Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 270233 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima03.06.2011. u 23:11 - pre 157 meseci
Moras da mi kazes koje si tablete uzimao. Ocu i ja malo.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima04.06.2011. u 11:35 - pre 157 meseci
No, no,.. za tebe nema.
Znas kako ja Obelix kao mali upao u bure sa carobnim napitkom?
Tako nekako je i Ankalagonix kao mali upao u apoteku...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima04.06.2011. u 12:48 - pre 157 meseci
Citat:
Znas kako ja Obelix kao mali upao u bure sa carobnim napitkom?


lapsus calami

Male psiholoske omaske govore vise nego hiljadu reci!

http://en.wikipedia.org/wiki/Freudian_slip

I rest my case!
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima04.06.2011. u 13:28 - pre 157 meseci
To je i bila poenta. Ja u bure sa carobnim napitkom - a ti u apoteku.
No, vidim da cu u prepisci sa tobom morati smanjiti intelektualni nivo aluzija, posto ocigledno nisi u stanju da pratis...
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 14:17 - pre 157 meseci
http://www.kurir-info.rs/plane...-se-blizi-smak-sveta-94386.php

Citat:
NASA ZNA DA SE BLIŽI SMAK SVETA

MOSKVA - Još jedna najava smaka sveta. Ovaj put kraj čovečanstva ne najavljuje neki prorok nego ruski fizičar Aleksej Dimitrijev, koji tvrdi da je i NASA svesna da Zemlja, kao i celi Sunčev sistem ulaze u "tajanstveni oblak međuzvezdane energije" koji bi mogao da prouzrokuje katastrofu.

Datum smaka se ne spominje. Neki smatraju da je taj oblak prouzrokovao nedavne masovne pomore ptica, riba i drugih životinja.

Oblak će, navodno, prouzrokovati povećanu sunčevu aktivnost, a od radijacije koju će u tom periodu emitovati Sunce, atmosfera neće moći da nas zaštititi. Radijacija će uticati na stvaranje oluja, potresa i erupcija još neviđene snage od kojih niko na Zemlji neće biti siguran.

Naravno, osim ako nas ne spasu vanzemaljci, što je navodno jedini način da ljudska vrsta preživi.

Naučnik Dimitrijev smatra da NASA zna više nego što tvrdi, ali želi da izbegne paniku i da u međuvremenu sarađuju sa vanzemaljcima kako bi osigurali sigurnu evakuaciju barem jednog dela Zemlje. Tu teoriju potvrđuju i podacima da su registrovani NLO na mestima gde se događaju nepogode na Zemlju.


Ovo je u neku ruku tacno, sa tom razlikom sto smo vec izbegli globalnu katastrofu. Zemlja ce i dalje prolaziti kroz burnije promene nego obicno ali nista globalno katastrofalno se nece desiti.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 15:40 - pre 157 meseci
Bas dobro sto si ovako strucno korigovao njegove "naucne" predikcije koje su u neku ruku tacne, samo sasvim pogresne u svjetlu tvojih korekcija.
Trebalo bi da to sto prije objavis sto siroj naucnoj i ostaloj javnosti, kako bi umirio globalno stanovnistvo i predupredio nepotrebno sirenje panike sirom planete.
 
Odgovor na temu

bojan_bozovic

Član broj: 29028
Poruke: 3292
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: angelstudio.org


+392 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 16:21 - pre 157 meseci
Citat:
Ankalagon the Blackhttp://www.kurir-info.rs/plane...-se-blizi-smak-sveta-94386.php



Ovo je u neku ruku tacno, sa tom razlikom sto smo vec izbegli globalnu katastrofu. Zemlja ce i dalje prolaziti kroz burnije promene nego obicno ali nista globalno katastrofalno se nece desiti.


Čekaj, ti preinačuješ izvor za koji trvdiš da je ispravan (a da li jeste, pitanje je)? Ko je onda autoritet za to, po tebi, ti ili taj ruski fizičar koga si citirao? Ili je možda najveći baba Stana, tvoja komšika? Još treba neko ozbiljno da te shvati!
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 16:24 - pre 157 meseci
Ok, jel moze ovako? Moje misljenje je to gore sto sam rekao. Mozda nisam upravu, to je samo moje misljenje.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 16:37 - pre 157 meseci
Citat:
bojan_bozovic: Još treba neko ozbiljno da te shvati!

Nemoj tako Bojane...
Njegov slucaj je veoma ozibiljan.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 19:31 - pre 157 meseci
Kad to kaze neko ko je upao u kazan sa ludim pecurkama onda to mora da je istina.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 20:24 - pre 157 meseci
Pusti ti sad kazan.
Pojasni'der nam malo "naukovanje" ovog Dimitrija kojim je dosao do tih svojih rezultata, kao i tvoje "istrazivanje" kojim opovrgavas njegva predvidjanja, koja su naravno "u neku ruku tacna" samo malo totalno pogresna u osnovi.
Sta je to "tajanstveni oblak medjuzvjezdane energije"? Ko ga je detektovao? Cime? Kako? U kojoj je formi ta medjuzvjezdana energija? I zasto se uopste taj oblak zove "tajanstveni"?

Sve su ovo pitanja koja postavlja um normalnog citaoca koji nabasa na ovo tvoje stivo, pa se nadam da ces i sad, kao sto si i dosad to uvijek radio kad te zamolimo, na vrlo lijep i razuman nacin sazeti tvoja saznanja i umovanja o ovoj temi, pa nam pojasniti malo o cemu se tu tacno radi.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 22:46 - pre 157 meseci
O cemu se tu tacno radi znaju samo oni koji se direktno time bave. Kao i u svemu u zivotu efekti nisu nikada totalno predvidivi. Ipak, prema onome sto sam ja istrazivao verujem da nece biti nikakve globalne katastrofe.

http://www.bibliotecapleyades....encia/ciencia_solarstorm03.htm

Na ovom linku imas sakupljeno bogatstvo informacija na jednom mestu, sigurno i vise nego sto si zeleo da znas. Tako da uzivaj.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima06.06.2011. u 23:45 - pre 157 meseci
Znamo mi svi da na internetu postoji vise materijala nego sto se za zivota covjeka moze procitati.

Iznosenje kojekakvih teorija o obliku nicim argumentovanog tvrdjenja i potonje upucivanje na samoistrazivanje vec smo vise puta obradili i okarakterisali kao bolidizam.

Ti si ovdje napisao i tvrdio nesto, pa onda ti i odgovaraj i brani to sto si napisao, a nemoj svoja tvrdjenja potkrepljivati tudjim trudom na proucavanju onoga sto ti tvrdis.

Ako ja napisem da je centar Zemlje sastavljen pretezno od jogurta, bez ikakvog obrazlozenja, a ti me pitas kako to - a ja te umjesto da odgovorim uputim na iscitavanje sijaseta ludjackih sajtova - ti vjerovatno ne bi krenuo da to iscitavas osim ako nisi lud.

Tako je isto i sa tvojim nastupom ovdje. Sve sto radis je da iznosis budalastine za budalastinom i ocekujes da ce neko poceti trositi svoj zivot na izucavanje nabuloza koje ti ovdje plasiras.

Ne ide to tako sinko. Jok.
 
Odgovor na temu

davidoffi

Član broj: 284500
Poruke: 32
68.68.108.*



+75 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.06.2011. u 01:24 - pre 157 meseci
Citat:
Odin D.: Tako je isto i sa tvojim nastupom ovdje. Sve sto radis je da iznosis budalastine za budalastinom i ocekujes da ce neko poceti trositi svoj zivot na izucavanje nabuloza koje ti ovdje plasiras.

Ne ide to tako sinko. Jok.



Meni je interesantno ono sta Ankalagon pise. Interesantan je i sam naslov teme, nije pretenciozan, vec se bavi proucavanjem i rasvetljavanjem fenomena. Ti si se bas naljutio na njega. Pricajte lepo i druzite se, mislim da ste dobri obojica.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.06.2011. u 03:47 - pre 157 meseci
Citat:
davidoffi: Interesantan je i sam naslov teme, nije pretenciozan

Bio je pretenciozan prije nego smo ga nacerali da ga promjeni.
Prvobitno je glasio: "The Disclosure Project, dokaz o kontaktu sa vanzemaljcima"
Medjutim, posto nikakve dokaze nije iznosio - kao sto uostalom ni sada ne radi za bilo sta sto tvrdi - vec samo ponavlja neke mantre kao da je neki Zen ucitelj tipa "Ja ti samo mogu pokazati vrata, a ti sam moras kroz njih proci..." - insistirali smo da se naslov teme promjeni posto nije bio u skladu sa sadrzajem.

Citat:
davidoffi: ... vec se bavi proucavanjem i rasvetljavanjem fenomena

Sve njegovo proucavanje, rasvjetljavanje, dokazivanje i pokazivanje se svodi na gore pomenutu Zen-mantru.
Ako na ovolikom broju strana igdje pronadjes i citiras neki dio gdje je on to na neki drugi nacin objasnio nesto od onoga sto je tvrdio ja cu okaciti snimak sebe kako jedem svoj laptop.
 
Odgovor na temu

davidoffi

Član broj: 284500
Poruke: 32
66.171.228.*



+75 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.06.2011. u 05:25 - pre 157 meseci
Pa ne znam sta je objasnio i sta je tvrdio, ali tema obiluje informacijama o tom fenomenu, tako da postoji i "time-line", i skoro da su apdejtovane u realnom vremenu. A i razgovor izmedju vas je ponekad interesantan, zato sto vam se stavovi dijametralno razlikuju.
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.06.2011. u 08:26 - pre 157 meseci
Naslov teme je samoinicijativno promenio neko od administratora. Nije bilo nikakvog "naceravanja" od strane odina i drugih. Meni promena nije smetala pa je tako i ostalo. Ali eto odin voli da izmislja svasta, pa i ove njegove neistinite tvrdnje idu u prilog tome.



Sto se tice dokaza, ti ne bi znao sta je dokaz da te jedan udari u glavu. Vec sam zilion puta objasnio da kod ovako kontroverznih i komplikovanih tema tekstualna tj. verbalna komunikacija jednostavno nije dovoljna. Apsolutno je neophodno da zainteresovana osoba uradi svoje sopstveno istrazivanje, proucavanje, da bi mogla da donese ikakve zakljucke. Odin ovo ne razume zato sto u zivotu nije radio nista sto zahteva iole kompleksnije razmisljanje. Sve je crno belo i sve je jednostavno kod njega + toliko je egoistican da daje sebi za pravo da sprovodi svoju malu "internet pravdu" preko svog omiljenog laptopa uz osmeh u stilu mister Burnsa kada misli da je nesto time postigao - "Excelent!".



I da dodam jos nesto veoma bitno:

Odinovo konstantno "unakazavanje" mog nicka tokom veoma dugackog vremenskog perioda ukazuje na izvestan poremecaj psiholoske prirode. Zamisli da neko toliko dugo oseca neku vrstu mrznje prema nekome koga i ne poznaje i da pokusava da povredi tu osobu na takav nacin ?! To nije normalna osoba ni po kakvim standardima. Plus gore objasnjeni kompleks egoizma.

[Ovu poruku je menjao Ankalagon the Black dana 07.06.2011. u 09:44 GMT+1]
 
Odgovor na temu

jnk
beograd

Član broj: 29216
Poruke: 1472



+1498 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.06.2011. u 08:36 - pre 157 meseci
Citat:
Anakalgon the Black

http://www.kurir-info.rs/plane...-se-blizi-smak-sveta-94386.php

Ovo je u neku ruku tacno, sa tom razlikom sto smo vec izbegli globalnu katastrofu. Zemlja ce i dalje prolaziti kroz burnije promene nego obicno ali nista globalno katastrofalno se nece desiti.




Ovo je kao kad bi rekao "E jel vidiš onog žutog golfa? E istog takvog juga ću ja da kupim samo crvenog".
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+250 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.06.2011. u 08:51 - pre 157 meseci
Vise je kao: On je bar ubo pravi problem od koga moze da se desi da cemo svi da postradamo. Za razliku od nekih drugih skorasnjih "proroka" koji su navodili nekakve zemljotrese, osvete bogova i sta ti ja znam. Ali... moje misljenje, na osnovu mog istrazivanja, jeste da je njegov zakljucak preteran.

Jel imam pravo da postavim neku relevantnu vest za temu a da se ne slazem sa njom u potpunosti ? Postoji predrasuda da ako mozes da verujes da recimo postoje vanzemaljci da onda po defaultu to znaci da treba da verujes u doslovce sve sto procitas. Ne funkcionise to tako. Bar ne kod mene. Ja dolazim do svojih zakljucaka bas zato sto imam moc kritickog rasudjivanja a ne zato sto je nemam.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima07.06.2011. u 13:37 - pre 157 meseci
Citat:
Ankalagon the Black: Naslov teme je samoinicijativno promenio neko od administratora. Nije bilo nikakvog "naceravanja" od strane odina i drugih. Meni promena nije smetala pa je tako i ostalo. Ali eto odin voli da izmislja svasta, pa i ove njegove neistinite tvrdnje idu u prilog tome.

Bice da opet lazes sinak. Evo ti jedan od mojih citata sa prve strane ove teme, koje se odnose bas na neodgovarajuci naslov teme:

http://www.elitemadzone.org/p2162013
Citat:
Kod razumnih ljudi dokaz je pojam koji oznacava neki entitet kojim se nesto nedvosmisleno dokazuje tako da se iskljucuje bilo kakva mogucnost nagadjanja, spekulisanja, vjerovanja, nevjerovanja itd...
Svjedocenja izvjesnih ljudi se nikako ne mogu smatrati dokazom. Tokom citave ljudske istorije svjedocili su mnogi svasta (od vidjanja vjestica kako lete, susreta sa djavolima i sl.), a mnogi su i gubili glave zbog toga.
Ako imate stremljenja da se i dalje neko ne javi sa predlogom "posjetite psihologa", onda se potrudite da stvari nazivate pravim imenom i da terminologiju koju koristite koristite na ispravan nacin. "Materijalni dokazi", "nematerijalni dokazi".... to ne znaci nista.


... a i drugi su uzeli ucesca povodom istog tog pitanja, koga zanima neka cita od pocetka, nema potrebe da citiram vec ono sto na temi postoji.
Tek nakon ove diskusije i inicijative, pretenciozni naziv teme je promjenjen.
No, ko god da je naziv mjenjao - ne znaci da prvobitni naziv nije bio pretenciozan.

Citat:
Ankalagon the Black: Ja dolazim do svojih zakljucaka bas zato sto imam moc kritickog rasudjivanja a ne zato sto je nemam.

Auuuu, kako to uzviseno zvuci. Sta bi covjecanstvo bez rezultata tvojih rasudjivanja!
Zamisli, kad jednog dana na Djerdapskoj klisuri bude stajao kolosalni kip tvoga lika sa jednom nogom na desnoj, a drugom na lijevoj obali Dunava, ruke ispruzene ka nebu, a pogled uprt u zvijezde, a na ispruzenim dlanovima komsodrom na koji slecu i odakle polecu svemirski autobusi.
A dolje Dunavom plovi brodic sa djecom iz Bosilegrada na ekskurziji i uciteljica im objasnjava dok prolaze pored tvog imena "Analklagon The Black" uklesanog u Djerdapsku stijenu i posutog mesinganim zvjezdicama: "Ovo je nase gore list - veliki Analklagon The Black - ili u nasem narodu poznat kao Drug Crni - koji je uveo covjecanstvo u medjuzvjezdanu eru, i usput ga vise puta spasio od kataklizme, uspostavio kontakt sa civilizacijama iz drugih galaksija i bla bla bla...."
Mastas ponekad o tome, zar ne?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: The Disclosure Project , teorije o kontaktu sa vanzemaljcima

Strane: << < .. 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 270233 | Odgovora: 1743 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.