Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???

elitemadzone.org :: MadZone :: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 18345 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
77.46.190.*



+7 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???13.03.2009. u 20:36 - pre 184 meseci
@musicmaster,
zamolio bih te da mi omogućiš da pratim ovu temu bez tvog osvrtanja na "sitne mučitelje"sa partizanskim školama.
Te najobičnije provokatore ja sam evidentirao u svojoj svesti i jednostavno preskačem njihove komentare,međutim sada i tvoji komentari,a delom i komentari @Ankalagon the Black isuviše pažnje posvećuju marginalcima i sada,praktično vas dvojica opstruirate temu.
Iako ne učestvujem aktivno u diskusiji svojim komentarima,tema me interesuje i želeo bih neometano da je pratim.
Koliko se sećam nikoga nisam ovlastio da "brani"moje interese na ovom forumu i da vodi računa o tome koje ću ja informacije prihvatiti a koje ne i da u moje ime vrši trijažu istih.
Kome se ne sviđa tema,klik na miša i široko mu polje,a ti se više ne osvrći na one kojima je ovde osnovna uloga da ubacuju klipove u točkove.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???13.03.2009. u 21:18 - pre 184 meseci
musicmaster, ankalagon i kosuth na jednom mjestu! (jos fali Predrag Supurovic pa da me skroz dokusurite)

Ja ne mogu sam da se suprostavljam svoj trojici odjednom, to je vec poznato iz nekoliko ranijih tema! Cak ni uz nekoordinisanu saradnju jos nekih pojedinaca osim mene, koji su, da se izrazim vasim jezikom, prigrlili "dark force".

Prema tome, u nedostatku zivotnog vremena da se pozabavim svim ovim, ja cu se povuci i vama omoguciti da nesmetano razvijate temu. Zao mi je sto postoji opasnost da se time tema ugasi, jer se dosad pokazivalo da ove vase ovakve teme traju samo onoliko dok ima nekog da vam se suprostavlja i da prepucavanje cini 98.6% ukupnog sadrzaja istih.

Ali ima tu jos nekih dzedaja sa mracne strane osim mene, pa mozda i potraje jos neko vreme.
No, ako bas zagusti i bude stani-pani, posaljite mi poziv na pp, pa cu ja malo svrnuti da ozivim tematiku, ako budem u mogucnosti.

U svakom slucaju, ako do necega dodjete, volio bih da me obavjestite sta ste se slozili na kraju: jeli Nibiru, ili Billy Mayer, ili ovi divovi, ili indigo-djeca ili Bobiska ili CIA ili nesto deseto. Neozbiljno je kad ovako inistirate na svim verzijama odjednom, pri cemu se one sve medjusobno iskljucuju. Kako onda covjek da vas shvati ozbiljno, kad vi sami pravite sprdnju od toga.

Eto, hvala vam na paznji i ne zamjerite sto sam bio protiv, jednoumlje nije nikad dobrog donijelo; plus-minus, jin-jang i tako to, najbolje je kad ima od svega po malo.

Izvinjavam se ako sam nekog uvredio ili bio nepotrebno grub, bilo je to u zaru polemike, nista licno.

Pozdrav i sretno sa temom!

edit:
Jos samo da pojasnim @Kosuthu neke stvari, pa idem:
Citat:
"sitne mučitelje"sa partizanskim školama

Ja sam isao u iste skole u koje i ti i musicmaster, osim ako se vi niste skolovali u nekim derviskim manastirima ili samanskim zajednicama. Ili si ti mozda mislio na nekog drugog?

Sto se tice teme, kada covjek hoce o necem da diskutuje on to radi na forumu. Pri tome se podrazumjeva da ima i suprotnih misljenja.
Nigdje ne pise da samo oni koje misle isto treba da ucestvuju, a da oni koji ne misle tako - klik misem na dalje.
Za takve stvari gdje neko hoce da samo pise bez mogucnosti da ga neko kritikuje i tome slicno, postoji drugo mjesto koje se zove Blog. Ti mozes zamoliti musicmastera da otvori negdje svoj blog gdje bi ti citao samo ono sto on ima da ti kaze. Mozda bi i udovoljio tvojoj zelji, ko zna.
A forum je nesto drugo. Znacenje te rijeci u "Velikom recniku stranih reci i izraza" od Klajna i Sipke je ovako objasnjeno:

Forum
1. ist. Trg u antickom gradu, posebno u Rimu.
2. skup, telo koje odlucuje, raspravlja i sl. o nekom problemu.
3. strucna i kvalifikovana javnost, publika.

Dakle, to sto ti hoces zove se Blog, a ne Forum i ako te to interesuje nije rjesenje da ovaj forum prepravljas u blog, nego da blog trazis negdje drugo.



[Ovu poruku je menjao Odin D. dana 13.03.2009. u 22:40 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Odin D. dana 13.03.2009. u 22:47 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ankalagon the Black

Član broj: 126324
Poruke: 24
79.101.163.*



+250 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???13.03.2009. u 22:44 - pre 184 meseci
Posto ima toliko mnogo zahteva za koncetrisanje na temu u tom duhu evo jos jedne indigo osobe. Veoma sarmantna devojka pod imenom Jessica. Interrvju je uradio Project Camelot. Evo njihovog uvoda:

Jessica Schab : A Crystal Child Speaks Out

Sedona, Arizona, December 2008

We met Jessica at the NEXUS conference in Australia in October 2008. She was in tears at the end of our presentation and said that she had to talk with us. A young Australian had seen her home-made YouTube video and had generously personally sponsored her long trip from Vancouver to Brisbane. We salute him for this, and he knows who he is.

We realized that it might be interesting (and valuable to many) to interview Jessica. Seeing her as a Crystal Child, we took the decision to include her among our cadre of witnesses as a representative of the younger and very awakened generation who are well-informed, deeply concerned about world events, and aware of the need for mankind to grow spiritually in order to transcend the myriad of problems we all face together.

In this 50 minute video Jessica speaks openly and emotionally about her personal journey, her family, and some of the bewildering experiences she has encountered. Her weaknesses are her dyslexia, and that she has not yet fully integrated her many experiences and perceptions; her strengths are her openness and her determination to bring a message to those who can hear it from her. She sees herself as a newly-arrived teacher and a messenger, and she probably is both of those things.

Like all of us, she still has a long way to go in her journey, and has much to learn. But this is why we are all here, and the choice we make is to help one another as best we can. We are delighted to help present her message to the world.



Dzesikin sajt: http://www.jessicamystic.ca/

 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.231.*



+7 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???13.03.2009. u 23:14 - pre 184 meseci
Citat:
Pozdrav i sretno sa temom!...

Citat:
Jos samo da pojasnim @Kosuthu neke stvari, pa idem:....


A gde idesh? ...
PA opet idesh...?

Ok. Idi.

A ako planirash da nam se vratish u nekoj skorijoj budutjnosti, ne oklevaj.

Chitajutji tvoja slovca Odine, ja sve vishe i vishe verujem da sam jedan od "kristalnih",
"indigo" gradjana.... Majke mi moje.

Jel' vidish kako mojih par ispisanih redova deluju kao magnet za koroziju?
A ubedjen sam da tebi treba mentalna reciklaza i dobro pranje.

WD40 je dobar protiv korozije...
Da nisi probao sa njim mozda?
On je inache za mehanichke strojeve,
ventilatore na hladnjacima i tako...
Za brave tj. kljuchaonice na vratima...

Uglavnom,
za "proste" sklopove.
Znachi, mozesh i ti sa njim.
ROFL!

Potrazi pomotj od nas koji uputjuju "kratke i prelomljene textualne zagonetke" i bitje ti pruzena.
I na energetskom nivou ako treba.
E sad, ti konstatno ne razumesh nishta, bez obzira koliko je to skratjeno i uproshtjeno...
Zulja te neshto ...mozda ti je stolica neudobna?
Ima u Forma Ideale na 6 rata bez uchestja, mozesh i da se klackash dok pishesh!
Ti tripujesh da se neko sa nekim udruzio ovde u cilju da se veliki Odin Gromovnik Ilija (jako moodo) ponizno baci pred noge najobichnijih - smrtnika!
Tastaturu si izlizao i izdrndao bez ikakvog napretka na bilo kom polju,
jer si video da ima ljudi na ovom forumu koji svakome, pamti - USPEVAJU, da stave do znanja shta su hteli da kazu.
Bez ikakvih nejasnotja, bez obzira koliko im je post veliki.

Munjeviti,... ti to ne radish.
I sve vishe i vishe je ubedachenih i depresivnih ljudi koji kliknu na ES,
pregledaju neku diskusiju, nadju neki tvoj uzaludni utroshak i guess what?
Uteshe se iz momenta!


Samo kazu, uf!...
Dobro je. Nisam ja toliko zaglibio...

Kosuth je u pravu.

Ali Jok!

Tu je Odin praistorijski,
koji ne razlikuje FILM od kratkog video klipa.

♪♫"Kad si ljut i ozlojedjen,
iznenadjen i uvredjen...."
♪♫♪

Nego, nisi mi odgovorio,
kojoj stranci pripadash?
Ja i dalje tvrdim si Radikal.
Ajde kad se vratish,
retji tjesh nam.

Sve u svemu,
Illuminati se ukrshtaju sa Humanoidima.
Zapravo - rade zajedno, saradjuju.

I da nema zvezdane pametne dechice i ljudi,
koji se nazivaju Indigo ili Kristalni,
svaka nada bi odavno bila izgubljena.

Prevozna sredstva tipa → OVAKO NESHTO
zapravo jesu proizvod ljudi koji imaju veze sa DNA perfection
period
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.231.*



+7 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???14.03.2009. u 01:17 - pre 184 meseci
Odine, u medjuvremenu pogledaj i ovaj link
Budi strpljiv.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???22.03.2009. u 23:05 - pre 183 meseci
Ala se rasturate od diskusije!
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.87.150.*



+7 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???22.03.2009. u 23:46 - pre 183 meseci
Ne. Zapravo se nadamo da si prostudirao zadatju,
pa te chekamo da doprinesesh nekim konkretnim zakljuchkom.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???23.03.2009. u 16:04 - pre 183 meseci
Pa nije valjda da ste sve stopirali, cekajuci da ja prostudiram linkove koji, uzgred budi receno, nemaju nikakve veze sa temom?!

Sto se toga tice, mozete odma' nastaviti dalje, jer ja evo odma kazem da nemam namjeru da se time bavim. Prema tome, slobodno vi nastavite, nemojte mene cekati.
Svrno' sam samo da vidim sta se ovdje radi, pa posto vidjeh da se ne radi nista odkako ja odoh, uplasih se da nisam mozda bio u pravu sa svojom proslom konstatacijom.

Eto toliko.
Samo vi nastavite, uopste se ne obazirite sto ja ne ucestvujem.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
79.101.196.*



+7 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???23.03.2009. u 17:05 - pre 183 meseci
Citat:
Pa nije valjda da ste sve stopirali, cekajuci da ja prostudiram linkove koji, uzgred budi receno, nemaju nikakve veze sa temom?!


Ne linkove, nego zadnji link koji sam ti ostavio.
I on itekako ima veze sa tobom.
 
Odgovor na temu

Odin D.
Mlađi referent za automatizaciju
samoupravljanja

Član broj: 37292
Poruke: 2549



+8370 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???23.03.2009. u 19:40 - pre 183 meseci
Moze biti i da ima, ali ja nisam indigo, pa bez obzira sto ja imam veze sa mozgom, opet to nema veze sa ovom temom.

Odo ja opet, kao sto rekoh, svratih samo da vidim sta se radi, i da vidim da li snabdjevas Kosuth-a kvalitetnim informacijama ili odgovaras samo radi prepucavanja kao sto sam ja i tvrdio.

Ajd' uzdravlje.
 
Odgovor na temu

musicmaster

Član broj: 50955
Poruke: 1447
93.86.23.*



+7 Profil

icon Re: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???23.03.2009. u 22:36 - pre 183 meseci
Ok. Sad mi reci, zashto opet uplitjesh tog choveka?
BTW, niko nije ni rekao da si Indigo.

Sve u svemu, vidim da si mnogo lakshi za podneti nego inache.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: DNK transformacije - Indigo deca, a i ljudi...???

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 18345 | Odgovora: 70 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.