Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?

elitemadzone.org :: AutoZone :: OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?
(Zaključana tema (lock), by vladd)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 83234 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?21.01.2011. u 20:31 - pre 161 meseci
Ma Zigon je laka kategorija teca ne bi dozvolio da niko sem njega udje u njegovog mezimca.
Njega ne mozes hvatati na te finte jer teca ima citavu bulumentu raznih upustava i prirucnika, dakle nije laik.
Teca je "nacitan" i barata sa svim tehnickim izrazima, sve zna al samo teorijski , u praksi je vrlo slab jer mu se ruke ukoce kad treba nesto grublje pipnuti na mezimcu.Do zla boga je tezak covek i kad mu majstori rade nesto u kuci teca im non stop visi nad glavom dok za njegov automobil ima pet puta strozije kriterijume.
Za tehnicki pregled teca se potpuno istresira kad mora da pusti da neko sedne u njegov automobil.
Redovno posle svakog tehnickog ja moram satima da sa njim pregledam njegovog mezimca da mu nije nesto osteceno od silovitog kocenja i povlacenja rucne kocnice.Kad mu gasiraju yarisa da izmere izduvne gasove teca se vrpolji kao da sedi na iglama.E sad ono glavno, moj teca se potajno nada da ce od Toyote kroz par godina dobiti nov automobil jer on misli da je njegov perfektno ocuvani primerak njima najbolja reklama.Pre par godina sam ga bas zestoko lozio za tu njegovu fikciju.
Poslao sam mu postom iz Beograda katalog novog Yarisa i privezak za kljuceve.
Zatim je teca dobio telefonski poziv od mog kolege koji ga je lozio da je neki menadzer Toyote i da ga pita kako je zadovoljan sa autom, onda sledi vrhunac, ubacio sam mu u postansko sanduce neki tekst na Japanskom koji sam izvadio iz kutije sa disk plocicama za Lend kruzera.
Teca se utripovao da je postar pokrao neku vrednu Toyotinu posiljku koja mu je poslata i da mu se u sanduce ubacilo samo bezvredan papir.Zvao je moju sestru iz Beograda da mu prevede taj tekst posto ona studira Japanski jezik.
Ja sam sveci dao instrukcije kako da teci prevede taj tekst.
Jadni teca nije mogao da spava od treme kad je saznao da ga je kontaktirao "direktor Toyote da ga pita kako mu se svidja pokolon, a naseg postara je godinama proganjao da mu da taj poklon koji mu je poslao direktor Toyote.
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?22.01.2011. u 12:25 - pre 161 meseci
Milojkovicu,

odstampaj ovo i pokazi teci.

http://www.spritmonitor.de/en/detail/149544.html
 
0

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?22.01.2011. u 13:09 - pre 161 meseci
Pa zar ti ne znas da su ljubitelji Toyote ogorceni protivnici svega sto je Nemacko ili je uobicajeno na nasim drumovima.
Ako bih nesto ovako pokazao teci teca bi me odmah napao sa kontra argumentima, a sa njim se ne ulazi u polemiku ako nemas bar par dana vremena za gubljenje.Ali eto vama za ljubav idem tecu da zezam.
Teca ima pogrdne nazive za sve Golfove , Mercedese, BMW, i Audi limuzine.On to sve naziva automobilima koje voze lopovi i koji ne vrede nista i koji su kako on kaze "izvikane sklopocije".
Kune se u Toyotinu tehnologiju i za njega ne postoji nista drugo sem Toyote...za sad.
Tetka danas mesi krofne sa pekmezom od kajsija pa idem da se osladim a kad se vratim sledi izvestaj.
 
0

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?22.01.2011. u 16:05 - pre 161 meseci
Na nasem forumu imas dovoljno materijala za tvog tecu. Mnogo vise od dovoljnog.

Samo nemoj da mu serviras sve odjednom jer moze da mu pozli.
 
0

Milojkovic

Član broj: 210126
Poruke: 1029
91.150.71.*



+106 Profil

icon Re: OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?22.01.2011. u 17:48 - pre 161 meseci
E da znate da ste mu izbaksuzirali Toyotu.Teca je danas probusio hladnjak klime.Kako? evo ovako teca se celo pre podne po garazi muvao oko svoje tojote i posto nije trebao da je voskira niti polira ( na autu ima deset slojeva kojecega) teci je za oko zapalo da na hladnjaku klime njegove miljenice ima nekih bubica i uz pomoc neke zice je cackao i skidao insekte ali je u tom poduhvatu malko iskrivio po koji limic od saca hladnjaka .Eh posto je on po profesiji picajzla resio je da te limice dovede u perfektnu ravan uz pomoc ostrog safcigera.Potpuno se udubio u taj posao i koncentrisao i bas u trenutku prezicnog nisanjenja u garazi mu se ukljucio hidrofor i prepao ga je toliko da se teca mahinalno trgnuo i zabo ostar safciger u neznu cevku hladnjaka klime.
Jaukao je kao ranjenik dok je gas sistao iz hladnjaka.
Burazer ga je tesio da se to moze zavariti na sta se moj teca nakostresio kao bodljikavo prase i zaurlao je poput lava, Sta si rekao , sta da se zavari, taman posla da krpim i karabudzim moj novi auto, pa to vise ne bi bilo u fabrickom stanju, nije ovo tvoj usrani Fiat ovo je bre Toyota za nju ide samo original.
Tetka se jadna zabrinula koliko ce to tecino zadovoljstvo da kosta, na sta je teca odbrusio"Neka kosta kolko kosta bitno je samo da ga ima, Sve sto se moze novcem platiti nije skupo".
A za banju neces da mi das novac, rece mu teka , na sta teca ima vec spreman odgovor, Banja, sta ce tebi zeno banja, kad si omatorila, zna se ko ide po banjama, svaleri i one mlade profuknjace koje pecaju dobrostojece penzionere da ih opeljese.
Teca je sad na iglama i ko zna kako ce docekati ponedeljak da pozve Toyotu i sazna cenu preko potrebnog hladnjaka.
Nisam imao snage da ga zezam i da mu pokazujem bilo sta za foruma , ali necu propustityi priliku da to ucinim cim se bude oporavio.
 
0

elitemadzone.org :: AutoZone :: OPEL VECTRA C 2.2 DTi Sta znate o njemu?
(Zaključana tema (lock), by vladd)
Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 83234 | Odgovora: 125 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.