Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koji modeli imaju ove ili bolje karakteristike?

[es] :: Laptopovi :: Koji modeli imaju ove ili bolje karakteristike?

[ Pregleda: 1969 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nucleone
Sergio Leone
Sarajevo

Član broj: 222253
Poruke: 11
*.teol.net.



+1 Profil

icon Koji modeli imaju ove ili bolje karakteristike?11.05.2009. u 20:31 - pre 182 meseci
Planiram da kupim laptop, pa da se konsultujem sa vama..ispod postavljam minimalne karakteristike, pa ako znate koji ih model laptopa zadovoljava ili nadmasuje, please do not hesitate to let me know..:]
Minimalno:
- Core2Duo 2,0 MHz
- RAM 2GB
- HDD 160 GB
- graficka 512 MB
- monitor 15,4''.

Pozdrav, i hvala unaprijed..
P.S. Na netu nisam nasao sajtove koji su tipa 'ukucaj karakteristike, pa ti izbaci sve laptope koji zadovoljavaju'..ima li neko prijedlog?
 
Odgovor na temu

eric.cantona
student

Član broj: 169780
Poruke: 346
93.86.3.*



+1 Profil

icon Re: Koji modeli imaju ove ili bolje karakteristike?12.05.2009. u 22:38 - pre 181 meseci
procesor ti je malo spor, ali da se to overklokovati ;)

šalu na stranu
postavlja se pitanje koliko si novaca spreman da izdvojiš, jer ako novac nije problem, može se naći puno bolja konfiguracija
u svakom slučaju, proizvođači koji ubace c2d od minimum 2ghz i grafičku od 512mb sigurno neće ubaciti hard od 160gb, barem ne u novim računarima
ali eto, možeš naći neki acer aspire sa 8600gt grafikom ili tošiba satellite a300 sa ati3650 grafikom
 
Odgovor na temu

nucleone
Sergio Leone
Sarajevo

Član broj: 222253
Poruke: 11
80.65.165.*



+1 Profil

icon Re: Koji modeli imaju ove ili bolje karakteristike?13.05.2009. u 11:59 - pre 181 meseci
prvo, hvala na odgovoru..
drugo, to za lovu - imam varijantu da mi iz inostranstva (citaj: SAD) donesu laptop, prakticno kakav god hocu..a trazio bih da mi ga dostave bez OS (DOS only)..dakle, ne znam da li je relevantno da pricam o novcu jer je ovo sto dolazi spolja dosta jeftinije od nasih dilera..ali isao bih do 700 evra..
anyways, pogledao sam ovo sto si preporucio..svaka cast, Toshibina serija a300 je otprilike ono sto trazim..pa cu da se uklapam..
jos nesto; ja nisam te struke, ali daj nek neko napravi sajt koji ce biti pretrazivac za laptope..tipa mobilnogsveta za mobilne telefone..velika baza podataka, redovno azuriran, dogovor/ugovor sa proizvodjacima, dilerima..vjerujem da bi i finansijski dobro prosao..eto, ako treba pomoc sa engleskim, tu sam..:]
pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Koji modeli imaju ove ili bolje karakteristike?

[ Pregleda: 1969 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.