Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

kako da obrisem txt fajl iz flash-a

[es] :: Flash :: kako da obrisem txt fajl iz flash-a

[ Pregleda: 2144 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

zstevovich
Zoran Stevovic
Infogram
Beograd

Član broj: 51518
Poruke: 57
89.216.187.*



+3 Profil

icon kako da obrisem txt fajl iz flash-a23.07.2009. u 10:04 - pre 179 meseci
Zna li neko kako da obrisem txt fajl na nekoj lokaciji na hard disku iz flash-a/action scripta ali bez pokretanja batch fajla fscommand instrukcijom, vec direktno iz actionscripta,

Unapred hvala
Zoran
 
Odgovor na temu

shedvel
Jobless Couch Bum
Kragujevac

Član broj: 70014
Poruke: 114
77.46.255.*



Profil

icon Re: kako da obrisem txt fajl iz flash-a24.07.2009. u 07:27 - pre 179 meseci
Nikako, ogranicenjje security sandboxa.

Koriscenjem AIR-a moze, pogledaj ovo mozda ti poogne

http://livedocs.adobe.com/flas...filesystem/package-detail.html.

http://livedocs.adobe.com/flas...tem/File.html#deleteFile%28%29
"Treba li da se smejem jer smesni su, . . .
. . . ili da placem jer je to sve sto jesu? "
 
Odgovor na temu

StarCraft
Rančić Milan
Beograd

Član broj: 164837
Poruke: 441
91.148.65.*



+3 Profil

icon Re: kako da obrisem txt fajl iz flash-a24.07.2009. u 09:11 - pre 179 meseci
Ili ako nećeš da koristiš AIR (recimo, ako si se navikao na AS2) možeš da koristiš MDM Zinc.
www.zeitgeistmovie.com - film koji mora svako da vidi! (free to download)
 
Odgovor na temu

zstevovich
Zoran Stevovic
Infogram
Beograd

Član broj: 51518
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.rs.



+3 Profil

icon Re: kako da obrisem txt fajl iz flash-a28.07.2009. u 10:31 - pre 179 meseci
Hvala, na ovoj informaciji, malo sam gledao kako ovo radi ail vidim da je neophodno da imam dll biblioteku Fllile.dll da bi sve ovo funkcionisalo, da li mogu negde da skunem tu biblioteku ili vec, malo sam gledao na netu ima par sajtova kao gde to moze da se pokupi ali je izvor nepouzdan i obicno link ne radi, na adobe-ovom sajtu je nisam nasao, sam kod as je sasvim jasan ali ovo sa dll-om mi je malo mutno, ja sam relativno svez u flashu, da ne kazem skoro pocetnik te mi je malo problem da razlucim sta je sta mada razumem da adobe vodi racuna o svemu jer sta bi bilo kada bi mogao flash po def da brise i pise po hard disku, svasta bi se moglo uraditi na necijem racunaru iz obicne web prezentacije

"The FLfile object lets you write Flash extensions that can access, modify, and remove files and folders on the local file system. The FLfile API is provided in the form of an extension to the JavaScript API. This extension is called a shared library and is located in the following folder:

Windows 2000 or Windows XP:
boot drive\Documents and Settings\user\Local Settings\Application Data\Adobe\Flash CS3\language\Configuration\External Libraries\FLfile.dll"


Zoran
 
Odgovor na temu

[es] :: Flash :: kako da obrisem txt fajl iz flash-a

[ Pregleda: 2144 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.