Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Koja je najbolja skola engleskog jezika u Nisu?

[es] :: Vodič za učenje :: Koja je najbolja skola engleskog jezika u Nisu?

[ Pregleda: 14206 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gost




Profil

icon Koja je najbolja skola engleskog jezika u Nisu?20.08.2009. u 14:37 - pre 177 meseci
Koja je po vama najbolja skola engleskog jezika u Nisu, na osnovu vaseg iskustva, uzevsi u obzir kvalitet, cenu i ostale kvaliete i nedostatke? Razmisljam o skolama Oxford, Britannica, Spell, kraft, picadilly, angela fischer, star, tj. vazno mi je da skole budu u centru grada.
Hvala unapred
 
Odgovor na temu

sanja2010
Sanja Popovic
Cambridge, MA, USA

Član broj: 81666
Poruke: 286
*.ptt.rs.

Sajt: chvarciikavurma.blogspot...


+3 Profil

icon Re: Koja je najbolja skola engleskog jezika u Nisu?20.08.2009. u 16:02 - pre 177 meseci
Ja sam zavrsila sve kurseve na Narodnom Univerzitetu Pavle Stojkovic (znam, ovo "narodni univerzitet" zvuci glupo :)) i izuzetno sam zadovoljna. To ti je ona zgrada na trgu gde je Administrativno-birotehnicka skola i The English Book, na poslednjem spratu. Pokusaj da se ubacis na kurseve kod profesorke Marine Pesic, meni je drzala sve, predivna zena. Ne znam sad kolike su cene, nisam bila vec 2-3 godine :(
 
Odgovor na temu

goldmine
student
Nis, srbija

Član broj: 232447
Poruke: 1
*.neobee.net.



Profil

icon Re: Koja je najbolja skola engleskog jezika u Nisu?10.09.2009. u 22:05 - pre 177 meseci
Jako dobra skola stranih jezika u Nisu je De Profundis, tel je 525048, imaju recimo i jako povoljne individualne i specijalizovane kurseve, u centru su 5 min od Kalce, Ulica Momcila Popovica, levo od Nispetrolove pumpe. Oni imaju i kurseve ruskog, ceskog, arapskog, albanskog, pored ovih standardnih jezika.
 
Odgovor na temu

borgos
Nis

Član broj: 248514
Poruke: 1
*.static.sbb.rs.



Profil

icon Re: Koja je najbolja skola engleskog jezika u Nisu?25.01.2010. u 01:46 - pre 172 meseci
Ja ti preporucujem Spell, odlicna je i tvrdim ti da nijedna skola u Nisu nije tehnicki bolje opremljena od nje. Kadar im je takodje odlican a cene najverovatnije najnize u gradu. Imaju i neku medjunarodnu diplomu, neki LCCI. Najbolje ti je da vidis njihov sajt: www.spell.co.rs
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Koja je najbolja skola engleskog jezika u Nisu?

[ Pregleda: 14206 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.