Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pala bandera a nove nema

[es] :: Fiksna telefonija :: Pala bandera a nove nema

[ Pregleda: 2713 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tkaranovic
Tomislav Karanović
Beograd

Član broj: 220507
Poruke: 307



+18 Profil

icon Pala bandera a nove nema03.08.2009. u 04:06 - pre 179 meseci

Pre više od pola godine je pala jedna bandera a nije postavljena nova. Više puta sam zvao 977 i dobio na kraju informaciju da je trebovana bandera i da će biti postavljena kada stigne. Kabl ide sada kroz krošnje drveća... Prošlo je toliko vremena da bandera ili nije trebovana ili to trebovanje neće biti nikada ostvareno. Koliko vidim ne može se podneti zahtev za postavljanje nove bandere ili nešto slično?

Postoji li mogućnost da se negde kupi bandera?
 
Odgovor na temu

tkaranovic
Tomislav Karanović
Beograd

Član broj: 220507
Poruke: 307



+18 Profil

icon Re: Pala bandera a nove nema07.08.2009. u 04:38 - pre 178 meseci
Izgleda da nema bandera u slobodnoj prodaji...

Lokacija je na Avali a u blizini postoji napušteno (ruinirano) odmaralište. Tamo ima telefonskih bandera a ne služe ničemu. Da li bi mogla da se uzme jedna od tih napuštenih bandera i da joj se promeni lokacija?

Možda zvuči šaljivo ali ozbiljno pitam. To možda zavisi i od toga da li će se odmaralište skoro renovirati a koliko sam čuo neće skoro biti promena.

Pitam se da li bi to bio nekakav prekršaj?

Na jednom mestu stoji potpuno beskorisno a na drugom bi imala svoju funciju. Da premestim jednu od tih badera da li bi ekipa Telekoma izašla i prikačila telefonski kabl ili bi insistirali da se vrati bandera tamo gde je bila?
 
Odgovor na temu

TrickyTrix

Član broj: 9478
Poruke: 83
212.200.251.*



Profil

icon Re: Pala bandera a nove nema14.08.2009. u 14:28 - pre 178 meseci
Pa kada bi uzeo banderu to bi svakako bio prekrsaj jer je ti nisi platio, nebitno sto bi ona koristila svima. I Telekom ne postavlja sam bandere vec za to angazuje privatne firme, a bandere trebuju preko njihove sluzbe. E sad odakle ih oni narucuju nije mi poznato ali znam da postavljanje bandere nije ni malo naivna stvar i pitanje je da li bi vi vasom mehanizacijom umeli to da postavite kako treba (+ sto nije po zakonu). Ako postoji poseban razlog zbog kojeg bi zeleli uklanjanje kablova sa drveta i ponovno stavljanje na banderu onda podnesite pismeno molbu telekomu.
 
Odgovor na temu

tkaranovic
Tomislav Karanović
Beograd

Član broj: 220507
Poruke: 307



+18 Profil

icon Re: Pala bandera a nove nema24.08.2009. u 15:10 - pre 178 meseci

Danas je Telekomova ekipa postavila novu banderu, oni je zovu (verovatno TT) stub. Zvanično je bilo kašnjenja... Savet bi bio da se u slučajevima zastoja ili kašnjenja podnese pismeni zahtev. Bez obzira što u zvaničnim Telekomovim zahtevima ne postoji takava mogućnost, ili baš zbog toga. Na osnovu ovog konkretnog slučaja bi mogao da kažem da bi to trebalo da urodi plodom. Inače sam posle par (tokom više meseci...) zvanja 977 (telefonom ili preko weba) podneo pismeni zahtev. Nisam zvao 9813 ili probao preko da weba podnesem zahtev a možda bi i tako mogao da se podnese.

UBR, imao sam i nezvanične pp kontakte ali pretpostavljam da je pismeni zahtev bio presudan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Fiksna telefonija :: Pala bandera a nove nema

[ Pregleda: 2713 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.