Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Seminarski rad iz sociologije

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski rad iz sociologije

[ Pregleda: 19427 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Milosch:)
Miloš Grujić
Rosulje, Banjaluka

Član broj: 7310
Poruke: 12
81.93.74.*



Profil

icon Seminarski rad iz sociologije23.12.2003. u 13:38 - pre 247 meseci
Molim Vas pomozite mi.Nije veliki problem,ali mnogo bi mi znacilo da mi neko pomogne.Student sam.
Naime radim seminarski rad iz sociologije,tema ."Ko je najpopularniji svetski sportista "..Materijal saklupljam vec 2 meseca.Mnogo bi mi ponoglo ako neko zna neki link sa anketama,tabelama,tekstovima,... ukratko,ako zna bilo sta sto bi mi moglo pomoci da upotpunim rad.Ja sam iscitavao neke radove na tu temu,ali pokusavam da jos vise "usminkam rad".Vec sam radio neke ankete,i napisao dio rada.
Pokusavam da popravim prosek ocena,zato vas molim da mi pomognete.

Unapred izrazavam svoju zahvalnost svima koji mi pomognu.
 
Odgovor na temu

jajo
Zagreb

Član broj: 18276
Poruke: 91
*.globalnet.hr



Profil

icon Re: Seminarski rad iz sociologije02.01.2004. u 19:54 - pre 247 meseci
Neznam gdje si tražio ali ja bi traženje prebacio na istok. Ako pitaš nekog iz zapadne evrope ili amerike, odgovor bi bio "Naravno, Tiger Woods, pa tko bi drugi". Međutim,
golf nije baš omiljen niti u Kini, niti u Indiji, pa niti u Rusiji (uz disclamer, da golf u indiji ima sve vecu popularnost, ali tamo nitko bas ne voli Tigera posto mu je onaj Sigh il kak se vec zove, za petama), što je više od pola svjetskog pučanstva. Neznam koji bi bio odgovor ali mislim da je nešto totalno neočekivano. Al s obzirom da je to referat iz sociologije mislim da nije bitan tocan odgovor nego put kojim se dolazi do odgovora i usputne stvari koje se naiđu.

Znaš li koji je film najviše puta gledan u povijesti?
Odgovor je totalno neocekivan ali tocan: "Valter brani sarajevo".
Prića ide otprilike ovako: U kini se svojevremeno odlućilo da seljaci sudjeluju u
"kulturnoj revoluciji" i opremili su putujuca kina (platno koje se razvuko kad padne mrak i projektor) sa domaćom i stranom produkcijom.
Radilo se o svega nekoliko filmova (svi politićki podobni), od kojih je jedini koji je ista valjao bio, naravno, Valter. I sad su ti putujući kinematografi išli od sela do sela i da ne duljim, danas je jako tesko naci kineza starijeg od 15 godina koji nije gledao Valtera bar 3 puta.

nadam se da sam ti bar malo pomogo (iako ti je vjerojatno referat već prošo)
 
Odgovor na temu

Fire_seka
tuzla

Član broj: 39488
Poruke: 11
195.222.59.*



Profil

icon Re: Seminarski rad iz sociologije15.11.2004. u 20:22 - pre 236 meseci
hitno mi treba literatura vezana za politicke institucije gradjanskog drustva....ukoliko ne ako posjedujete maturske radove iz sociologije na bilo koju drugu temu molim vas da mi ih proslijedite..spasili biste me ....unaprijed tnx
Fire_seka
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Seminarski radovi :: Seminarski rad iz sociologije

[ Pregleda: 19427 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.