Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako podesiti NOD32 da ne brise odredjene fajlove za koje misle da su virusi

[es] :: Zaštita :: Kako podesiti NOD32 da ne brise odredjene fajlove za koje misle da su virusi

[ Pregleda: 4484 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lemiar

Član broj: 100753
Poruke: 499
93.86.111.*



+13 Profil

icon Kako podesiti NOD32 da ne brise odredjene fajlove za koje misle da su virusi10.03.2009. u 20:35 - pre 184 meseci
Pozz nod32 kaze za neke fajlove da su virusi, e sad ja znam da ti fajlovi nisu virusi kako da napstim da ih nebrise (te fajlove koje ja hocu da sacuvam)??
 
Odgovor na temu

Nemanja Živanović

Član broj: 212716
Poruke: 459



+4 Profil

icon Re: Kako podesiti NOD32 da ne brise odredjene fajlove za koje misle da su virusi10.03.2009. u 20:52 - pre 184 meseci
Mislim da ovo trazis:

• Udji u NOD32
• Idi na Setup
• Pa na Enter entire advanced setup tree (ako nema ove stavke prvo klikni na Toogle Advanced Mode u istom prozoru i potvrdi sa OK)
• Pod stavkom Antivirus i antispyware klikni na Exclusions
• Sa desne strane klikni na Add i dodaj fajl koji zelis da bude iskljucen iz procesa skeniranja

Neka ti pomogne i ovo upustvo koje imas u NOD Help-u:

Code:
Exclusion format
When configuring exclusions in the resident scanner, special symbols – wildcards, such as “*” and “?” can be used. 

Examples:
- If you wish to exclude all files in a folder, type the path to the folder and use the mask “*.*”. 
- If you want to exclude doc files only, use the mask“*.doc“. 
- If the name of an executable file has a certain number of characters (and characters vary) and you only know the 
first one for sure (say “D”), use the following format: “D????.exe”. Question marks replace the missing (unknown) characters.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: Kako podesiti NOD32 da ne brise odredjene fajlove za koje misle da su virusi

[ Pregleda: 4484 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.