Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Demonstracija sile

elitemadzone.org :: MadZone :: Demonstracija sile

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 27778 | Odgovora: 169 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
79.101.251.*



+558 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 20:50 - pre 181 meseci
Citat:
zaza000111: Tema nije sta mi imamo od ovoga ili onoga vec dolazak Bajdena koji pokazuje kolika smo babana drzava postali ali barem da imamo banane nego ni to a ako se vi osecate kao luzer toj vas problem ja se ne osecam tako ali se osecam nelagodno kada se zatvara ceo grad da bi dosao covek koji je u svoje vreme pricao kako Srbe treba u koncentracione logore i kako su Srbi gori od nacista i fasista,a jos povrh svega taj haos ima udar na nasu ekonmiju jer ljudi gube dragoceno vreme u saobracaju , trebali su lepo u Kraradjordjevo a ne da ljudi dobiju naredbu da na Novom Beogradu nesmeju ako su pored autoputa da dizu roletne.

A meni pa vidis bilo gadno kad je dolazio onaj mali iz Rusije sto ga je car Putin postavio za predsedika, pa kad se pred njim strasni Kostunica koji svakoga ckiljavo i sa prezrenjem gleda onako uzvrteo ko mlada pa podigao obrve, kao dete kad ga uhvate da radi nesto sto ne treba, pa se ucutao, pa samo klimata glavom. Bas da vidimo da li ce sad Tadic i slicni da se tako ponasa pred tim Amerom ili nece.
 
Odgovor na temu

zaza000111
Slobodnjak
Beograd

Član broj: 215121
Poruke: 77
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:00 - pre 181 meseci
Citat:
zaraza: A voleo bi da dodje Putin/Medvedev?
I da zatvore ceo grad.
Ma sta ceo grad, da se zaustavi vreme kako bi sto duze bili ovde!


U ovakvoj ekonomskoj situaciji nebi voleo da dodje Putin/Medvedev jer nam je svaki dinar dragocena a vereme je novac , vreme koje je vecina Beograda danas izgubila.
Citat:
Lesli Eldridz: A meni pa vidis bilo gadno kad je dolazio onaj mali iz Rusije sto ga je car Putin postavio za predsedika, pa kad se pred njim strasni Kostunica koji svakoga ckiljavo i sa prezrenjem gleda onako uzvrteo ko mlada pa podigao obrve, kao dete kad ga uhvate da radi nesto sto ne treba, pa se ucutao, pa samo klimata glavom. Bas da vidimo da li ce sad Tadic i slicni da se tako ponasa pred tim Amerom ili nece.


Da ali smo makar imali koristi od tih pola sata zastoja sto sam rekao bi i sada bilo prihvatljivo a ne ovo.Medvedev je tada dosao da dogovara gasovod znaci poslovno i konkretno a od ovoga necemo imati nista osim ekonomskih gubitaka.
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.83.*



+4 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:08 - pre 181 meseci
Citat:
zaza000111: U ovakvoj ekonomskoj situaciji nebi voleo da dodje Putin/Medvedev jer nam je svaki dinar dragocena a vereme je novac , vreme koje je vecina Beograda danas izgubila.


Tacno, slazem se.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:13 - pre 181 meseci
Citat:
zaza000111
zaza000111: Gruzija je poseban slucaj granici se sa Rusijom napala je deo svoga naroda potpomognuta Amerima tako kao sto sam rekao Rusija ne krsi pravila igre ako istovremno i protivnik ih ne krsi ovde su oba krsila istovremeno.


Hahahahahahaha ovo mi se svidja - " ako istovremno i protivnik ih ne krsi ovde su oba krsila istovremeno"

LOL - da da, nisam primetio da su Ameri rokali Rusiju, niti Gruzini Rusiju - vec su Rusi odlucili da malo intervenisu jer im se nije svidelo to sto vide u svojoj "interesnoj zoni"... (hint: povelja UN ne poznaje nikakve "interesne zone" - pise da su granice drzava suverene ;-)

Mislim, to je skroz OK, ipak su oni regionalna sila pa im se moze a i ti Gruzini se qrce ko Srbi, ali je smesno nazivati te likove "fer igracima koji ne krse povelju UN" jer su je bas tu prekrsili, bas kao sto tu povelju krsi svako ko je malo veci i jaci kada mu treba.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-216-167.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:20 - pre 181 meseci
Citat:
zaza000111: Da ali smo makar imali koristi od tih pola sata zastoja sto sam rekao bi i sada bilo prihvatljivo a ne ovo.Medvedev je tada dosao da dogovara gasovod znaci poslovno i konkretno a od ovoga necemo imati nista osim ekonomskih gubitaka.


ahahahah
ne znam kada je tacno dolazio medjed, je l to bilo onda kada je bilo direktno obecano da "srbija nece biti bez gasa" i u roku od 3 sata nestalo gasA?:D
ili nesto novijeg datuma,direktno vezano za tuzni [juzni] tok,koji ce...ko platiti?


@laki, video ili fotke? na kojim vestima? [nisam gledao vesti pa ne znam]
 
Odgovor na temu

zaza000111
Slobodnjak
Beograd

Član broj: 215121
Poruke: 77
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:26 - pre 181 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hahahahahahaha ovo mi se svidja - " ako istovremno i protivnik ih ne krsi ovde su oba krsila istovremeno"

LOL - da da, nisam primetio da su Ameri rokali Rusiju, niti Gruzini Rusiju - vec su Rusi odlucili da malo intervenisu jer im se nije svidelo to sto vide u svojoj "interesnoj zoni"... (hint: povelja UN ne poznaje nikakve "interesne zone" - pise da su granice drzava suverene ;-)

Mislim, to je skroz OK, ipak su oni regionalna sila pa im se moze a i ti Gruzini se qrce ko Srbi, ali je smesno nazivati te likove "fer igracima koji ne krse povelju UN" jer su je bas tu prekrsili, bas kao sto tu povelju krsi svako ko je malo veci i jaci kada mu treba.


Ameri su naoruzali i ekonomski pomogli Gruzisku vojsku cak i obucavali pred sam napad Gruzije na Severnu Osetiju zavrsena je NATO vezba u Gruziji vecina gradjana Juzne Osetije ima Rusko drzavljanstvo sa pravnog aspekta oni su Rusi kada se raspao SSSR Juzna Osetija nije dobila pravo da se opredeli dali ce da ostane u sastavu Rusije ili Gruzije iako je Gruzij to pravo imala takodje od 1992 Gruzija nema kontrolu nad Juznom Osetijom vecc po mirovnom sporazumu iz iste godine u Osetiji su mirovne snage sastavljene od Rusa i Gruzina koliko ja znam u UN u povelji UN ima odlomak o osamoporedeljenju koji se primenjuje na autohtne narode na prostorima na kojima zive (znaci ne primenjuje se na Siptare na Kosovu) koji je ubacen da bi kolonije mogle da se odvoje od kolonijalnih sila koje na date teritorije nikada nisu polagale pravo dok ih nisu pocinile.Narod u Juznoj Osetiji je autohton.A Gruzini se bas i ne qurce ko Srbi jer su imali Ameriku makar ekonomski iza sebe a mi nismo niko se ne qurci ko mi :).

[Ovu poruku je menjao zaza000111 dana 20.05.2009. u 23:51 GMT+1]
 
Odgovor na temu

zaza000111
Slobodnjak
Beograd

Član broj: 215121
Poruke: 77
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:28 - pre 181 meseci
Citat:
Horvat: ahahahah
ne znam kada je tacno dolazio medjed, je l to bilo onda kada je bilo direktno obecano da "srbija nece biti bez gasa" i u roku od 3 sata nestalo gasA?:D
ili nesto novijeg datuma,direktno vezano za tuzni [juzni] tok,koji ce...ko platiti?


@laki, video ili fotke? na kojim vestima? [nisam gledao vesti pa ne znam]


Pre nego sto su Ukrajinci zavruli gas mesec-dva.

P.S. Je se cuju jos negde helihopteri ovde kod sajma prolaze na svakih 5-10 minuta.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.59.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:37 - pre 181 meseci
evo bilo na Studiju B, ode vam Badem za NBG
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 21:43 - pre 181 meseci
treba biti jednostavan. Predsednik Kenneddy je isao slobodno u kolima i ostali posle njega. Sta im je falilo ? Danas ljudi puno komplikuju...
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-216-167.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 22:10 - pre 181 meseci
^^i upucali ga dok se vozao i mahao ljudima
a i malo malo je bio u kaliforniji,pa su mu izgradili specijalan bunker ;)

Citat:
zaza000111: Pre nego sto su Ukrajinci zavruli gas mesec-dva.

P.S. Je se cuju jos negde helihopteri ovde kod sajma prolaze na svakih 5-10 minuta.


da,da,znaci "srbija ce biti stalno s gasom" je ispunio,je l ;)
 
Odgovor na temu

timotic
Lopare, RS

Član broj: 17945
Poruke: 32



+359 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 22:45 - pre 181 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic
LOL - da da, nisam primetio da su Ameri rokali Rusiju, niti Gruzini Rusiju - vec su Rusi odlucili da malo intervenisu jer im se nije svidelo to sto vide u svojoj "interesnoj zoni"... (hint: povelja UN ne poznaje nikakve "interesne zone" - pise da su granice drzava suverene ;-)


Mislim da su Rusi imali mandat da intervenisu, jer su bili rasporedjeni kao mirovne snage...
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.adsl.verat.net.



+62 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 23:21 - pre 181 meseci
@Horvat
Citat:
je l' uslikao neko avioncice?

Nisam, ali mi kruze nad glavom celo popodne, valjda zato sto je na veceri u Predsednistvu, a to mi je u komsiluku.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@zaza000111
Citat:
Pa kada smo banana republika mora ovako ne secam se kada je cela Moskva ili Vasington bili zatvoreni zbog dolaska nekog predsednika ,koliko li ce samo ovo da kosta nasu ekonomiju sobzirom na saobracajni kolaps to samo Bog zna ali neka kao je tako je.

U svakom evropskom gradu je isto u ovakvim situacijama. Pa Sankt Petersburg je bio pod opsadom danima kad je bio onaj samit Grupe 8. Ovo sto se kod nas desava nije nista spram onoga. Pa se ljudi nisu bunili ni sto nekoliko dana nisu mogli na posao da idu, ni deca u skolu, koliko se secam.
Ove mere obezbedjenja su normalna stvar koju Ameri zahtevaju posle 11. septembra. A sto se placanja tice - placaju sami. Danas sam cula da ce ih ovo zadovoljstvo kod nas kostati 10 miliona $. Znaci, nije nama na teret!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@Laki_Gen
Citat:
Stigao i zazan. Trolova nikad dosta.

Btw., bio je i Medvedev (tada samo kao neki racku u Gaspromu i tek najavljena kandidatura za predsednika) i zatvorili autoput na pola sata. Ja taman stigao do ukljucenja i sipak - blejao pola sata dok nije prosla kolona od dzipova, limuzina, i dva ambulantna vozila (nikako da skontam zbog cega i oni).
Mozda su jos stosta blokirali, ali sam ovo bas dobro zapamtio, jer mi se strahovito zurilo.

Ako bas poredimo podpredsednika USA i sefa drzavne kompanije i blokiranje saobracaja.

Ajde sad malo troluj o bratskoj ljubavi, USA neprijateljstvu i jos necemu - po slobodnom izboru.

@Horvat Slikale kamere AF2 na Sarajevskom aerodromu. Bilo u vjestima.

Uze mi bas rec iz usta! Kad je Medvedev dolazio bilo je gore, jer nista nije najavljeno. Tako da su zatvarali ulice i zaustavljali ljude u sred dana, bez pardona. Secam se, ja sam bila na ulici i gde god sam pokusavala da prodjem, murija me je vracala i govorili su mi da idem drugim putem. Vise se ne secam koliko sam kruzila da bih dosla do kuce.

A to niko ne pominje! Samo vam Bajden smeta, je l'?

Ovaj put je sve kulturno najavljeno, pa ko nije morao da izlazi nije ni izlazio (izgleda da je bila manja guzva, jer penzosi nisu izlazili), a ko je morao - mogao je lepo da se organizuje i sve je bilo OK.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.182.*



+558 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 23:23 - pre 181 meseci
Citat:
zaza000111: Da ali smo makar imali koristi od tih pola sata zastoja sto sam rekao bi i sada bilo prihvatljivo a ne ovo.Medvedev je tada dosao da dogovara gasovod znaci poslovno i konkretno a od ovoga necemo imati nista osim ekonomskih gubitaka.

Koju ste korist imali? Sto ste dali buljojub onom malom? sto ste dali NIS u bescenje? More nemoj Dzon Vejn da ti dodje ovde ti opali jednu uvratnicu pa da se pusis.
 
Odgovor na temu

zaza000111
Slobodnjak
Beograd

Član broj: 215121
Poruke: 77
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 23:39 - pre 181 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Koju ste korist imali? Sto ste dali buljojub onom malom? sto ste dali NIS u bescenje? More nemoj Dzon Vejn da ti dodje ovde ti opali jednu uvratnicu pa da se pusis.

Koliko ja znam korist imamo svi a to je gasovod ja ne znam na koje 'vi' mislis , ko su to 'mi' a ko 'vi'?Ovo o NIS-u zahteva prvo odgovor na prvo pitanje da bih znao ko je ko a ovo o Vejnu tek ne razumem sta je pisac hteo reci.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
93.86.197.*



+629 Profil

icon Re: Demonstracija sile20.05.2009. u 23:41 - pre 181 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Hahahahahahaha ovo mi se svidja - " ako istovremno i protivnik ih ne krsi ovde su oba krsila istovremeno"

LOL - da da, nisam primetio da su Ameri rokali Rusiju, niti Gruzini Rusiju - vec su Rusi odlucili da malo intervenisu jer im se nije svidelo to sto vide u svojoj "interesnoj zoni"... (hint: povelja UN ne poznaje nikakve "interesne zone" - pise da su granice drzava suverene ;-)

Mislim, to je skroz OK, ipak su oni regionalna sila pa im se moze a i ti Gruzini se qrce ko Srbi, ali je smesno nazivati te likove "fer igracima koji ne krse povelju UN" jer su je bas tu prekrsili, bas kao sto tu povelju krsi svako ko je malo veci i jaci kada mu treba.
Nit se Gruzini qrče k'o Srbi nit se mogu prviti bilo kakve paralele Rusija-Gruzija i USA-Irak jer :
- samo srbi imaju patent na qrčenje
- gruzini se ciljano guraju kao topovsko meso i beta testeri ruskih reakcija na razne vidove provokacija
- jedina sličnost sa Irakom postoji samo po pitanju Zalivskog rata: povod za reakciju je bio napad na drugu zemlju (međunarodno priznati Kuvajt), odnosno, ruski priznatu Abhaziju. Onaj prvi i jeste skoro raritetni slučaj kada je USA imala mandat UN za svoja divljanja.. Ruska reakcija u Abhaziji je bila očekivana - nešto slično bi se moglo očekvati kada bi Srbija napala Kosovo sa ciljem da povrati teritoriju....

Znam da vlast deformiše i da bi se svaka zemlja/nacija koja bi dovoljno dugo sama vladala pretvorila u svetskog siledžiju, ali ipak smatram da kao što mi imamo patent nad qrčenjem tako i ameri (ljudi koji upravljaju) imaju patent nad terorisanjem čovečanstva.
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.182.*



+558 Profil

icon Re: Demonstracija sile21.05.2009. u 00:03 - pre 181 meseci
Citat:
zaza000111: Koliko ja znam korist imamo svi a to je gasovod ja ne znam na koje 'vi' mislis , ko su to 'mi' a ko 'vi'?Ovo o NIS-u zahteva prvo odgovor na prvo pitanje da bih znao ko je ko a ovo o Vejnu tek ne razumem sta je pisac hteo reci.

Pa gde vam je taj gasovod? I da ga ima, ja nikkavu korist od njega nemam niti mi pa treba, a i da mi treba, gasovod ima za pare i tamo gde se ne klanjaju putinovom malom i gledaju ga kao seoske snase, umilnim pogledom, isti oni koji strasno ckilje na sve druge, i ponekad vole da zapale koju ambasadu.
 
Odgovor na temu

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
93.86.197.*



+629 Profil

icon Re: Demonstracija sile21.05.2009. u 00:19 - pre 181 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Koju ste korist imali? Sto ste dali buljojub onom malom? sto ste dali NIS u bescenje?
Šta to znači 'u bescenje'?
Da li se zna vrednost kompanije pa se tako određuje da li je u pitanju bescenje ili realna vrednost?
I ko zna kolika je vrednost ovakve kompanije:
Citat:
Iako će se, najverovatnije, revizorski izveštaj poklopiti sa onim što je "Gaspromnjeft" već predočio - da je prošla godina završena s gubitkom od oko 3,8 milijardi dinara ili 40 miliona evra, srpska strana ostaje pri svom - NIS je poslovao pozitivno i ostvario dobit od oko 2,3 milijarde dinara, piše Politika.
?????????????
Izvor: http://www.b92.net/biz/vesti/s...05&dd=20&nav_id=361591
Save time... see it my way.
 
Odgovor na temu

zaza000111
Slobodnjak
Beograd

Član broj: 215121
Poruke: 77
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Demonstracija sile21.05.2009. u 00:34 - pre 181 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Pa gde vam je taj gasovod? I da ga ima, ja nikkavu korist od njega nemam niti mi pa treba, a i da mi treba, gasovod ima za pare i tamo gde se ne klanjaju putinovom malom i gledaju ga kao seoske snase, umilnim pogledom, isti oni koji strasno ckilje na sve druge, i ponekad vole da zapale koju ambasadu.

Kako nemate korist a pare koje cemo da dobijamo od tranzita gasa kroz nasu zemlju ,zatim sigurnija dostava gasa da ne bi bilo ono kao u januaru sa Ukrajinom,zaposljavanje nasih gradjevinskih firmi u izgradnji gasovoda tu itekako ima koristi nego jos niste odgovorili koji su to 'mi' ako 'vi' i ko se kome klanja ja nisam video da se iko ikome klanja poslednjih godina.
I da kada je NIS kupljen cena nafte u odnosu na nekoliko meseci pre je pala dvostruko a sobzirom da se NIS primarno bavi naftom i njenim derivatima njegova cena je vezana za nju a da negovorimo o friziranim izvestajima nasih vlada o 'super perspektivnom' NIS-u nasta je MyWay vec ukazao.
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.87.182.*



+558 Profil

icon Re: Demonstracija sile21.05.2009. u 00:48 - pre 181 meseci
Pa nisi lepo gledao, a ja napisah. Ckiljavi kad pogleda mrkim okom ckiljavijem svakoga, tu trava ne nice, a kad mu je dosao mali, samo sto obrvama nije dodirnuo potiljak. I facu neku uplasenu napravio, kao da ima 8 godina pa su ga uhvatili kako bere tudju tresnju. Koji ste vi? Odakle znam, ti, tvoj otac, tvoj brat, i svi oni koje smo pobili i koji su uspeli da pobegnu... Ovi bre, koji vise vole rusko... nego americku pitu. Aha, znaci pare. Prodali ste se za pare od gasovoda. Pa gde su vam te pare? Jure unaokolo po tramvaji umotane u prljavi peskiri? Ostrite razanj a zec u sumi. Nema od toga nista.
 
Odgovor na temu

zaza000111
Slobodnjak
Beograd

Član broj: 215121
Poruke: 77
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Demonstracija sile21.05.2009. u 01:10 - pre 181 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Pa nisi lepo gledao, a ja napisah. Ckiljavi kad pogleda mrkim okom ckiljavijem svakoga, tu trava ne nice, a kad mu je dosao mali, samo sto obrvama nije dodirnuo potiljak. I facu neku uplasenu napravio, kao da ima 8 godina pa su ga uhvatili kako bere tudju tresnju. Koji ste vi? Odakle znam, ti, tvoj otac, tvoj brat, i svi oni koje smo pobili i koji su uspeli da pobegnu... Ovi bre, koji vise vole rusko... nego americku pitu. Aha, znaci pare. Prodali ste se za pare od gasovoda. Pa gde su vam te pare? Jure unaokolo po tramvaji umotane u prljavi peskiri? Ostrite razanj a zec u sumi. Nema od toga nista.

Pa sto odma ne rece da si komunjara mislim dalo se naslutiti na onoj temi o MMF-u sa onim zamislima ali ja mislio idealista komunista ali sada je sve jasno pobi da bi uzeo tudje najbolje komunjarske tradicije nema sta jos se i Tita secate pa zato ste toliko besni na Milosevica pobedio vas na osmoj sednici pa vasu Stambolicevu struju izbacio iz dila podele plena ali neka sada ste se pomirili ponovo bratstvo jedinstvo nema sta ti da se brines ima ruze da cvetaju u Julu nego kazi ti meni iskreno koliko placate iz budjeta da Marko cuti koliko to kosta gradjane Srbije, e zato nema para pa moraju da se uzimaju krediti da bi ste se svi omastili ali nemoj da brines ne cete vi vise na nikoga da pucate odpucali ste vi svoje ,kao sto sam rekao ce da vidimo u septembru i oktobru kako ce narod da bude naklonjen prema 'drugovima i drugaricama'.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Demonstracija sile

Strane: << < .. 2 3 4 5 6 7 8 9

[ Pregleda: 27778 | Odgovora: 169 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.