Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Need 4 Speed Undergrond!

elitemadzone.org :: MadZone :: Need 4 Speed Undergrond!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16928 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
*.net.yu

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!04.06.2004. u 23:37 - pre 241 meseci
Mada, koliko ja vidim NFS U2 samo za konzole! Ma da li je to moguce?!? Pa to bi bila katastrofa!!
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
Odgovor na temu

Sáma

Član broj: 27680
Poruke: 12
*.cmu.carnet.hr



Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!06.06.2004. u 10:54 - pre 241 meseci
Citat:
STELLANOVA:E ja sam juce nabavio NFS Underground ali nece da mi radi, tacnije ja sve lepo instaliran ali kada treba da pokrenem igru izadje mi poruka da sam ubaco pogresan disk i da ubacim pravi disk, u cemu je problem....



Crack
 
Odgovor na temu

Slobodan Miskovic

Član broj: 4967
Poruke: 5814
*.dialup.neobee.net.



+105 Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!10.06.2004. u 20:19 - pre 241 meseci
Resio sam problem, treba iskopirati exe file speed.exe tj. zameniti onaj file koji je na CD 2 sa onim koji imas u direktorijumu devians na prvom disku
 
Odgovor na temu

dottore
Banja Luka

Član broj: 39950
Poruke: 9
*.teol.net.



Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!20.11.2004. u 09:14 - pre 236 meseci
prijatelju ja imam AMD 2.2 procesor, 128 rama, ATI RADEON 9200 64 MB. i grafika mi je losa VRLO.
Asvalt mi je u kockicama, kao da igram Super Nintendo. Zna li iko bi li i koja bi mi graficka karta pomogla?
help!!!
 
Odgovor na temu

l4m3r
Student pod "stare" dane
VISER
Beograd

Član broj: 6349
Poruke: 209
*.beograd-2.tehnicom.net.



+8 Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!20.11.2004. u 20:11 - pre 236 meseci
Uh.. prvo.. postujes u starom topicu.. koji inace nema veze sa NFSU 2.
Ali ok.. evo resenja..
Udji u igru. Idi na Options, pa na display. Stavi grafiku na high, i onda izadji iz igre. Posle opet udji u igru, i nece vise biti kockica.
Poenta svega toga je da ti bude upaljen uvek 'texture filtering'.. barem na medium.

Uzivaj u NFSU2
 
Odgovor na temu

R-Byter

Član broj: 8221
Poruke: 344
*.absolutok.com.



+1 Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!21.11.2004. u 08:22 - pre 236 meseci
Da, to je tacno. Cak sam primetio i na boljim masinama da po default-u stavi "kockicast" izgled, koji se da ispraviti na opisan nacin.
 
Odgovor na temu

dottore
Banja Luka

Član broj: 39950
Poruke: 9
*.teol.net.



Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!23.11.2004. u 11:51 - pre 236 meseci
Uspjelo mi jeeeeeeeeeeeee!!!
Hvala starac!
 
Odgovor na temu

Grand
Dragan Nikolic
Smederevo

Član broj: 37896
Poruke: 127
195.252.80.*



Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!17.12.2004. u 00:29 - pre 235 meseci
U toku igre Need for Speed Underground 2 kad hocu u krivini nalevo da dam nitro iz kucista se cuje onaj piskavac pa me nervira tj. kad drzim gas (strelicu nagore), dodajem nitro (alt) i hocu da skrenem levo (desno skrece bez problema).
Takodje ni u Windowsu ne moze ta kombinacija da radi bez pistanja iz kucista pa me zanima sta da radim pre nego sto skinem taj piskavac :)

Probao sam ovako da iskljucim beep i ne pisti mi vise za svaku i najmanju gresku, ali zato pisti kada igram paljevinske igrice na ovi tanacki monitori :D
Code:
Windows Registry Editor Version 5.00

;Turning off System Beeps
[HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Sound]
"Beep"="no"
[HKEY_USERS\.DEFAULT\Control Panel\Sound]
"Beep"="no"
[HKEY_USERS\S-1-5-19\Control Panel\Sound]
"Beep"="no"
[HKEY_USERS\S-1-5-20\Control Panel\Sound]
"Beep"="no"



I jos nesto me interesuje, ko je igrao prvi deo Underground-a znace o cemu govorim.
U Drift-u je moglo da se drzi Shift i to je pomagalo pri skretanju tj. zanosenju a jel je to u drugom delu izbaceno ili negde mora da se ukljuci a ja ne znam gde.
 
Odgovor na temu

Grand
Dragan Nikolic
Smederevo

Član broj: 37896
Poruke: 127
*.dialup.sezampro.yu.



Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!19.12.2004. u 02:38 - pre 235 meseci
Vise ovo nece da me nervira jer sam presao igricu :D
Kraj je glup da gluplji ne moze da bude. Naime, trkao sam se sa nekom paljevinom za 10 000 dinara :D i ostavio sam ga nesto preko 35 sekundi, a imao sam neke staze da vozim sa Hamerom, pa one magazine i posle trke sa tom paljevinom jedino mi preostaje da odem u garazu i iz World mapa predjem ono sto nisam presao u toku igre.

Zanima me ako je neko gledao one filmove pre i posle trke da mi kaze ukratko o cemu se tu radi tj. dal uopste ima neka prica (strip) ili da igram ponovo igricu ali da gledam svaki intro.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.mobtel.co.yu.



+968 Profil

icon Re: Need 4 Speed Undergrond!19.12.2004. u 21:31 - pre 235 meseci
Jedna stvar u ovoj igri mi strašno ide na nerve. Kada vas u outrun-u (to je ono kad startujete nekog na lici) protivnik pobedi, uz zajedljiv komentar, a vi ga stignete i ponovo izazovete to više nije onaj isti lik od prošle trke. Pored glasa promeni se i pol Majku mu, zar nisu mogli da za sve trkače na mapi stave neki jedinstveni ID (glas+stil vožnje+vozilo) nego ovako - random?!

Inače je soundtrack prilično dobro urađen (ili sakupljen, pošto ima jedino 2 namenski urađene stvari) ali je moj utisak da je slabiji od prethodnog dela NFSU-a.

I pohvale za konfigurabilnost grafike i zvuka i mogućnost pokretanja igre i na prilično lošim konfiguracijama. Dođe mi da kupim igru :P
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Need 4 Speed Undergrond!

Strane: 1 2

[ Pregleda: 16928 | Odgovora: 29 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.