Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Telekom ADSL brzina !??

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL brzina !??

[ Pregleda: 5360 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Iggy-ar
Gorg Arandjelovac
AR - Shumadija

Član broj: 39596
Poruke: 665
77.46.168.*

Sajt: www.dmgstudio.ag.rs


+1 Profil

icon Telekom ADSL brzina !??20.09.2009. u 01:31 - pre 176 meseci
Ima li nekih nagoveštaja da bi telekom mogao da poveća brzinu paketa kao što se to desilo dva puta ,jer za ove pare u okruženju koriste višestruko veće brzine !
Bugari ,recimo, imaju 30mbs za 5 evra !!!! Hteo sam da se šlogiram kad sam video !!!!
Ako iko ima neku informaciju neka je podeli sa nama !?
POZ.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Telekom ADSL brzina !??20.09.2009. u 08:16 - pre 176 meseci
Bugari SIGURNO nemaju ADSL od 30 Mb/s. Raspitaj se prvo malo o tome sta pises (max brzina ADSL-a)

Svako malo pa bi neko povecanje brzine...

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

Iggy-ar
Gorg Arandjelovac
AR - Shumadija

Član broj: 39596
Poruke: 665
79.101.205.*

Sajt: www.dmgstudio.ag.rs


+1 Profil

icon Re: Telekom ADSL brzina !??20.09.2009. u 19:39 - pre 176 meseci
Ti bre burazeru kao da daješ iz tvog džepa ,lepo sam pitao ,a ti ako znaš,a vidim da znaš, svako malo bi mogao i da to kulturno kažeš !!
 
Odgovor na temu

noreniou
žarkovo-ak-žarkovo

Član broj: 6411
Poruke: 392
93.86.134.*



+120 Profil

icon Re: Telekom ADSL brzina !??20.09.2009. u 21:58 - pre 176 meseci
^pa burazeru :) kad smo kod nekog tvrdjenja red je navesti izvore za svoje tvrdnje a ne ostavljati u prvoj poruci na temi pausalno opise tipa > recimo oni imaju < jednostavno navedi svoje izvore
inace koliko je meni poznato max brzina na Adsl-u , usled tehnoloskih ogranicenja je 24MB sto bi znacilo da bi bilo idealno ocekivati pri takvoj brzini down od 3 MB/s, idealno znaci nikad postignuto, pri realnim uslovima, zbog raznih stvari koje uticu na proces tako da oduzmi barem par % od toga
A sto se tice ubrzanja/povecanja brzina uvek se moze napisati da ce biti u buducnosti sigurno 100% :-) samo je pitanje kad.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: Telekom ADSL brzina !??20.09.2009. u 22:54 - pre 176 meseci
Kad vec neces sam da potrazis, evo noreniou ti je sve lepo objasnio na sta sam mislio.

A tebi opet DOBRONAMERAN savet - pre nego sto nesto i napises, proveri da li je to tako. Nisam ni ja napamet pisao, vec sam proveravao.

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

mast3r
Bgd

Član broj: 185838
Poruke: 221
80.93.241.*

Sajt: www.devil-drivers.eu


+4 Profil

icon Re: Telekom ADSL brzina !??21.09.2009. u 09:36 - pre 176 meseci
Citat:
Iggy-ar: Ima li nekih nagoveštaja da bi telekom mogao da poveća brzinu paketa kao što se to desilo dva puta ,jer za ove pare u okruženju koriste višestruko veće brzine !
Bugari ,recimo, imaju 30mbs za 5 evra !!!! Hteo sam da se šlogiram kad sam video !!!!
Ako iko ima neku informaciju neka je podeli sa nama !?
POZ.


Nece biti skorog prosirenja, koliko sam ja cuo... :)

Daleko smo mi od Shvedske... :D

Ja bi` ti predlozio selidbu u Sofiju.


Bas me interesuje, kolika li je agregacija...
u zemlji gde je prosecna plata 200 eura.

Ako je sirmomasna drzava, kako onda prodati toliki net za samo 5 eura? :D
Meus vita, meus nixor!
 
Odgovor na temu

RADOVAN IV
EPS
okolina Lazarevca

Član broj: 34476
Poruke: 222
80.93.232.*



+7 Profil

icon Re: Telekom ADSL brzina !??21.09.2009. u 11:25 - pre 176 meseci
Ma dobro , mozda se coveku slucajno omaklo, sta sad, nemoj da smo na kraj srca .... tacno je da je 24 MB za sada plafon, a i ne znam za Bugarsku, ali je ovde vise puta pisano da Rumuni 5 MB placaju kao mi 1 MB. Verovatno je Iggy hteo da naglasi da nas provajderi ipak "deru" sto i nije daleko od istine, sto me podseca svojevremeno na paprene cene Karicevog Mobtela.
I ako se uzme u obzir da je ove godine na dosta centrala uveden ADSL a samim tim i povecan broj korisnika, red je i da se bar nadamo nekim povoljnostima. Kao i obicno, cena sigurno nece dole, ali bi protok mogao gore .... e sad, kad ...
 
Odgovor na temu

Iggy-ar
Gorg Arandjelovac
AR - Shumadija

Član broj: 39596
Poruke: 665
212.200.201.*

Sajt: www.dmgstudio.ag.rs


+1 Profil

icon Re: Telekom ADSL brzina !??21.09.2009. u 20:06 - pre 176 meseci
Kao što reče RADOVAN IV !!! , a bilbord pored autoputa u Varni stoji 5 sa 5 metara, sa obzirom da sam vozio, može da se desi samo da je bezžični net u pitanju , ali da se ne hvatamo svi sada za slamku, uglavnom selidbu u Sofiju zarad bržeg neta ne bih menjao za moju Šumadiju bez neta (što je do skoro i bila, a sada ga ima ali 5 puta skuplje nego van Srbije ) !!
E na to sam mislio ,a ako sam nekoga svojim mišljenjem da nas deru bez potrebe za bedan net,povredio i izazvao salvu stručnih mišljenja , žao mi je , nije to bio cilj već samo da čujem ono što sam samo i predpostavljao, NIŠTA od bržeg neta u Srbiji !!! Za sada monopol odrađuje,profit je nemilosrdan,a kome odgovara ova cena i brzina ,opet dobro ,ja bih ipak bar dva puta brže za ove pare ! Ima samo jedna prepreka u mom htenju, ne utičem ni ja ,a ni vi na to ,tako da .....!!!
Pozdrav sa 1Mb !!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: ADSL :: Telekom ADSL brzina !??

[ Pregleda: 5360 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.