Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API

[es] :: PHP :: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API

[ Pregleda: 2422 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pesal
beograd

Član broj: 206206
Poruke: 12
93.86.2.*



Profil

icon Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API08.03.2009. u 21:24 - pre 184 meseci
E ovako...Imam dobro posecen sajt sa java igricama pa sam odlucio da pocnem da naplacujem igrice po nekoj simbolicnoj ceni (1$/1 igra)..E sad me imam nekoliko pitanja...
1)Sa kojom karticom (koju nudi komercijalna banka) mogu da verifikujem svoje accounte na MB i PayPal i koliko to sve otprilike kosta (verifikacija + otvaranje kartice + otvaranje deviznog racuna)
2)Da li na neki nacin mogu da sem ova dva nacina placanja uvedem placanje direktno preko kreditne kartice (ali opet kada neko nesto kupi da dobije adresu sa koje moze da skine zeljeni sadrzaj - slicno kao API)
3)Kako da napravim API koji ce normalno da funkcionise sa mobilnog telefona (tj. da ga prilagodim wap-u)
4)Za PayPal sam pronasao otprilike kako da napravim tu skriptu ali za MB ne mogu da se snadjem pa molim nekoga ako vec ima neki "odradjeni" kod da ga okaci ovde
Primer:
Posetilac ulazi na sajt.Pojavljuje mu se lista igara.Ulazi u neku i bira rezoluciju.Onda mu se otvaraju Placanje preko Paypal-a, Placanje preko MoneyBookers-a i Placanje kreditnom karticom.Posetilac bira nacin placanja, placa i ako je sve u redu pojavljuje mu se direktan link do igrice.

E sad ako bi mi neko pomogao kako ovo da odradim bio bih mu neizmerno zahvalan!
Hvala!
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API09.03.2009. u 02:52 - pre 184 meseci
Pozdrav,

1. Za komercijalnu banku zaista ne znam, ali kod "Banca Intesa"-e mozes da izvadis Visu Electron koju mozes da verifikujes na MoneyBookers-u. Sto se tice PayPal-a, mislim da nijednu nasu karticu neces moci da verifikujes, jer jos uvek ne podrzavaju uplate/isplate na/u nasu zemlju.

2. Naravno. Pouzdano znam za 2 nacina:
a) Odes u Intesu i raspitas se kako da omogucis vrsenje uplata putem kreditne kartice (mada, mislim, ali nisam 100% siguran, da moras da imas registrovanu firmu).

b) Putem PayPal-a i njihovog API-ja. Mada, procitaj opet stavku 1, gde sam pomenuo da ne prihvataju uplate iz nase zemlje.

3. Nije mi bas najjasnije pitanje ... :-)

4. (Nisam radio za MoneyBookers, tako da ne mogu da odgovorim na ovo pitanje)

Nadam se da sam bar malo pomogao ;)
 
Odgovor na temu

pesal
beograd

Član broj: 206206
Poruke: 12
91.150.106.*



Profil

icon Re: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API11.03.2009. u 15:48 - pre 183 meseci
Hvala puno Man-Wolf...Ako jos neko ima neke ideje nek napise slobodno :)
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
79.101.91.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API13.03.2009. u 00:12 - pre 183 meseci
Moneybookers takođe ima svoj API. Ne znam da li ga ima na sajtu ali evo šta su meni poslali pre dve godine (u prilogu). Možeš to pročitati i na osnovu toga napraviti API. Imam ja neku MB klasu za PHP koju sam tad pisao, ali nije baš nešto dokumentovana, a nisam siguran ni da bih imao vremena sad da pišem dokumentaciju :/
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Man-Wolf
Mihailo Joksimovic
Beograd

Član broj: 17016
Poruke: 873
*.eunet.yu.



+13 Profil

icon Re: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API14.03.2009. u 17:47 - pre 183 meseci
Ihh, svaka ti dala za ovo :-) Samo, zanima me, da l' jos uvek vazi ova dokumentacija (ako znas slucajno?), posto si pomenuo da si ovo dobio pre 2godine?
 
Odgovor na temu

pesal
beograd

Član broj: 206206
Poruke: 12
93.86.2.*



Profil

icon Re: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API14.03.2009. u 21:27 - pre 183 meseci
Vazi man-wolf!Ja sam je nasao pre par dana na njihovom sajtu, samo sto nikad nisam radio sa tim stvarima pa ne znam sta da radim sa njom tj. kako da je integrisem u php :)
 
Odgovor na temu

Nemanja Avramović
Engineering Manager
MENU Technologies
Beograd, Srbija

Moderator
Član broj: 32202
Poruke: 4391
93.87.157.*

Sajt: https://avramovic.info


+46 Profil

icon Re: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API15.03.2009. u 01:01 - pre 183 meseci
Citat:
Samo, zanima me, da l' jos uvek vazi ova dokumentacija (ako znas slucajno?), posto si pomenuo da si ovo dobio pre 2godine?


Pa bilo bi logično da radi, jer bi u suprotnom svako ko je pravio klasu (ili šta već) za API morao da je menja da bi je uskladio sa izmenama. Ne škodi da im pošalješ mejl i da ih pitaš, ako hoćeš baš da budeš siguran.
Laravel Srbija.

[NE PRUŽAM PODRŠKU ZA PHP PREKO PRIVATNIH PORUKA!]
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Sajt sa java igricama + PayPal i Moneybookers API

[ Pregleda: 2422 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.