX YU i sire).... Ukoliko neko zna ko stoji iza ovog projekta i koliko bi mogao da kosta molio bi da me kontaktira na PP a moze i ovde na TEMI !

ChR1S

 
Odgovor na temu

Bax21
NTI/EC gymnasiet
Sweden

Član broj: 195052
Poruke: 2
*.bredband.comhem.se.



Profil

icon Re: 3d igra za TV !!!06.01.2009. u 08:14 - pre 186 meseci
Nasao sam ko pravi ovu i slicne igre, evo ga link:
www.happynet.rs

Msn : [email protected]
_______________________

Da se Facebook server sruši 90%
mladih palo bi u tesku depresiju. Ako
si u onih 10% koji bi im se smejali,
stavi ovo u svoj profil!!


 
Odgovor na temu

[es] :: GameDev - Razvoj Igara :: 3d igra za TV !!!

[ Pregleda: 7178 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.