Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

HTC diamond slab zvuk

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: HTC diamond slab zvuk

[ Pregleda: 3770 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrburns2
Srdjan Vujovic
Valjevo

Član broj: 39610
Poruke: 98
93.87.177.*

Sajt: www.ugradu.info


Profil

icon HTC diamond slab zvuk08.07.2009. u 19:16 - pre 179 meseci
Posto je HTC TOUCH odmah prodat, kupljen je HTC DIAMOND nessto mnogoo dobrooo...ai kao u sveu problemi su se javili.
Tacnije nesto mi je mnogo slab zvucnik i ako je sve pojacana na max ope i slabo zvoni i pri rerodukovanju klipa ili pesme opet se slabo cuje..
Da li neko ima ovakav problem?
srki
 
Odgovor na temu

5hAd0wX
E-gor Stepanowitz
Novi Sad

Član broj: 10764
Poruke: 34
93.86.78.*



Profil

icon Re: HTC diamond slab zvuk16.07.2009. u 10:29 - pre 179 meseci
Imao sam isti problem na HP iPAQ rw6815. Da, u pitanju je potpuno drugačiji PPC ali postoji jedno univerzalno rešenje koje donekle može da reši ovaj problem.

Dakle, idi na xda-developers i potraži link za SRS WoW plugin, skini ga i instaliraj. Uradi soft reset i uđi u meni SRS WoW. Tu ćeš naći par podešenja za zvuk pa čačkaj i isprobavaj šta ti najviše radi posao. Ovo ti neće pojačati zvuk ali možeš da ispomeraš i naglasiš pojedine frekvencije i na taj način da malo "ušiljiš" zvuk da više odgovara ugrađenim zvučnicima i da na taj način budu efikasniji u reprodukciji.
Recimo meni je na HP-u zvuk bio kompletno u visokim tonovima i šta god da sam pustio čulo se onako neprijatno i kreštavo... pomerio sam Trubass podešenje na minimum i time nabio "njonju" tj. naglsio srednje i rešio problem. Sad se čini da je glasniji a nije... samo je drugačija frekvencija reprodukovanja koja više odgovara tima malim zvučničićima.

Eto... nadam se da će ti ovo bar malo pomoći.

P.S.: pokušaj da nađeš i drugi drajver za zvuk (obično par DLLova). Za iPAQ na žalost nisam uspeo da nađem ali sam video da za neke postoji.

CheerZ
To start press any key... D`OH where is the "ANY" key???
 
Odgovor na temu

mrburns2
Srdjan Vujovic
Valjevo

Član broj: 39610
Poruke: 98
93.86.95.*

Sajt: www.ugradu.info


Profil

icon Re: HTC diamond slab zvuk21.07.2009. u 22:14 - pre 178 meseci
hvala, hvala....instalirao sam program ali nisam bas dobio neki pozitivan rezultat, nije stvar jacine nego kvaliteta, i nikako mi nije jasno da je HTC na ovavom modeu mogoa da napravi takvu gupost o postavljanju zvucnika ispod maske i otvora na sasvim drugm mestu, pri cemu se dobija slab zvuk i restav..Da li joos neko ima ovakav problem?
srki
 
Odgovor na temu

mrburns2
Srdjan Vujovic
Valjevo

Član broj: 39610
Poruke: 98
77.46.241.*

Sajt: www.ugradu.info


Profil

icon Re: HTC diamond slab zvuk27.07.2009. u 00:28 - pre 178 meseci
joos jedan problem sa diamond-om......kada me neko zove, prva dva zvucna signala vona meni teefon ne zvoni ni ti mi pokazuje da me neko zove, tek teci put kada zazvoni pozivacu meni pokaze da imam poziv...ovo predpostavljam da je nesto u opcijama ukljuceno, dali neko zna kako se to namesta da normalno zvoni..??
srki
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Windows Mobile :: HTC diamond slab zvuk

[ Pregleda: 3770 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.