Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 40164 | Odgovora: 186 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
212.200.217.*



+558 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 00:40 - pre 178 meseci
Citat:
vilil1: Slazem se. Moj komentar je bio samo radi neke price da organizovanih "grupa" nije bilo '70ih, '80ih godina. Naravno da je bilo, i naravno da, kada je neki derbi bio, bilo u srbiji, bilo u hrvatskoj, uvek je bilo razbijenih glava, polupane imovine. Nozevi su tada radili... Pa i macete, kao recimo na finalu kupa dinamo-hajduk u Beogradu...

To nije bilo isto kao sad, nego su to bile bande budala koje je drzava mlatila do koske i sklanjala na marginu, kako i treba, a tek posle je drzava pocela da blagonaklono gleda na takve zato sto su joj bili potrebni, da ih velica u medijima (zestoki momci sa asfalta bla bla bla bljuv bljuv bljuv) i oni su se sad osilili i umislili kako su mnogo vazni, pa oni daju sebi za pravo da dele neku pravdu i da govore u ime cele zemlje, i jos ih fudbalski klubovi placaju da to rade. Jesu li isli takvi tada u neku drugu zemlju da se tamo deru "Jugoslavija" i "ziveo Tito" dok lome i kradu? Jesu li dolazili tada Ljube Zemunci da na mitinzima drze govore kao Kristijani Golubovici i Arkani posle?

Cak i da je bilo isto, a nije, ali neka bude da jeste, proslo je cetvrt veka i do sad je to trebalo da bude iskorenjeno. Bas me briga sto "ima toga i tamo i amo". Jak argument. Neka ima, mozda su tamo budale pa to tolerisu, ovde treba da nema i tacka. Tolerisanje takvih je sprdanje sa slobodom. Sloboda nije smisljena da je potencijalni ubice i manijaci zloupotrebljavaju, nego da posteni i pristojni ljudi zive kvalitetnije i bez straha od aga i begova, a potencijalne ubice treba istrebiti iz drustva, ne mora obavezno konacno da budu istrebljeni, eto, mogu na silu da budu leceni. Kako kad uhvate nekoga da vozi pijan pa ga osude da mora da bude na silu lecen? Tako isto i za ovo. Jos bolje ako ih je nekoliko stotina i ako su ubelezeni. Od kuce do kuce, od stana do stana, hvataj, mlati, gazi, satri, leci. Njihova ljudska prava? Fool's gold. Oni su sami sebe iskljucili iz drustva ljudi kad su izabrali da se ponasaju kao manijakalni ludaci u toku napada ludila, i zasto bi onda drustvo ljudi trebalo da brine o njihovim pravima? Oni su bolesni i treba ih leciti, a koji ne mogu da budu izleceni treba ih dozivotno negde zakljucati i to je to.

A za ove sto samo znaju da ponavljaju kako "ima toga i tu i tu" , je li, jel ima toga u JuEsOfEj? Ono, huliganizma uopste? Ima sipak. To je zato sto oni imaju cojones da to satru u korenu cim mrdne, nema tamo labavo, nego sacmare pa žeži, ako drugacije ne moze da se uklone oni koji hoce da remete slobodu pristojnim ljudima, tako se tamo radi sa takvima i tako i treba svuda da se radi. Ko bi bre tamo od pristojnih "middle class" gradjana naplakivao za takvom bagrom da se ona pojavi, pa ih sad policija premlati i satre, kao ovde sto se odmah nadju mahatme? Ma i medju fukarom i rajom je tamo takve tesko naci, te sto zale ološ. Sto se bre neko u toj vasoj Evropi za takve stvari ne ugleda na USA, kako se tretiraju razni ludaci, nego samo znaju k'o stoka da se ugledaju na njihov potrosacki tip ekonomije? Evropa je postala skup seka Persi zanesenih mastiljarenjem koje samo balave o nekom humanizmu i ljudskim pravima, a ne umeju da iskorene ludake koji se neminovno pojavljuju u svakom drustvu, i ne umeju nista da urade kad se pojavi nesto sto mastiljare nisu mogle da zamisle, sto se moze videti i u onom tekstu iz Nase borbe, o Arkanu, sta je on radio tamo, i sta je mislio o Evropi i o tretmanu koji je imao tamo, ili kad su se pojavljivali oni kanibali pa nemaju clan po kojem da im sude. Zalosno. Ako uzmemo francusku revoluciju kao pocetak nove Evrope, cika Maksimilijan i kompanija se sigurno u grobu prevrcu.
 
Odgovor na temu

milivoje t

Član broj: 230055
Poruke: 270
93.86.155.*



+726 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 02:42 - pre 178 meseci
Evo je prica sa druge strane :

Citat:
Izvor: www.delije.net

Praške smicalice



Moglo je sve da bude fino i normalno na utakmici. I hteli smo da tako i bude. Nažalost, nismo bili jedini koji se pitaju, a kad se pita onaj koji ima mogućnost prinude, onda obično bude po njegovom.

Ovde ne mislimo samo na policiju već i na upravu Slavije koja je, izgleda, učinila mnogo toga da što manje Zvezdaša prisustvuje utakmici. Počevši od propagande na čekim medijima, preko proterivanja ljudi za koje nije bilo nikakvog zakonskog osnova do maltretiranja sa obavezom da je na stadion neophodno poneti i pasoš, a koji zahtevaju i hotelijeri.

Prilikom polaska Delija na sam stadion, došlo je do incidenta upravo dok je preko megafona ljudima saopšteno da mirno uđu u stanicu metroa odakle bi nakon dve stanice izašli kod stadiona i došli ispred tribine koje je bila rezervisana za nas. Policija nije dozvolila da se uđe u stanicu metroa, a nakon pitanja "Kuda da idemo?" počelo je batinanje. Čisto radi informacije, od mesta gde su navijači u tom trenutku nalazili do stadiona ima oko 6-7 kilometara. Takođe, izjava portparola češke policije da su navijači napali turiste je čista laž.

Slike koje ste imali prilike da vidite na kojima ljudi leže na betonu ispred "demoliranog restorana" zapravo predstavljaju ljude koji su ili stajali sa strane ili nisu imali gde da se sklone, tako da ih je policija okružila i pendrecima i šok bombama uterala u restoran i odatle potom izvlačila.

Sama činjenica da je velika većina njih kažnjena sa čak 8 evra govori i o učinjenim prekršajima.

Na samom stadionu, koji je veoma akustičan i bez atletske staze, ovako desetkovana ekspedicija nije mogla da se nadglašava sa celom severnom tribinom, kojoj su s vremena na vreme pomagale i ostale. To naravno ne znači da nismo navijali sve vreme, ali nismo bili galsni koliko smo mogli biti da nas nisu sprečili raznim igrama...

Doći će Slavija u Beograd, a onda će čuti kako grmi sever.




Jel ovo na ovoj zastavi preko tribine stilizovani navijac drzi stanglu ? :)
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.53.*



+558 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 08:36 - pre 178 meseci
Svaka qrva ima svoju pricu.

Jasta nego da drzi motku, i nosi onu glupu jaknu kao da je... kako se zvahu oni iz Hari Potera....dementori. Dementan jeste, to je tacno. A i stav je vrlo, ono cuveno "ša je bre, sto me gledas" sto vole ti maloumnici. Samo more gazi. A u vezi teksta, em te svete kad je i ulicni olos poceo da se poziva na "zakonske osnove". To je ranije bilo rezervisano za glavne gangstere, a sad i kokosari poceli. Sloboda be, napredak be.
 
Odgovor na temu

X Files
Vladimir Stefanovic
Pozarevac

X Files
SuperModerator
Član broj: 15100
Poruke: 4902
93.87.4.*

Jabber: xfiles@elitesecurity.org


+638 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 10:09 - pre 178 meseci
Citat:
Izvor: www.delije.net Praške smicalice [...]

Jeste. Do sada su "navijači" Zvezde (i Partizana) bili prava nevinašca, pa ovo što se desilo u Pragu niko ne ume da racionalno da objasni, sve je nameštaljka. Ispaljivanje raketa na utakmicama, baklja u dušniku, izbodeni i pretučeni na prilazima stadionu, stalno uništavanje inventara, upadanje u svlačionice, licenca za šamaranja, to je ranije sve bilo slučajno.

Odrastao sam u manjem gradiću koji je imao prvoligaša u košarci i rukometu. Nisu bile potrebne nikakve "vođe" da bi ljudi došli i navijali. Otuda mi ni taj pojam "vođa" nikad nije bio jasan.

Rado bih odvojio vikend i došao u BG da odgledam neku utakmicu s klincem, ali priznajem plašim se. Psihologija mase je čudo, još kad su "ovce" zvanično umrežene s "ovnom predvodnikom", ko zna na šta su sve spremni, taj rizik ne želim da prihvatim. Bolje da i dalje gledam na TV-u.
 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
*.148.86.0



Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 10:15 - pre 178 meseci
@milivoje t

Na tom snimku se vidi broj 1989. Šta to znači? Da li neko može da odgovori?
 
Odgovor na temu

vlada131
Niš

Član broj: 222787
Poruke: 14
*.dynamic.sbb.rs.



+168 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 10:21 - pre 178 meseci
Citat:
hemarikon
@milivoje t

Na tom snimku se vidi broj 1989. Šta to znači? Da li neko može da odgovori?


Evo šta kaže Wikipedia:

Citat:
The name Delije first began to be used by hardcore Red Star supporters during late 1980s, with official inauguration taking place on7 January 1989.


Izgleda da su tada zvanično počeli da koriste ime 'Delije'
 
Odgovor na temu

Lesli Eldridz

Član broj: 63727
Poruke: 626
93.86.115.*



+558 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 12:12 - pre 178 meseci
Tad su i organizovani kao banda, od Arkana tj udbe, a pre toga su bili nasumicne grupice kojima je jedino zajednicko bilo to sto navijaju za Zvezdu.
 
Odgovor na temu

fanfon
Apatin

Član broj: 15355
Poruke: 2658
93.86.225.*



+363 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 12:16 - pre 178 meseci
Meni nisu jasni oni koji se pravdaju na razlog da im nesto nije bilo dozvoljeno pa su zbog toga unistavali imovinu i izazivali nerede. Znaci meni sad policajac ne dozvoli da prodjem automobilom gde inace smem i u trenucima nemoci sto mu ne mogu nista, a necu da ga tuzim, ja mu razbijem auto. Ta logika vodi u anarhiju...
Use Your Mind. Or someone else will.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 13:45 - pre 178 meseci
Citat:
Lesli Eldridz: Tad su i organizovani kao banda, od Arkana tj udbe, a pre toga su bili nasumicne grupice kojima je jedino zajednicko bilo to sto navijaju za Zvezdu.

Nasumicne grupice!? LOL Ti definitivno nisi nikada ni isao na neku utakmicu, a kamoli bio navijac.
 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 15:14 - pre 178 meseci
Evo ovde je film sa lica mesta u Pragu (http://www.youtube.com/watch?v=jqZuEn6Wjgg). Medjutim ništa manje nisu zanimljivi komentari po svemu sudeći učesnika dogadjanja. Ima ih preko 200. Zakazuje se "revanš" 27. avgusta, ocenjuje se "hrabrost" itd. Komentari ne potiču samo od delija već izgleda i od Čeha i bivših Jugoslovena. Evo jednog:

Citat:
ti ces nesto da pricas majku ti j.e.b.e.m?


Videćemo kako će se pripremiti BG policija pod vodjsvom patka Dače. Da li će se postupati "po naredjenju"?
 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
212.200.205.*



+111 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 16:49 - pre 178 meseci
Citat:
hemarikon: Upravo o tim "delijama" govorimo. Te "delije" su stavljene pod komandu Ražnatovića. Ciljeve im je odrećivao Milošević, zadatke im je dizajnirala UDBA a Ražnjatović rukovodio konkretnim operacijama. Tačne detalje ćemo saznati kad se otvore arhive UDBE.
Posle ove izjave nisam hteo vise da ucestvujem u diskusji, jer nema svrhe, posto je sve poznato (lesliju i hemarikonu) a neku pikanteriju cemo saznati kada se otvore arhive. Ali strasno sta pricate.

Citat:
X Files
Odrastao sam u manjem gradiću koji je imao prvoligaša u košarci i rukometu. Nisu bile potrebne nikakve "vođe" da bi ljudi došli i navijali. Otuda mi ni taj pojam "vođa" nikad nije bio jasan.

Rado bih odvojio vikend i došao u BG da odgledam neku utakmicu s klincem, ali priznajem plašim se. Psihologija mase je čudo, još kad su "ovce" zvanično umrežene s "ovnom predvodnikom", ko zna na šta su sve spremni, taj rizik ne želim da prihvatim. Bolje da i dalje gledam na TV-u.


Prvo(mali gradic je pleonazam) u tvom gradu, bar u onom iz profila, igra fudbalski superligas Mladi radnik, prosli vikend igrao je kod kuce protiv Spartaka iz Suboticce.
A sledeci put kada izrazis zelju da odgledas utakmicu u Beogradu, mozes mi se javiti, garantujem ti da neces imati nikakvih neprijatnosti sa navijacima. Do pre godinu dana isao sam na bar 2 utakmice nedeljno, nisam gledao da li igra klub za koji navijam vec najzanimljivije utakmice, tako da znam bezbedan nacin da pogledas utakmicu ne samo na Autokomandi nego i u Zemunu, na Banjici ili na Karaburmi. Mogu ti napisati i tutorijal.

@lesli
Pre nekoliko godina (2-3) u US of Amerika huligani divljali na fudbalskoj utakmici, naravno Srbi, deca ovih sto ih udba protera posle rata, skupili se njih nekoliko stotina a redara desetina, zvali policiju ali iz nekog razloga, ne secam se tacno, policija nije htela(mogla) da udje na stadion, zvali vatrogasce... veliki sou, kao i sve u USA... Tako da se varas i tamo ima toga.

Citat:
hemarikon

Videćemo kako će se pripremiti BG policija pod vodjsvom patka Dače. Da li će se postupati "po naredjenju"?

Ostaje ti da se nadas, cekas, pa nasladjujes, a posto grobari idu u Slovacku, ko zna mozda se dogode dva incidenta. Zavisi kakve budu instrukcije udbe, da li treba podgrejati malo atmosferu pred Paradu ponosa, da li ima 300 evra u budzetu da se da vodjama.
 
Odgovor na temu

milanche
San Francisco

Član broj: 2447
Poruke: 1200
*.hsd1.ca.comcast.net.



+1001 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 17:17 - pre 178 meseci
Citat:
@lesli
Pre nekoliko godina (2-3) u US of Amerika huligani divljali na fudbalskoj utakmici, naravno Srbi, deca ovih sto ih udba protera posle rata, skupili se njih nekoliko stotina a redara desetina, zvali policiju ali iz nekog razloga, ne secam se tacno, policija nije htela(mogla) da udje na stadion, zvali vatrogasce... veliki sou, kao i sve u USA... Tako da se varas i tamo ima toga.


Slabo do umereno nikako.

Cak ni u dinamicnim sportovima (am.fudbal, basket) samo u playoff-u se u pojedinim utakmicama
moze videti publika da skandira i sve vreme stoji na nogama.

Publika na tribinama na baseball utakmicama je isto aktivna kao i izletnici na prvomajskom uranku
negde oko 3 popodne kad se odmara jagnjetina i pivo negde u hladu.

Tuce i divljanja se obavljaju vrlo profesionalno i organizovano, u okviru bandi i ulicnih obracuna, i
obicno sa dobrim business razlogom (prevaga na trzistu kriminala i slicno), daleko od budnih ociju
surveillance kamera i mogucih sudskih procesa posle toga.

Ima naravno incidenata, recimo onaj kad su Ron Artest i Stephen Jackson odmerili pesnice sa publikom,
ali su izuzetno retki.
 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
212.200.205.*



+111 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 17:21 - pre 178 meseci
Znam, vise sam se salio, ironisao i provocirao leslia. A ovo sto sam napisao se zaista dogodilo.
 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 18:11 - pre 178 meseci
Citat:
cozi

Prebaci na EuroSport. Prenos utakmice evropskog preventsva u fudbalu za žene. Devojke igraju fantastičan fudbal. Na terenu se ponašaju kao ljudi. Jako malo je faulova i devojke odmah ustaju, za razliku od razmaženih derišta na koje su navikli oni koji redovno obilaze kladionice. Publika je kulturna, nema baklji i petardi, niti se tuku ko besne životinje. Sve u svemu, možda se navikneš na kulturan fudbal i prijatnu atmosferu. Posle toga, možda će i tebi biti neobično da gledaš kako pijana stoka lomi sve pred sobom.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 18:52 - pre 178 meseci
@ cozi A kakvu pravdu to hoce ti "navijaci" ?
 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
212.200.205.*



+111 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 19:43 - pre 178 meseci
Ne bih znao. Tako da ces morati da procitas na nekom navijackom sajtu.
Ili da pitas nekog "navijaca". Posto cenim da ne poznajes ni jednog, jer ne druzis se ti sa takvima, tako su te roditelji vaspitali i savetovali a i ne bi pitao mene, ti lepo ugasis komp i izadjes napolje.
Ako te odmah na izlazu iz zgrade ili kuce neko ne startuje da ti proda drogu, ti nastavi dalje, sresces neku bleju u kraju ili u parku koja pije pivo, lupa flase i urinira po javnim povrsinama i koja ce da ti otme pare. Ako nemas srece, nastavis dalje, udjes u prevoz sresces pijanu/drogiranu grupicu koja trese autobus, lomi sipke, sedista i ne ustaje starijim gospodjama. Ako nemas srece, izadjes iz autobusa u centru, videces rulju koja lomi grad, lupa izloge i pali ambasade. Ako i dalje nemas srece, uzvikni nesto protiv Kosova ili u korist nacionalnih, verskih, seksualnih manjina i stvorice se horde sa sipkama i bakljama u rukama da dele pravdu. Pa pitas nekoga od njih.

@hemarikon
Kada zelim da gledam nesto u finom, kulturnom i mirnom ambijentu odem u pozoriste i pogledam predstavu.
Fudbal je nesto drugo, bez buke, psovanja, savetovanja trenera, ljudi koji se ponasaju kao deca, penzionera koji 50 godina sede na istom mestu i uvek nose kisobran, dobacivanja sudiji, prozivki i sala na racun protivnika, prodavaca semenki (sporta za zube) i jos mnogo toga sto mozes osetiti samo ako si bio na stadionu (terenu) jednostavno to nije to. Zenski fudbal, daj molim te. I da, kada budes uplacivao po 1000 dinara protiv tvog tima/reprzentacije kao meru predustroznosti ako tvoj tim izgubi, znaces.
 
Odgovor na temu

hemarikon

Član broj: 226345
Poruke: 21
91.148.92.*



Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 20:24 - pre 178 meseci
Ma ja samo hoću mirno da prodjem ulicom a ne da bežim pred navijačima kao od čopora besnih pasa.
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 21:05 - pre 178 meseci
@ cozi Zasto izbegavas odgovor ? Tebe sam pitao jer pominjes da ides i da je sve uredu. Tuzno je sto se to desava kad neko pokusa da nekog ubije a onda trazi nekakvu pravdu. Za takve ljude nemam razumevanja niti cu ikada imati. Ne kazem da si ti takav ali ja moje misljenje o nekome formiram na osnovu onoga sto on dela ili ne/dela. Bez ikakvih predrasuda. A sve to iz jednog veoma sebicnog razloga . Da bi mogao jednog lepog dana ako mi se cefne sa svojim klincem pogledam neku utakmicu.
 
Odgovor na temu

cozi

Član broj: 6066
Poruke: 221
212.200.205.*



+111 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 22:29 - pre 178 meseci
Ne izbegavam, mislio sam sam da si od ovih sto sve znaju i imaju resenje. Izvini za prethodni post.
U prvim postovima sam rekao da nisam navijac, niti da ih branim, osudio sam to sto su uradili, nazvao kriminalcima i sl. i naveo razloge zbog kojih sam se ukljucio u diskusiju...

Mogu ti reci sta samo ja zakljucio u razgovoru(cirkali i pricali) sa drugarom koji je navijac i njegova 2 ortaka (huligana po ps-u, nozevi, videli malo zatvora...). Znaci ovo je moj utisak, misljenje i nista vise.

Cini mi se da je najvise u pitanju esnafska solidarnost i strah da ce se njima desiti slicno i da niko nece biti uz njih. Zatim, osecaj drustvene marginovalizovanosti i poistovecivanje sa lopovima, dilerima, pedofilima, silovateljima, vrstama kriminalaca koji su i njima odvratni koliko i obicnim ljudima. Dok imaju simpatije za kriminal nasilnog tipa, tuce, napadi...
Zatim mediji, izgleda da je trust mozgova (vodje) zakljucio da moraju nekako preokrenuti i umanjiti medijsku kampanju protiv navijaca, kako bi opstali na pozicijama i na slobodi, pa su uz pomoc poznatih advokata, nekih drugih novinara i medija i klubova pokrenuli celu tu kampanju. Posle toga sve je inercija, za i protiv, pisi brisi grafite, tekst u novinama protiv pa tekst za...
Eto kakvu pravdu traze, kao i svi kriminalci, manju kaznu ili oslobadjajucu presudu.
I sve bi ovo bilo nevazno, da je policija uradila svoj posao, istrazni sudija svoj, da su vestaci svoj, sud svoj i da presuda nije pala pred vrhovnim sudom i slucaj vracen na ponovno sudjenje.
 
Odgovor na temu

Au197/79
Zlatan Kadragić
Minhen

Član broj: 3556
Poruke: 772
91.148.80.*

Sajt: aurelije.blogspot.com


+47 Profil

icon Re: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano24.08.2009. u 23:22 - pre 178 meseci
Ko je bio vođa navijača Zvezde? Arkan, Slovenac po majci, otac oficir (što znači u 90% budaletina koja se i u poridici ponaša ko međ' trupama) s Kosova, rođen u Sloveniji, ko zna gde sve se nije selio (i gde god da je iz Slovenije otiša to je bilo s konja na magarca jer je vojska primala platu po republičkom proseku). I takav frustrirani ološ, belosvetska baraba, agent za prljave poslove SDB-a je bio vođa navijača Zvezde. Alo bre, kluba kojim bi ova zemlja trebala da se diči...

Najgore je što su sad i navijači drugih klubova krenuli njihovim stopama...
Bolje džaba ležat nego džaba radit.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Navijači Zvezde divljali na putu za Prag, 29 proterano

Strane: << < .. 3 4 5 6 7 8 9 10

[ Pregleda: 40164 | Odgovora: 186 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.