Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 272645 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
77.46.219.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.02.2009. u 20:48 - pre 185 meseci
Znate kaj deco?
(Odin i Bosanac)

Ode chika Srki da igra "Overlord".

A do tada, ne budite lenji,
nego napishite koju rech.

Pokazite "upadachima" kako treba.

Pozz.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.02.2009. u 20:55 - pre 185 meseci
Samo tako, musicmastere...samo da znas, dok se ti igras, za koju deceniju ce nam Odin D. biti ugledni funkcioner
u ministarstvu za interplanetarna pitanja i kontakte sa bio-alieni-ma.

Jer, covek je vrlo
a) obrazovan,
b) recit,
c) ogromnog kapaciteta za diskusiju
d) sasvim solidnog rezonovanja,
d) izuzetno postojan u stavovima, i
e) odavno u tim vodama, ucestvovao u prvim diskusijama jos na davnasnjem ES-u o tim pitanjima (o kojima
je zbog crash-a servera 2013-te izgubljen original diskusije). Medjutim, ima dosta ljudi koji ga se secaju i mogu da
potvrde da je od samih pocetaka video nesto (ni sam ne zna sta, ali necega je tu bilo), i vec tada naslutio da bi to
moglo jednog dana da dovede do jedne izuzetne karijere.

Po nekom mom iskustvu, takvi solidni, zdravorazumski, ozbiljni ljudi uvek dodju na takva mesta.

A Ankalagon the Black ce postati kafanski mit.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.02.2009. u 20:58 - pre 185 meseci
Citat:
musicmaster: Shto se sad ti opet javljash?
Zato shto sam ubacio ime Odin malopre?

Ti si svima u prethodnom, uzaludnom troshenju bandwidth-a dokazao i pokazao da ti je vidik na nivou konja.
(vidish samo pravo, sa strane nisthta)

Zapravo, suzen pogled gde su samo nekakvi dokazi potrebni...


Zapravo, konj ima dominantno izražen periferni vid, a vrlo slabo gleda pravo. Ali znam da se to nije moglo naučiti iz "Zone sumraka" i "Treceg oka", tako da je razumljivo što ti to nije poznato.

Moj đed je imao konja koji nije htjeo da vuče kola dok mu se ne dokaže da to ima nekog smisla (bilo štapom bilo mitom ili kako drugačije), što tebe automatski svrstava ispod njega na ljestvici inteligencije, jer ti bi izgleda vukao i bez toga.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.02.2009. u 20:59 - pre 185 meseci
Odine, je si li ti u stvari muzicar ?
http://www.youtube.com/watch?v=YfeAi4G5_sk
negde oko 0:50 playback time...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.02.2009. u 21:40 - pre 185 meseci
Citat:
milanche
Znaci, Odine moj jarane, ti ne odbacujes mogucnost 'isti' tj. vanzemaljci postoje.


@milanche, milanche...

Ne treba biti vanredno mudar da bi se vidjelo da smo mi takodje u svemiru i da, eto, postojimo. Ako prihvatimo da mi postojimo, ne znam zasto bi bilo neprihvatljivo ili tesko za vjerovanje da je moguce da postoje jos neki u nekom drugom kutku svemira.

Medjutim, treba biti narocita budala i glup, pa ne uvidjati razliku izmedju toga i dozvoljavanja da kojekakvi sarlatani prave od tebe budalu sa slikama poklopaca od kanti i suludih teorija.
Ali, vidim da tebi nije problem biti narocit u tom pogledu.

Sto se mene tice, tebi ako je draze da se svrstas u druzinu sa @musimasterom koji ode da igra Overlord i koji evo rece da putovanje kroz vreme samo sto nije otpocelo i da je projekat putovanja kroz svemir kroz crvotocine skoro pri samom kraju (i za to kao tvrdnje naveo klipove sa youtube-a) nemam sta da ti kazem. Svaka ptica svome jatu leti.
Ja sam ipak imao klasicno obrazovanje fizike i matematike iz knjiga sa forumulama i sl. "zaostalim" pomagalima i ne mogu se ravnopravno nositi sa vama koji imate neke druge "izvore".

Htjedoh da vas uputim na jedno naucno stivo koje se bavi razmatranjem vremena putovanja od Suncevog sistema do njemu najblize zvijezde (uzimajuci u obzir dosad poznate zakone), ali odustadoh, jer kako rece stara poslovica: Margaritas ante porcos.

Mozete vi da sernjate o posjetama vanzemaljca koliko hocete, jer to jedino sto ste dosad i radili. Od svih tih svemiraca vi jedino medjusubno uvjeravate jedni druge da ih ima ovdje na Zemlji, a niko od vas nije vidio ne samo vanzemaljca nego ni jednog covjeka koji tvrdi da ih je vidio. Vidjeli ste filmove i papire, a tako sam i ja vidio Supuremena, Betmena, mr. Hankey-ja, Dart Wader-a itd...

Uozbiljite se malo, u sta ste sprcali tolike godine.
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima22.02.2009. u 21:50 - pre 185 meseci
Uf uf al se odaljavate od teme. Tema i dilema na postavljaca teme !
Kad se iznese nesto konkretno na sta nema odgovor prelazi na drugu itd...
Kad mu je dosadno onda nepotrebno citira nekoliko postova = dosada prica sam!
Kad neko prica sam onda i padaju napamet one fore sa drogom !
Tipicno obicna narkomanska filozofija . Kad nema odgovora onda je provokacija za raspravu = blazi oblik shizofrenija
Eto malo konkretno i korisno @musicmaster
Deco vi sto mislite dal deda mraz postoji POSTOJI.
Kad bi svakoga poceo da citiram pa to bi licilo na haos.
Tema je iluzija o misljenju nekog zelembaca = $
Dosadu znaju da naplate mocnici = trosenje struje
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 07:04 - pre 185 meseci
Danas je drugi dan .
Jel vam dosadila tema .
Gde je taj postavljac teme.
Tema je do jaja...
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 07:42 - pre 185 meseci
Vjerovatno su na redovnom tretmanu kod psihijatra.
Oni su, znas, uvjereni, da mora nastupiti opste ludilo i haos kad ljudi saznaju istinu da nas posjecuju vanzemaljci (zbog toga vlade oklijevaju da nam saopste tu istinu, a i sami vanzemaljci se javno ne pokazuju dok ljudi ne budu spremni, a to ce se desiti vjerovatno kad na Zemlji bude 3 milijarde psihijatara, tj. jedan psihijatar po glavi ufologa).
A posto su ovi nasi jarani, jelte, tu istinu vec spoznali, pretpostavljam da tu tvrdnju iznose na sopstvenom iskustvu. Zbog toga vjerovatno moraju redovno preduzimati neke preventivne mjere da ne bi otisli totalno u out.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 07:55 - pre 185 meseci
E, koliko treba da se boravi van zemlje da bi dobio status vanzemaljca ?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.179.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 08:07 - pre 185 meseci
Pozdrav svima,

Vidim neki su se ovde malo naljutili. Sto je prava steta na ovako lep dan kakav je danas. Mozda cak dovoljno otopli pa da pocne sneg da se topi.


Da pogledamo jos malo vesti iz Engleske.

 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 08:12 - pre 185 meseci
Je li Aragorne, nisi odgovorio na pitanje zasto plasiras snimak koji je po tvom tumacenju neistinit?
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
93.86.179.*



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 08:56 - pre 185 meseci
E ovako gospodo. Imam vazno obavestenje za sve koji ucestvuju i prate temu. U narednom periodu cu se skoncentrisati da dam sto vise obavestenja , informacija i dokaza koji podrzavaju sledece :


We all co-create our world

So this is a message of hope and informed optimism. It seems that the bad-news variant 83 has already been broken. What new variant we may now be on, we do not know - and possibly no-one does.

But here's what's critical to remember, always: we are not just passengers in a world where the events are determined by others, while we just helplessly and passively watch the outcomes as so much TV. We are all involved in the process, and - as we have remarked many times - are all responsible for co-creating our future.

We all vote on the world we will experience, whether consciously aware of this or not. It is in our view critically important that people are informed about the games being played, the hidden agendas, and what is at stake.


Glavni izvor informacija je Dan Burisch i ljudi oko njega. I drugi izvori koji potvrdjuju ovu izjavu. Najveci deo prezentovanog materijala ici ce u tom pravcu.

Svi leechevski, trolovski, zajedljivi i glupi komentari bice ignorisani. Vreme je da se krene u upoznavanje sa fundamentalnim stvarima o prirodi realnosti. Do istih zakljucaka se moze doci raznim putevima, istrazivanje vanzemaljaca i UFO fenomena je samo jedan od njih. A u skladu sa duhom teme taj put ce biti dominantan iako ne i jedini primenjen.

Svako ko pokaze iskreno interesovanje, dobice odgovore koje trazi ili bar uputstva u kom pravcu i iz kojih izvora moze vise da sazna. Oni ne iskreni u zelji za znanjem su samo gubitak vremena i mentalne energije i bice zanemareni. U ovom trenutku u temi mi je definitivno jasno da neki ni posle bilo kog vremena nece biti zainteresovani da nauce nesto novo vec samo da potvrdjuju svoja dosadasnja misljenja. A to mogu da urade i bez icije intervencije i paznje. Dovoljni su sami sebi.

Kada se saseku gubici u pomenutom aspektu vidi se da se tu stvorilo dosta vremena i energije za razgovor sa ljudima koji su iskreni u potrazi za znanjima. Takvima ce biti posvecenja maksimalna paznja.

Vreme je da se odabere kojim putem treba da se krene i taj izbor je upravo napravljen.

Cujemo se uskoro.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 09:16 - pre 185 meseci
Ja mislim da prvo treba da se Skoncetrises na pravilnu analizu onoga sto postavljas.
Dakle, kada postavljas klipove kao onaj, tj. kada pokusavas da podmeces stvari mogu da tvrdim jednu od 3 stvari:

1) Namerno ih postavljas u cilju obmane
2) Posto je u pitanju religija, na njih uopste ne primenjujes racionalnu analizu
3) Ni ne gledas ih, samo radis copy&paste.

Kada resis sta je u pitanju od ove 3 stvari, onda se potrudi da ucestvujes u raspravi, jer si ovako vise nego smesan.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.20.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 09:44 - pre 185 meseci
@milanche

Sve si mu rekao prijatelju,
ali dzaba.....

Uprto je to do daske koliko ja vidim...

Odine u kojoj si partiji?
Rekao bih da si radikal.

Jesam li pogodio?
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 10:04 - pre 185 meseci
Ja mislim da ova tema konacno treba da se zatvori....
Imamo klasicno sektasanje i propovedanje neke religije - a koliko znam to je zabranjeno "zakonom"....da ne govorim o nekulturi postavljaca teme i pristup temi koji je identican svim ostalim sektasima, astrolozima, kreacionistima, numerolozima i ostalim vracarama, a koji se svodi na 2 kljucne stvari:
-ljut sam sto mi postavljate pitanja, sram vas bilo.
-ne mozete vi meni da postavite pitanja koliko ja mogu da postavim materijala.

Teme sa ovakvim autorima i ucesnicima su u ogromnom broju dostupne na raznim sajtovima poput G*******.com, S*********.org (ko zeli dobice punu adresu na PP), a ES-u ne prilici da ovakvo djubre drzi vec skoro 2 meseca.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.20.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 10:52 - pre 185 meseci
@zaraza

A shto i ti ne napravish jedan forum?
Pa onda lepo odredjuj sa Odin-om ko tje imati kojekakva prava...
Vidim da u polju za sajt, nemash nijedan link (ne mora, naravno ) ...
A fora je u tome da danas nije teshko imati tako neshto.

Imash shablone za forume da poskidash koliko ti dusha zelli!
Skinesh, prochitash, izmodifikujesh, srodish se sa Odinom i krenesh u potragu za moderatorima...

Shta kazesh na ideju, a?

Ili ako vas mrzi (nije nimalo lak posao u svakom sluchaju) otidjite na Burek gde nema ******/.


 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 10:54 - pre 185 meseci
Citat:
musicmaster: @milanche

Sve si mu rekao prijatelju,
ali dzaba.....
:D
Uprto je to do daske koliko ja vidim...

Odine u kojoj si partiji?
Rekao bih da si radikal.

Jesam li pogodio?


Pogodio si ko prstom u dupe :)
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
212.62.56.*



+4 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 10:59 - pre 185 meseci
Citat:
musicmaster: @zaraza

A shto i ti ne napravish jedan forum?


Eno mi ga sajt u potpisu, a kao sto kazes - uopste nije bitno da li imam ili nemam.
Sto se tice ove teme svako moze da vidi da se na ovoj temi moze saznati jedno veliko nista i da je tema postala besmislena par dana po postavljanju.
Ovde se uopste ne radi o tome kako bih ja voleo da izgleda ova tema, nego kako nalaze zdrav razum i osnovna kultura.
Ako imas sagovornika koji ce da izigrava neku ljutnju cim mu postavis konkretno pitanje, i imas sagovornika koji misli da ga provociras takvim pitanjima, onda to nisu sagovornici, nego zaludjenici koji ni sami ne znaju sta i zasto pisu.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.20.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 10:59 - pre 185 meseci
@Odin

Chekaj, znachi ja upotrebim svoj prst u tvoje pe-du?
Namaknem rukavicu (za kanalizaciju) i nabodem i posle bacim rukavicu...

A ti ostade bushan!

Ili si hteo da kazesh da si ti ustvari jedno D**E?

 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.20.*



+7 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima23.02.2009. u 11:06 - pre 185 meseci
@zaraza

Ok, nisam vid'o da nemash sajt u profilu.
Nema veze, nisi stavio da se vidi javno, whatever...

Opet to ne smanjuje dobrobit foruma u korist vasheg lichnog, mentalnog zdravlja.
Razmislite vas dvojica.

A shto se tiche ove teme, uloge su se malo izmenile, nishta vishe od toga.
Do pre 2-3 dana (otpr.) vi ste prckali choveka koji nije nikom nishta uchinio loshe...
Kolega ti pominje neke "pozadine" - PRVI....

A ti se sad gnushash tih stvari....
Sram da nas bude... nas, upadacha!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 272645 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.