Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

uvoz carinjenje i registracija

elitemadzone.org :: AutoZone :: uvoz carinjenje i registracija

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6575 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Joker
Subotica

Član broj: 646
Poruke: 1559
93.86.3.*

Sajt: jokerleather.net


+79 Profil

icon Re: uvoz carinjenje i registracija12.11.2009. u 17:04 - pre 176 meseci
Što se tiče ulaganja, to ne znaš ni za auto koji ćeš uvesti (pogotovo u cenovnom rangu od 1000e), razlika je što ovog ovde možeš oterati kod svog majstora pa ga on pregleda i kaže ti šta i koliko treba da se uloži. Što se kilometraže tiče to je već davno ispričana priča, i kada je stanje stvarno, niko ne veruje, tako da opet majstor i pregled. Ja imam punta 2004 sa 106000 km sa originalnom servisnom, pa ipak insistiram da se auto otera kod majstora po izboru kupca i pregleda. Par reči i za VAN vozila. Vozila tipa punta, corsa koja su vanovi se obično (ne kažem da nema izuzetaka) manje tovare nego da sede dva čoveka na zadnjem sedištu, nikada ne bi bežao oa VAN-a ako mi sve ostalo odgovara a jednini problem je što je bio VAN. Naravno ako je sve ugrađeno kako treba i urađen atest. Ne nagovaram te ni na jednu opciju, ti odluči, samo pokušavam da ti pomognem da sagledaš sve prednosti i mane uvoza i kupovine vozila kod nas.
format c: /udari_disk_o_beton /jako
 
Odgovor na temu

niko_normalan
nezaposlen
bg

Član broj: 197014
Poruke: 81
79.101.223.*



Profil

icon Re: uvoz carinjenje i registracija12.11.2009. u 17:39 - pre 176 meseci
da,shvatam te u potpunosti.hvala na informacijama i objasnjenjima.ali na kraju ipak mislim da cu uzeti korsicu ovde sa gasom jer ne treba mi opet cimanje.hvala na informacijama.pozdrav!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: uvoz carinjenje i registracija

Strane: 1 2

[ Pregleda: 6575 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.