Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi

elitemadzone.org :: MadZone :: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9153 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Beltrammi

Član broj: 42910
Poruke: 883
..7-r.retail.telecomitalia.it.



+11 Profil

icon Re: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi19.09.2009. u 19:23 - pre 177 meseci
danas mi je prvi put bilo zao Svedjana. Procitao sam da im je premijer bio u gay paradi sto je po meni velika sramota i prokletstvo za svedski narod, koji sam neka, nekada cenio. Premijer treba da je cestit i iznad svega castan covek, casniji od monaha jer on predstavlja citav narod a monah samo sebe, a Biblija kaze:

"Blazen je muz koji ne ide na skupove bezboznika i u drustvu bezboznika ne stoji"

slicno sam bio zaprepascen sto je Obama, otac dvoje, dozvolio da ga "blagoslovi" gay svestenik. Jadan je taj blagoslov, ako se uopste tako moze nazvati i zato je vec na zakletvi pogresio, a to je tek pocetak. Mekejna su svi pljuvali, a on je pripadnig one casne Amerike, juznjaka koji su odani temeljnim vrednostima. Iskren patriota, nosilac purpl harta sto je retko za zive...

Sta mi da ocekujemo onda kada se takve stvari desavaju u najjacoj (SAD) i najbogatijoj zemlji (Svedska). Valda ce jednoga dana doci neki drugi ljudi i onda ce konacno pobediti zlo.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-213-198-205-222.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi19.09.2009. u 19:26 - pre 177 meseci
pa eto,on predstavlja i pedere i hetero,i sta je tu necasno??
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
*.adsl.verat.net.



+11 Profil

icon Re: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi19.09.2009. u 20:50 - pre 177 meseci
Nečasno je kad država radi ili te tera da radiš nešto protiv tvoje volje a časno kad tera druge da rade protiv njihove volje. To je otprilike životna filozofija ovih bog>država>nacija zatucanika.
 
Odgovor na temu

gajo2
Budapest

Član broj: 62614
Poruke: 518
194.249.198.*

Sajt: b.flyingoranges.com


+117 Profil

icon Re: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi22.09.2009. u 10:04 - pre 177 meseci
Citat:
Inace sto se tice privatne svojine, znam da vlada mit da u USA mozete da upucate nekoga ko je na tvom posedu, ali to nije tacno. Cak stavise, u vecini US drzava (osim TX) je zakon vrlo slican nasem. Mada ni u Teksasu nije dovoljan razlog samo to sto se nalazi na vasoj svojini.

U Teksasu imas tzv. "castle laws" koji dozvoljavaju da ubijes coveka koji se nalazi na tvom posedu
http://www.dallasnews.com/shar...032807dntexcastle.241e482.html
http://www.usatoday.com/news/nation/2007-11-20-Deadlyforce_N.htm

[Ovu poruku je menjao gajo2 dana 22.09.2009. u 13:43 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Deep|Blue
Srce Srbije

Član broj: 631
Poruke: 1431
195.178.63.*

ICQ: 101830817


+314 Profil

icon Re: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi22.09.2009. u 12:18 - pre 177 meseci
koje offovanje

@beltrammi
Citat:
Beltrammi:Procitao sam da im je premijer bio u gay paradi sto je po meni velika sramota i prokletstvo za svedski narod,
...
slicno sam bio zaprepascen sto je Obama, otac dvoje, dozvolio da ga "blagoslovi" gay svestenik. Jadan je taj blagoslov, ako se uopste tako moze nazvati i zato je vec na zakletvi pogresio, a to je tek pocetak.
...
Valda ce jednoga dana doci neki drugi ljudi i onda ce konacno pobediti zlo.

a sta inace bi sa jednom od osnova biblije "ljubi bliznjeg svog kao samog sebe"
ili onom isusovom o kamenu i hlebu???
nesto nisam video u bibliji da ta pravila izuzimaju kod gejeva ...
a i povlacenje ovog off-a u temi o oruzju postaje malo previse sumnjivo i u krajnjoj suprotnosti sa onim o helbu i kamenu.

Citat:

Mekejna su svi pljuvali, a on je pripadnig one casne Amerike, juznjaka koji su odani temeljnim vrednostima. Iskren patriota, nosilac purpl harta sto je retko za zive.

World War II: 964,409
Korea: 136,936
Vietnam: 200,676
Persian Gulf: 590
Afghanistan: 2,743 (od 21.08.2008 )
Iraq: 33,923 (od 21.08.2008 )

Navedene cifre su broj medalja podeljenih po ratovima. Purpl hart uopste nije redak medju zivima, kolko ti mislis.
Cak to je jedino odlikovanje u US, za koje ti nije potrebna preporuka vec ga dobijas kad ispunis jedan od kriterijuma
-da na sluzenju u vojsci USA pri vojnom angazovanju protivneprijatelja:
a)budes ubijen
b)budes ranjen
c)pokazes posebnu hrabrost pri ucestvovanju u nekoj akciji protiv enemija.

To odlikovanje je iskorisceno kao ironija u vise antiratnih filmova sa tematikom vijetnama.
inace mozes da ga dobijes i ako si povredjen u saobracajnom udesu koji je izazvan "neprijateljskom vatrom: ili cak za ranjavanja izazvana "prijateljskom vatrom" ukoliko je do istog doslo u jeku borbi i u velikoj guzvi.

cool odlikovanje
i kakve sad veze ima njegovo odlikovanje sa njegovim politickim afinitetima.
stavise to odlikovanje je isticano u kampanjama radi stvaranja ideje obracuna sa neprijateljima USA, verever dej ar.

i zar ti casni i ponosni juznjaci nisu isti oni koji su voleli da ubijaju crnce i tuguju za ropstvom
"Hmmm", rekao je, "...suprostavlja se nadrealizmu prikrivene metafore..." Razmišljao je tome na trenutak, a onda je zatvorio beležnicu s mrkim osmehom.
"I smrt je za njih suviše dobra"
 
Odgovor na temu

Rumpletstilskin

Član broj: 42454
Poruke: 297
195.229.237.*



+13 Profil

icon Re: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi22.09.2009. u 13:18 - pre 177 meseci
Citat:
Beltrammi: ...a Biblija kaze:

"Blazen je muz koji ne ide na skupove bezboznika i u drustvu bezboznika ne stoji"
Ovaj... Biblija kaze (Lev. 25:44) da mogu da posedujem robove ali samo ako ih kupujem od okolnih nacija. Posto se kosovo proglasilo nezavisnim, da li je sad albanija susedna ili ne, cene su tamo povoljnije?
If there's ever a time when I've matured to the point that I don't want to look at camera-phone-titties, go ahead and bury me in a shallow grave by the railroad tracks.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Logicno pitanje u nelogicnoj drzavi

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 9153 | Odgovora: 45 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.