Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8409 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

smiljanicn
Nemanja Smiljanic
GIS Manager, BHP Billiton
UlaanBatar, Mongolia

Član broj: 67947
Poruke: 7
93.86.107.*



Profil

icon Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!04.01.2009. u 20:21 - pre 185 meseci
Vidim da se vecina vlasnika ADSL pomamila ,ko mlada pred onu stvar, kad je telekom promenio pakete! Ja se pitam sta bi sa visegodisnjem pljackanju nas korisnika, i kako to odjednom 1.januara, da nije mozda zbog toga sto ovi nesrecnici pocinju sa primenom trgovinskog sporazuma sa EU???
Znaju se odavno cene interneta u evropskim zemljama, i znamo da smo pljackani, pitam se koja je verovatnoca dobiti ove bitange na sudu? Zamislite masovne tuzbe protiv telekoma, joj to bi voleo da vidim!
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!04.01.2009. u 22:57 - pre 185 meseci
Koje bre pljackanje? o cemu ti pricas? da li je tebe neko primorao da kupujes internet?? lepo si se slozio sa uslovima i sta sad hoces?
nadji bre neki posao i budi produktivan, nemoj da izvodis besne gliste po internetu...i ovako te pljackaju za njegovo koriscenje...
 
Odgovor na temu

smiljanicn
Nemanja Smiljanic
GIS Manager, BHP Billiton
UlaanBatar, Mongolia

Član broj: 67947
Poruke: 7
93.86.107.*



Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!05.01.2009. u 07:36 - pre 185 meseci
Vidi se da radiš u Telekomu... btw ja sam magistar geologije, radim u Mongoliji na istraživanju ležišta uglja i uranijuma za dnevnicu koju vi iz telekoma možete da imate tek kad skupite vaših trideset. Bio sam student, sam sam se izdržavao, znam šta znači nemati. Zato ću se boriti protiv pljačke telekoma i vas sličnih što radite/podržavate ! Vi iz telekoma nas primoravate, na ovo sr*** od interneta jer držite monopol. Pogledaj samo kakvi su vam bedni uploadovi, ne može čovek da uspostavi video komunikaciu!!! Sramota!!!
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!05.01.2009. u 10:25 - pre 185 meseci
ha ha al te napusio

svaka cast geolog!
 
Odgovor na temu

Take 5

Član broj: 200551
Poruke: 1423
79.101.199.*



+12 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!05.01.2009. u 11:52 - pre 185 meseci
Kako na [es]-u već postoji more tema sa istim lajtmotivom: "Zašto mrzim Telekom / MTS", bilo bi krajnje vreme da se sve objedine u jedinstvenu TOP Hate-Flame temu prigodnog naslova, u kojoj bi redovnih 20-ak učesnika mogli s vremena na vreme da se "istovare" pa da to više ne moraju da rade "k'o kokoške po celoj avliji".
Ovako sve već postaje mnogo dosadno.
;)
"Take Five" is the famous jazz piece written by Paul Desmond and performed by The Dave Brubeck Quartet. It is famous for its distinctive saxophone line and use of the unusual quintuple (5/4) time, from which its name is derived.

Take Five (1966)

Take Five by Al Jarreau 1976
 
Odgovor na temu

neca
ERP Consultant
Smederevo

Član broj: 1460
Poruke: 1283

ICQ: 129255214


+92 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!05.01.2009. u 23:13 - pre 185 meseci
Geolog...:) sta onda pljujes po telekomu..kad i ovako radis u mongoliji...vi verovatno tamo imate ekstra internet, ali vam je voda skupa...probaj da tuzis tamo upravu vodovoda..u srbiji se vodom razbacuju...pa ono..pravi poredjenje i tuzi :))))
A da ... mi telekomovci smo poznati po tome da branimo...ja imam 16/4mbits internet i ja nemam problema sa video linkovima :)


Take 5 imas pravo za temu...:)
P.S.
Mi radimo za link..ne za dnevnice :)
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Član broj: 399
Poruke: 480
93.86.201.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!05.01.2009. u 23:19 - pre 185 meseci
Ja imam ovaj Basic ADSL valjda 1024 / 128 sada mislim, i igram WoW.
U isto vreme Raidujem, a na TV-u mi je tube8.com i sve to lepo radi bez seckanja.

<---- Prezadovoljan korisnik Telekoma za bednih 1200 din.
 
Odgovor na temu

smiljanicn
Nemanja Smiljanic
GIS Manager, BHP Billiton
UlaanBatar, Mongolia

Član broj: 67947
Poruke: 7
79.101.234.*



Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!06.01.2009. u 09:18 - pre 185 meseci
Neco, internet na poslu mi je 4mbit/4mbit, radim 6nedelja pa dodjem na 2 ovde! Sta velis, imas 16/4mbit, ocu i ja takav net a ne da mi uvaljuju 16mbit/768kbp!!! I da platim za razliku od tebe sto zloupotrebljavas sluzbeni polozaj! I nemoj vise da trolujes, nego idi odrzavaj taj Karburator,Komparator kako se vec zove.

Silenceru, slazem se da je sad cena/protok sada bednih 1200, nisi dobro procitao prvi post, sta cemo kad si placao 1400din i vise za 512/64 a neko kraduckao, e 64kbps upload, pa jedva slike smanjne mozes da okacis ako ti podje za rukom, da ne pricam o necemu drugom. I sad je upload bedan!!!!
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Član broj: 399
Poruke: 480
80.93.249.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!06.01.2009. u 09:44 - pre 185 meseci
smiljanicn: I u to vreme kad sam placao 1200 / 1400 din kolko vec za 512/64 i jos kad je bilo 256 / 64 ja sam i dalje bio prezadovoljan. Ne vidim o kojoj kradji je ovde rec, mene niko nije pokrao, ja sam placao ono zasta sam ja sklopio ugovor sa ISP-om u ovom slucaju Telekom Srbije AD. I sta je tu problem pre nego sto sam potpisao znam sta sam potpisao znam da sam u obavezi godinu dana da koristim njihove usluge ADSL-a, sto mi je isteklo i ne planiram da ih menjam, ali isto tako sam potpisao da mi se ne garantuje PUN PROTOK. Imam i ja u firmi 6mbit / 6mbit, samo je razlika u ceni 34000 din na mesecno nivou + PDV. I za tja protok mi je zagarantovana brzina.

Sta vama nije jasno ne razumem ? A sta meni nije jasno ?
 
Odgovor na temu

smiljanicn
Nemanja Smiljanic
GIS Manager, BHP Billiton
UlaanBatar, Mongolia

Član broj: 67947
Poruke: 7
79.101.234.*



Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!06.01.2009. u 15:29 - pre 185 meseci
Ja kazem da sam primoran da imam internet, morao sam da se slozim sa ugovorom, nema alternative. Ja koristim internet za posao, a ne za WOW i torrent, i zato mi treba dobra konekcija da posaljem rarovanu bazu od 300mb ili satelitski snimak u ecw formatu od 2gb npr.

Mogu da platim, al bre nisam zadovoljan uslugom i kradjom, jer kad ti neko naplati internet 3 puta vise nego sto kosta to se zove kradja!
Silencer:Da si u normalnoj zemlji gde se ne krade od korisnika ne bi za koneckiju 6/6 placao 34000 + pdv nego bi placali 3 puta manje!

Vi Smedervci prosto obozavate Telekom. Po vama je Srbija puna prezadovoljnih Telekomovih korisnika.... bruka.... ajmo jos neko misljenje, molim vas!


P.S. Wow radi dobro i na dial-up kolko ja znam.
 
Odgovor na temu

Silencer
Mitrović Stevan
Smederevo

Član broj: 399
Poruke: 480
93.86.201.*

ICQ: 76958890


+72 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!06.01.2009. u 15:52 - pre 185 meseci
Citat:
P.S. Wow radi dobro i na dial-up kolko ja znam.

Radi ocajno kad raidujes i igras arenu, dok mozes da levelujes pristojno

Citat:
Silencer:Da si u normalnoj zemlji gde se ne krade od korisnika ne bi za koneckiju 6/6 placao 34000 + pdv nego bi placali 3 puta manje!

Nalazim se u zemlji koja nije u evropskoj uniji i koja radi sta joj je volja, skroz sam svestan toga i naucio sam da zivim sa tim. Gde god da se okrenes dupe ti je pozadi tako da bolje i ti krenes da se pomrisi sa time ili da ides u neku normalnu zemlju gde je net manji za 3 puta.


Citat:
Ja kazem da sam primoran da imam internet, morao sam da se slozim sa ugovorom, nema alternative. Ja koristim internet za posao, a ne za WOW i torrent, i zato mi treba dobra konekcija da posaljem rarovanu bazu od 300mb ili satelitski snimak u ecw formatu od 2gb npr.

I ja sam primoran da skidam svaki dan bazu sa mog servera iz amerika koja je 100mb kompresovana, uz to da vucem posle i backup sa HDD-a koji premasuje 2gb i to radim uglavnom automatikom u 00h svakog dana.
Ovo je kod kuce, a u firmi koristim za upload i placam 34000 din da bi mogao da radim i zaradjujem pare sto je jelda realno ? Jer da placam 1200 din ja ne bii mogao da radim i ne bi pravio pare, a time ja ne bi mogao da zaradim svoju platu / ili da mi firma radi mesecno pozitivno jelda ? jeste pa onda se ne bunim i platim kolko treba i imam korist od toga. Sto bi davao 34k dinara ako nemam vajdu od toga ?

Citat:
Vi Smedervci prosto obozavate Telekom. Po vama je Srbija puna prezadovoljnih Telekomovih korisnika.... bruka.... ajmo jos neko misljenje, molim vas!

Nije istina Mobilni pretplatnik sam na Telekomu i Telenoru vise od 2 godine i zadovoljan sam obema operaterima.

Sto se tiche interneta zadovoljan sam Telekom jedinom i njega volim jer je on monopolista i pravi te ADSL linije i omogucava ih u svim gradovima srbije, dok ostali ISP samo koriste njihov VP cenovnik da prodaju ADSL nasta dodaju svoju MP marzu :P i dobiju cenu kao i telekom sto daje. Mozda gresim ovde, a mozda i ne ako se dobro. Ako se dobra secam ne zaradjuju mnogo na ADSL linijama ISP-ovi, sem ako nesto novo nije skoro izmisljeno.

Da obozavam telekom drugo nemam sta da obozavam jer drugo ne postoji u Srbiji.

Imas ako ti treba satelitski net up / down ako bas neces preko Srpskih lopova kako ih vi zovete :)
 
Odgovor na temu

Marki279
Marki279

Član broj: 142508
Poruke: 67
93.86.165.*



+2 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!27.01.2009. u 21:30 - pre 184 meseci
Pa upload je valjda tako los zato sto je maksimum za adsl po specifikacijama 1mb/s, tj i da hoces vise ne moze. Najbolje sto mogu da urade je da svim paketima stave upload od 1mb/s, a da se razlikuju samo po downloadu.

Mozemo da se za to izborimo.
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.adsl.verat.net.



+16 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!17.03.2009. u 11:07 - pre 183 meseci
MOJ DRUG KORISTI BEZICNI INTERNET EXE-NET !! Flat Home 384k 384k/128k Neograničen 450 din !!!!! ZNACI 450 DINARA MESECNO !!!!!!!!!!!!!!!!
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.exe-net.net.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!17.03.2009. u 15:41 - pre 182 meseci
^ Da. :)
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

MladenIsakovic
Mladen Isaković
Šabac

Član broj: 58620
Poruke: 333
212.200.183.*

Jabber: mladjai@elitesecurity.org
ICQ: 162720715
Sajt: www.slackware-srbija.org


+1 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!17.03.2009. u 15:51 - pre 182 meseci
Vid' njih, oko čega se svađaju!
A šta da kažem ja, prijavio sam se za adsl 2005 godine, živim na 70km od BG, i još uvek ništa! Centrala digitalna, nema PCMa niti dvojnika, i džaba! Ma svi su lopovi, ako nemaš vezu, moš' da se *****!
 
Odgovor na temu

ki111er

Član broj: 158867
Poruke: 381



+53 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!17.03.2009. u 16:33 - pre 182 meseci
Ja sam imao PCM ali cim sam podneo zahtev momentalno su ga skinuli. Doduse trajalo je dok nisam dobio modem od provajdera koga sam odmah po isteku ugovora od 3 meseca vratio i uzeo preko Telekoma i dobio modem odmah sutra ako se dobro secam. A sada za pljacku nesto da kazem, Da li vi vidite koliko kosta isti ovaj net u Hrvatskoj, Rumuniji, Bugarskoj itd
Za ove pare u Portugaliji imas 20mb / 20mb ej bre
ti propadaš, ti propadaš jer se opijaš
ti propadaš, ti propadaš jer se drogiraš
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1243



+442 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!17.03.2009. u 18:37 - pre 182 meseci
Prošle godine ode moja devojka u Češku i naplate joj flašicu vode 5 evra!!! A kod nas ista ta voda 1,5 evra. Šta misliš, da li po istoj logici da tužimo tu prodavnicu u Češkoj što je pokrala silan narod i naplaćuje vodu 3x skuplje nego što je kod nas?
Imaš ti za istu cenu u Sloveniji, Rumuniji, Mađarskoj, Bugarskoj, itd. mnogo brži internet nego kod nas. Isto tako imaš u Japanu i Južnoj Koreji 10x brži nego u malo pre pomenutim zemljama. Zašto sada Rumuni ili Hrvati lepo ne tuže svoje provajdere što ih kradu, kad eto, lepo u Japanu ima 100MB za iste pare?
"Nadam se da će aktuelna vlast, kada se sve ovo završi imati pošteno i fer suđenje."
 
Odgovor na temu

nakili
profesor, srednja skola
Cacak

Član broj: 254804
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!16.03.2010. u 10:14 - pre 170 meseci
Ma hajde, šta se svađate! Budimo objektivni, činjenica je da nas je telekom pljačkao i još uvek to radi! Ja na njihovom ADSLu nekad ne mogu ni mail da proverim.
Stvarno su neverovatni. Plaćaš, a ne znaš šta plaćaš! Nego drže monopol pa im se može. Pa čoveče kad platiš nešto valjda dobiješ USLUGU za uzvrat!
Jedva čekam da telekom dobije konkurenciju!!!!
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
Poruke: 392
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+120 Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!16.03.2010. u 10:48 - pre 170 meseci
Ovaj profesore,
digoste temu koja je stara godinu dana,
konkurencija ovaj,
postoji to ihaha vremena :)
za Adsl niko ne prisiljava ljude da koriste telekom, tu su recimo:

SezamPro ,EUtelNet, InfoSky
BeotelNet, YUBC System, SCnet, BeoCity
Drenik Net, PTT Srbija
NeoBee.Net, bitsyu.net, Verat.net
 
Odgovor na temu

nakili
profesor, srednja skola
Cacak

Član broj: 254804
Poruke: 2
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!16.03.2010. u 12:04 - pre 170 meseci
:))))))))))))))
Ma lepo ljudi kazu da su svi prosvetni radnici rasejani!!! Ocigledno!:)
Imaju konkurenciju u vidu drugih provajdera ali nemaju u fiksnoj telefoniji.
E kad to dodje ondak ce biti pravo....bar se nadam.
Pozzz!
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Telekom ADSL visegodisnja kradja!!!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 8409 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.