Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja

[es] :: Vodič za posao :: Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja

[ Pregleda: 16041 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Tyler Durdan
Earth

Član broj: 31326
Poruke: 29
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja11.02.2009. u 19:09 - pre 184 meseci
Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja

Da pojasnim: Interesuje gde bih mogao da nabavim/kupim/licenciram blueprint-e (nacrte) za izradu tipicnih modela namestaja (tipa namestaja koji prozvodi F. Ideale na primer). Dakle, jednostavni stolovi, ormari/plakari, kreveti, komode... - proizvodili bi se uglavnom od iverice...

Interesuje me lokalna resenja i inostrana (via Internet) - kljucna rec je standardizacija - hteo bih da svaki komad namestaja iz odredjene serije bude identican u dimenzijama i karakteristikama...

Ako imate neku ideju, slobodno iznesite, da popricamo... :)

P.S. Znate li kako da trazim to sto mi treba na Googlu? "Furniture blueprints"? Ili tako nesto...?

I hvala! :)




Daft Punk is playing at my house...
 
Odgovor na temu

indigo2
Bgd

Član broj: 212320
Poruke: 2
*.static.ikomline.net.

Sajt: www.indigo.rs


Profil

icon Re: Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja11.02.2009. u 23:44 - pre 184 meseci
Srpski rečeno tebi treba tehnička dokumentacija za izradu linije jednostavnog univer nameštaja. Pored toga treba ti i neki program za krojenje ploča (može i bez programa ako počinješ sa malim serijama), pretpostavljam da neke mašine i prostor već imaš, puno želje, volje i truda. Naime jeftin nameštaj solidne izrade će uvek naći svoje kupce ali treba imati na umu da je Forma Ideale poprilično tu zatvorio priču. Realno u ovom trenutku kod njih možeš za nekih 1200 evra da napuniš stan od 60 kvadrata sa novim nameštajem uključujući tu i manju kuhinju. Montaža uračunata u cenu.
 
Odgovor na temu

momsab
Momčilo
Beograd, R.Srbija

Član broj: 2804
Poruke: 3041
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pitati@PP
Sajt: www.momsab.com


+1 Profil

icon Re: Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja12.02.2009. u 01:29 - pre 184 meseci
pri cemu, ako se iscimas malcice, mozes proci povoljnije (i po pitanju para i po pitanju vremena) :) barem sam ja uspeo
Žena u krevetu i vino na stolu nikako ne smeju da čekaju. Jer, vino se greje a žena hladi.

-vinolog
 
Odgovor na temu

Tyler Durdan
Earth

Član broj: 31326
Poruke: 29
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja12.02.2009. u 16:22 - pre 184 meseci
@indigo2
U pravu si, potrebna mi je tehnička dokumentacija... Secenje i obradu bih prepustio drugom (trecem?) licu, zato mi je i stalo do standardizacije...
Sto se tice Forme Ideale - svestan sam toga, ali i mislim da jos ima prostora, tj mislim da trziste jos uvek nije zasiceno. Mozda samo 2009. nije idealna prilika za proboje, obzirom na smanjenu potrosnju (kupovnu moc).

@momsab
Tako ce verovatno i biti. Ipak to nije nuklearna fizika, zar ne?

Hvala na odgovorima!


Daft Punk is playing at my house...
 
Odgovor na temu

Ojce90
Jovana Randjelovic
student
ne radim
Nis

Član broj: 324661
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja16.08.2014. u 06:23 - pre 117 meseci
Postoji namestaj stojanovic u leskovcu, oni rade namesta po meri, jeftini su i brzi, a mogu samo da secu namestaj pa sami da sklapate, ili ako zelite da to drugi urade za vas isto moze, rade dostavu i ugradnju i u drugim gradovima, i konkretno za beograd i sa dostavom i ugradnjom jeftinije je nego da se tamo radi namestaj po meri, a mogu bukvalno kako zamislite da urade, jos prave 3d projekat, i ljubazni su, mozete lako da se dogovorite sa njima https://www.facebook.com/stojanovicle evo vam njihov link na fejsbuku, imate tu i broj pa sta vas interesuje mozete da s eraspitate
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Gotovi modeli/nacrti namestaja - proizvodnja namestaja

[ Pregleda: 16041 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.