Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)

[es] :: Vodič za posao :: Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)

[ Pregleda: 8185 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

chupa
Beograd

Član broj: 16976
Poruke: 209
*.adsl.beotel.net.



+1 Profil

icon Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)14.07.2009. u 20:56 - pre 179 meseci
Jel ima neko iskustva sto se tice posla u Nigeriji? u pitanju je posao mas.ing. u kancelariji sa obezbedjenim smestajem, hranom, prevozom, troskovima puta, veoma dobra plata i slicno.
Jel ima neko da je otisao i da se uspesno vratio :)

hvala :)
 
Odgovor na temu

chupa
Beograd

Član broj: 16976
Poruke: 209
*.static.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)15.07.2009. u 08:20 - pre 179 meseci
prevara

http://in.answers.yahoo.com/qu...ndex?qid=20090704103750AAYWT9Y
 
Odgovor na temu

acatheking
Aleksandar Ristić
Beograd/Mirijevo

Član broj: 6769
Poruke: 1133
*.absolutok.com.



+28 Profil

icon Re: Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)15.07.2009. u 12:51 - pre 179 meseci
Od coveka koji ima nekoga ko radi u Nigeriji, saznao sam da:
tamo struje ima u proseku pola sata dnevno, sve ostalo se radi na agregatima.
Opasnost od malarije je prilicno velika, a u nekim delovima zemlje je takodje prilicno opasno, jer se vode oruzani sukobi.
Sve su ovo polu-proverene informacije, ali svakako se ne bih opredelio za odlazak. Hvala im
Volim da se vozim grackim autobusom.
Gracki autobus jede sitne pare,
gracki autobus zna kad treba stane.
 
Odgovor na temu

chupa
Beograd

Član broj: 16976
Poruke: 209
*.static.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)15.07.2009. u 13:05 - pre 179 meseci
"""Generalno Nigerija je politicki nestabilna zemlja. Bas ta dolina reke Niger i grad Warri. Radi se o tome da su tamo nalazista nafte i lokalna plemena su cesto u napetosti medju sobom i prema strancima misleci da nisu dovoljno nagradjeni u toj eksploataciji nafte. Zavisi preko koga ides odnosno preko koje kompanije. Ja sam vidjao Shellove kampove koji su jako dobro i uredjeni i obezbedjeni. U smislu osiguranja, hrane, eventualnog lecenja posto je tamo prisutna malarija odnosno dolina Nigera je izrazito malaricno podrucje. Englezi kazu ko moze da bude u Nigeriji onda moze bilo gde. Oni su tamo placeni minimum 10000 Dolara a nama normalno kako bude. Generalno uzevsi tesko je dati direktan savet. Ja sam tamo bio i kao sto vidis ostao ziv. Ali nije lako ni bezbedno. Sloboda kretanja je za strance prilicno ogranicena. Odnosno to ide na sopstveni rizik. Sve zavisi koliko ti je novac neophodan. Ja licno bih tamo isao kada bih morao i za platu ne manju od 8000 Dolara. Ako bi ti to bila uteha tamo bi zatekao neverovatno slobodan seksualni zivot, samo budi oprezan u smislu obaveznog kondoma itd.
Kao i uvek u zivotu moras sam da odlucis."""

odgovor prijatelja, ali pazite se, velikim delom oglasa za Nigeriju su prevara, ja sam imao srecu da se ne upecam, treba raditi samo za proverene kompanije!

pozdrav
 
Odgovor na temu

asko88
student
serbia

Član broj: 271393
Poruke: 10
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+3 Profil

icon Re: Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)06.11.2011. u 17:01 - pre 150 meseci
Dobio sam e-mail od Shell kompanije iz Nigerije, koliko vidim Nigerija nije bas preporucljiva zemlja , ali ako ovo nije prevara i ako je sada politicka situacija u Nigeriji mirnija , mozda bi za dobru lovu i moglo da se ode tamo.. Sta mislite o ovome?? prevara ili ne??







SHELL PETROLEUM DEVELOPMENT COMPANY

P.O.Box 263

Shell Industrial Area

Rumuobiakani

Port Harcourt

Nigeria

Tel: +2347026042948



ATTN:



You are hereby notified that your qualifications and experiences were found suitable for the requirements of SHELL PETROLEUM DEVELOPMENT COMPANY (SPDC). SPDC needs experienced expatriates, for Application, verification and screening you are to submit your most recent resume through our Email. [email protected]



Note: Indicate your present monthly salary and your expected salary.



Best Regard,

Mr. Michael Gary

(Human Resources Manager)



 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Posao u Nigeriji u oblasti delte nigera:)

[ Pregleda: 8185 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.