Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Instalacija iGo Miomap na medion aparatu

[es] :: GPS :: Instalacija iGo Miomap na medion aparatu

[ Pregleda: 25747 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusance
Srdjan Djordjevic
Pozarevac

Član broj: 39146
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Instalacija iGo Miomap na medion aparatu20.04.2009. u 18:44 - pre 181 meseci
Dobio sam nedavno medion gps navigaciju, bez memorijske kartice, pa mi je neophodna putanja za instalaciju iGo MioMapa u njega. Da li neko zna?
 
Odgovor na temu

iselmic
Ivan Nikolic
Nis

Član broj: 70367
Poruke: 37
*.telenor.co.yu.

ICQ: 141585403
Sajt: www.flayeri.com


Profil

icon Re: Instalacija iGo Miomap na medion aparatu02.05.2009. u 09:01 - pre 181 meseci
kao prvo medion je exra aparat za navodjenje. na njemu mozes ubaciti iGO8 , samo sto se mora dekodirati uredjaj. to naravno kosta oko 20-tak eura. kad se dekodira oda se ubaci program i to je to.
www.gps-srbija.co.cc sve za vas GPS uredjaj
 
Odgovor na temu

Pici man

Član broj: 27529
Poruke: 1007
195.252.72.*



+3 Profil

icon Re: Instalacija iGo Miomap na medion aparatu02.05.2009. u 11:10 - pre 181 meseci
Mene su takodje nabedjeni serviseri lagali da mora da se "dekodira", otključava ili šta već, ... pa da mu se ubaci iGo8, sve dok nisam rešio sam da sednem za komp, odvojim vreme za pretragu i nadjem vrlo jednostavno rešenje na internetu ...

Nema potrebe da se plaća 20€ bilo kojim MAMLAZIMA koji zaradjuju novac na takav način, potrebno je samo posedovati:
- GPS aparat marke Medion(u ovom slučaju);
- Windows PC i program Microsoft Windows Mobile Device Center(ako je Vista OS u pitanju) ili Microsoft ActiveSync 4.5(ako je XP OS u pitanju);
- potrebne ikonice u .png formatu veličine 45x40 programa koga želimo da koristimo na Medion uredjaju(postavljam iGO8 ikonicu da se ne bi mučili da je izradite sami) ...
- malo vremena da se preko navedenih PC aplikacija pristupom sistemskim direktorijuma na uredjaju DODAJU(dopišu) prečice i dodaju NOVE ikonice koje će pokretati izvršne fajlove željenih aplikacija koje recimo postavljamo na memorijskoj kartici a koje želimo da koristimo pored postojeće Medion aplikacije;

Detaljno uputstvo kako ovo izraditi tj., postaviti NOVU IKONICU tj., PROGRAM u meniju Medion aparata ću postaviti kasnije kada recimo pokretač ove teme pokaže interesovanje za sopstvenu temu koju je pokrenuo .--.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

dusance
Srdjan Djordjevic
Pozarevac

Član broj: 39146
Poruke: 6
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Instalacija iGo Miomap na medion aparatu03.05.2009. u 23:13 - pre 181 meseci
Snasao sam se i sve radi besprekorno. Kompletno uputstvo nasao sam na internetu na adresi http://www.gpspassion.com/forumsen/topic.asp?TOPIC_ID=23418
U svakom slucaju hvala.
 
Odgovor na temu

delfinvaljevo
Savic Jovan
Vozac,europabus

Član broj: 217416
Poruke: 8
93.86.204.*



Profil

icon Re: Instalacija iGo Miomap na medion aparatu14.07.2009. u 21:56 - pre 179 meseci
Ali kakosi ugasio orginal shell, regedit krene al shell ga ubije i pojavise?
Joca
 
Odgovor na temu

radja.22

Član broj: 177450
Poruke: 29



+1 Profil

icon Re: Instalacija iGo Miomap na medion aparatu27.09.2009. u 08:50 - pre 176 meseci
Ja imam slican GPS uredjaj MEDION GoPal E3415 i imam na SD kartici instaliran IGo8 koji kad pokrenem "puca". Zna li neko zna kako da ga popravim ili eventualno reinstaliram?
Unapred hvala
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: Instalacija iGo Miomap na medion aparatu

[ Pregleda: 25747 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.