Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?

elitemadzone.org :: AutoZone :: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23866 | Odgovora: 111 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?06.10.2009. u 23:59 - pre 176 meseci
To o cemu ti pricas ne moze biti promenjeno niti sme biti promenjeno.

Princip izbacivanja na trziste novog modela nikako ne podrazumeva promenu vitalnih delova i sklopova cija je vrednost upravo cinjenica da se tokom generacija usavrsava i doradjuje. Upravo je to glavni adut velikoserijskih proizvoda u postizanju pouzdanosti, a doradjuje se samo ono za sta se ispostavilo da ne valja, ili da bi moglo biti bolje.

Ako bi se i proizveo 100% nov i do tog trenutka "nevidjen" automobil, bio bi prepun decijih bolasti. Jedna koncepcija u okviru jednog segmenta je platforma koja se decenijama usavrsava i dogradjuje.

P.S. Upravo je to razlog zasto se Golf smatra najboljim automobilom. i zasto se spominje da je to automobil sa iskustvom.
 
Odgovor na temu

micky
Beograd

Član broj: 1819
Poruke: 286
194.106.182.*



+4 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?07.10.2009. u 12:59 - pre 176 meseci
A Suzuki ipak ide pod shapu VW ?
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?07.10.2009. u 13:19 - pre 176 meseci
Tako kazu.

Sta ce biti, ostaje da se vidi. Licno mislim da je to pametan potez VWa za razliku od onog sa Bugatiem i Bentliem. Nikad mi nece biti jasno sto im je trebao takav izlet.


Suzuki je proizvodjac malih, jednostavnih, kvalitetnih, pouzdanih i mozda najvaznije jeftinih automobila sto bi VWu otvorilo prepektivu obzirom da tako nesto do sada nije imao. Osim toga otvara mu se veliko Indijsko trziste na kome je Suzuki takoreci domacin i uz Kinu koja je vec na odredjeni nacin animirana, nastupi na jednom isto toliko znacajnom terenu.

[Ovu poruku je menjao zarsilic dana 07.10.2009. u 14:31 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Boobec
admin
Beograd

Član broj: 70217
Poruke: 124
*.kbcnet.rs.



+3 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?11.10.2009. u 17:15 - pre 176 meseci
Kako sam se ja odusevio izgledom novog vw polo-a pa to je strasno...lepsi mi je i od golfa, dizajn nesto izmedju shirocoa i golfa VI...EXTRA
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.3dnet.co.yu.



+1340 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?11.10.2009. u 17:30 - pre 176 meseci
Dobar je to auto za B segment, ali ne može on da se poredi sa Golfom, konzervica je to za njega...a cena mu je potpuno besmislena...



Evo mene u njemu, baš sam se namrštio :)



Evo i jednog kratkog testa

http://auto.blog.rs/blog/auto/...lkswagen-polo-1.6-tdi-na-testu

Interesantno je sračunati koliko ovaj auto košta po jednoj KS, pa uporediti koliko košta jedna KS kod drugih auta.


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

DrJekyll

Član broj: 26330
Poruke: 849



+152 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?11.10.2009. u 19:07 - pre 176 meseci
Citat:
lepsi mi je i od golfa, dizajn nesto izmedju shirocoa i golfa VI...EXTRA


Slazem se da je lepsi i od golfa, pogotovo napred.


Citat:
Interesantno je sračunati koliko ovaj auto košta po jednoj KS, pa uporediti koliko košta jedna KS kod drugih auta.


Evropski konji su krupniji i snazniji od korejanskih i japanskih te stoga i moraju biti skuplji. Americki konji su jos krupniji i snazniji od evropskih ali ih slabo 'rane pa su zato jeftiniji.

[Ovu poruku je menjao DrJekyll dana 11.10.2009. u 20:22 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.3dnet.co.yu.



+1340 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?12.10.2009. u 19:07 - pre 176 meseci
Videćemo da li će VW-obožavaoci zadržati lojalnost i kupovati Polo...

http://auto.blog.rs/blog/auto/...omovisao-novi-vw-polo-u-srbiji

Bilo bi zanimljivo čuti od nekoga ko je zaista kupio ovaj auto za 17 k koji su njegovi razlozi za to....
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.84.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?12.10.2009. u 19:48 - pre 176 meseci
to bih i ja voleo da čujem. Cena je stvarno smešna.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?12.10.2009. u 21:09 - pre 176 meseci
VW, prilikom formiranju cene svojih proizvoda, ne zanima misljenje mudrih ljudi sa ESa, kao ni drugih bloga.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.84.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?13.10.2009. u 12:38 - pre 176 meseci
nemam ja ništa naročito protiv VW-a (osim što je povećan rizik od krađe), ali 17000 za Pola?!?
Najiskrenije, to mi je toliko luda cifra za taj auto da je to neverovatno. Ajde da ne pominjem koliko većih i lepših i boljih automobila se može dobiti za te pare, možda nekom baš treba gradski auto i to je u redu, ali tek tu ima gomila jeftinijih automobila i sa boljom opremom, jačim motorima i štatijaznam šta sve još ne...
A ako se pozivaju na kvalitet to tek po meni ne pije nešto posebno vodu. 90% ljudi koji kupuju gradski auto za 17KEura neće taj auto voziti duže od 4,5 godina, a za to vreme će im svaki trajati.
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?13.10.2009. u 14:27 - pre 176 meseci
Ono govance od IQa kosta isto toliko, a ni do kolena mu nije.

Sve je to previse relativno; sta i zbog cega nekome treba nesto, da bi se formirao nekakav opsti sud o jenom vozilu.
 
Odgovor na temu

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
95.180.84.*

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?13.10.2009. u 14:37 - pre 176 meseci
IQ je ''fora auto'', jednostavno je ''in'' voziti ga i na tu kartu su i formirali cenu.
Inače, slažem se da je sve relativno i da dosta zavisi od ugla gledanja na stvari.
Mada, ovde svi iznosimo lična mišljenja, pa i ja nisam izuzetak :)
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Novi VW polo. da li je skup za ono što nudi?

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6

[ Pregleda: 23866 | Odgovora: 111 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.