Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako do vize sto pre?!

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako do vize sto pre?!

[ Pregleda: 1138 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

shogun63
Pera Peric
Novi Sad

Član broj: 231166
Poruke: 1
82.208.192.*



Profil

icon Kako do vize sto pre?!27.08.2009. u 19:24 - pre 178 meseci
Postovani,

hteo sam pitati nekoga ko vec zivi u USA , ili nekoga ko ima informacije iz prve ruke ,na koji nacin mi je najlakse dobiti iseljenicku vizu?

Imam 32 godine i po struci sam frizer,ali vec par godina ne radim taj posao jer sam otvorio gradjevinsko preduzece.Znaci da sam vlasnik i osnivac istog,koje nema nikakve terete i koje naravno posluje legalno.Kao sto na svoje ime posedujem firmu,posedujem i stan,tako da verujem da je to jedna od olaksavajucih okolnosti za dobijanje vize? Devojka je na FTN-u zavrslila industriski menadzment ,smer investicije,( kao stident je u dva navrata zivela i radila po 5 meseci u Americi )pa smo nesto kontali da se pomerimo negde malko dalje od Srbije i da zapocnemo neku novu pricu ,tamo negde u Kaliforniji:) da se malko shunjamo dok smo jos uvek mladi:)


Molim vas ako imate neki koristan savet ili informaciju, kako da sto pre i sto lakse ( ako je to u ovoj zemlji u opste moguce:) dodjemo do te famozne vize,da mi javite na mejl [email protected] , Ili ako je lakse dobiti radnu da apliciramo za nju?



Srdacan pozdrav!



p.s. Nemamo nikoga tamo,tako da na neko garantno pismo neracunamo,a i ako slucajno dobijem garantno pismo od nekih poznanika,da li znate na koji vremenski period daju turisticke vize ( i ako dobijem turisticku vizu,da li da radim na crno?:),jer sam nesto kontao da pre cele gore navedene price odemo na par meseci i da skontamo kakva je prica tamo ( mislim ja,jer kao sto sam vec napisao gore,ona je vec bila i odusevljena je)?! Devojka svakako moze dobiti papire jer je upravo zavrsila fakultet i ima pravo da ide na praksu.Ja sam problem:)

 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: Kako do vize sto pre?!

[ Pregleda: 1138 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.