Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK

[es] :: Vodič za emigraciju :: Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK

[ Pregleda: 4720 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lakas
konobar

Član broj: 211477
Poruke: 3
91.150.110.*



Profil

icon Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK05.02.2009. u 17:04 - pre 184 meseci
Pa ovako ljudi...Imam 19 godina i zivot u Srbiji mi je toliko dosadio da ne mogu vise izdrzat.Pre svega mi se ne svidja sredina.Mrzim taj Grand,Pink koji toliko utice na ljude da su svi postali isti i to je jedan od najvecih razloga zbog cega bi voleo da odem odavde.E sad mene zanima kako-kojim putem,nacinom mogu otici u neku od ovih navedenih zemalja.Canada mi je najdraza i cuo sam od nekih prijatelja koji su ziveli tamo da je super al eto dzaba ne mogu da izdrze tamo.Ko sto kaze izreka : "Možeš seljaka izvući sa sela, ali ne možeš izvući selo iz seljaka"...jednostavno nije to za njih.Zanima me dali ima neki proces za "Zelenu Kartu" vezano za Canadu il Svedsku....
unapred jako zahvalan :)
 
Odgovor na temu

koska
London, UK

Član broj: 987
Poruke: 823
*.hudd.cable.ntl.com.



+61 Profil

icon Re: Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK05.02.2009. u 17:24 - pre 184 meseci
A da procitas sticky topic-e iznad?
 
Odgovor na temu

lakas
konobar

Član broj: 211477
Poruke: 3
91.150.110.*



Profil

icon Re: Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK05.02.2009. u 17:29 - pre 184 meseci
e ako pocnem da citam ove gore teme ima da ostanem u srbiju jos duuuuugo
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
*.dynamic.dsl.t-2.net.

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK05.02.2009. u 19:54 - pre 184 meseci
U Kanadi ili imas rodbinu koja ce da garantuje za tebe, ili ides na studiranje, ili nadjes poslodavca koji ce da ti sponzorise vizu, ili imas godinu dana iskustva u nekom od deficitarnih zvanja (menadzer, hirurg, univerzitetski profesor, elektricar, vodoinstalater, kuvar itd...)
 
Odgovor na temu

mire_zr
mirko kerkez
GImnazija, zrenjanin
Ljubljana

Član broj: 175940
Poruke: 35
93.86.34.*



Profil

icon Re: Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK07.07.2009. u 10:02 - pre 179 meseci
mene interesuje emigraciju u svedsku...imam blisku rodbinu tamo(rodjenu tetku).... zavrsavam pravni fakultet u Srbiji.... moze li neko da napise koju su zanimanja u deficitu tamo i cime bih ja eventualno mogao da se bavim tamo sa mojim faksom?
mireeeeeeeeee
 
Odgovor na temu

spezia

Član broj: 134818
Poruke: 355
*.ptt.rs.



+6 Profil

icon Re: Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK07.08.2009. u 21:44 - pre 178 meseci
Za ovog Lakasa-> nemoj da precenjujes sebe. Moguce lako da ispadne da si ti taj seljak kome nece na kraju nista odgovarati.
Mnogo brzo si se namucio u Srbiji,pa ti zato ne vidim svetlu buducnost spolja.
Svuda ima Grand samo u drugom obliku. Ako ti samo to smeta, mnogo je lakse da obrises kanal i da uzivas, jer PINK ima i na satelitskoj :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Imigracija - Canada,USA,Sweden,Austria il UK

[ Pregleda: 4720 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.