Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Preporuka za dobru karticu za prebacivanje sa video rekordera u komp.

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Preporuka za dobru karticu za prebacivanje sa video rekordera u komp.

[ Pregleda: 4880 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mayam
Arandjelovac

Član broj: 17093
Poruke: 94
*.ptt.yu.

Sajt: https://distilledsilence...


+6 Profil

icon Preporuka za dobru karticu za prebacivanje sa video rekordera u komp.15.12.2003. u 12:39 - pre 246 meseci
Zdravo druzino,
imam veliku kolekciju VHS kaseta i zelja mi je da ih prebacim u kompjuter, odnosno CD-ROM. Naravno, potrebna mi je oprema s toga se obracam vama kao iskusnim poznavaocima i velikodusnim pomagacima i savetodavcima.

Molim vas preporucite mi DOBRU video karticu za tu namenu (povezivanje VCR sa komjuterom)... do 200 evra maksimum! Ako znate, navedite i lose i dobre strane. Imajte na umu, ja sam u potpunosti pocetnik u tom polju!

Imam AthlonXP 2000+
80GB Maxtor
512 RAM

Puno, puno zahvalna,
Maya
 
Odgovor na temu

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon Re: Preporuka za dobru karticu za prebacivanje sa video rekordera u komp.15.12.2003. u 21:46 - pre 246 meseci
PINNACLE DC10plus:

" Dedicated solution for capturing videos from any analogue video source ([S] VHS or Hi8 camcorders, webcam, TV, etc).

Export your movies on analogue tapes.

Transfer your old movies from analogue tapes to digital media (CDs or DVDs) for a high quality preservation. "

www.pinaclesys.com
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

mayam
Arandjelovac

Član broj: 17093
Poruke: 94
*.ptt.yu.

Sajt: https://distilledsilence...


+6 Profil

icon Re: Preporuka za dobru karticu za prebacivanje sa video rekordera u komp.16.12.2003. u 12:33 - pre 246 meseci
Zahvaljujem na preporuci ali, iskreno, ja samo pronalazim lose vesti koje se ticu te kartice. Za toliko mnogo losih vest i tako mnogo para, jednostavno nije isplativo.
P.S. Koliko sam shvatila kartica radi samo pod win98 (Ja imam WinXP)..... :(
 
Odgovor na temu

godsnejk

Član broj: 24337
Poruke: 76
*.3dnet.co.yu.



Profil

icon Re: Preporuka za dobru karticu za prebacivanje sa video rekordera u komp.31.07.2006. u 23:24 - pre 215 meseci
koji program mi je potreban za kontrolisanje video izlaza na pinnacle dc10plus, video capture radi normalno a na video izlazu imam samo test signal?
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Preporuka za dobru karticu za prebacivanje sa video rekordera u komp.

[ Pregleda: 4880 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.