Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?

Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 191250 | Odgovora: 918 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AstralPro
NS

Član broj: 73891
Poruke: 901
77.243.28.*



+288 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?26.12.2009. u 23:44 - pre 173 meseci
ja se necu spricati. otkud sad svake zime izmisle po jedan novi grip, malo im sto su izmislili sidu.
 
Odgovor na temu

pantic68
zoran pantic
sabac

Član broj: 50312
Poruke: 913
*.adsl.verat.net.



+11 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 00:35 - pre 173 meseci
Ovde se ne radi samo o tome da neko treba da uzme kintu, to se podrazumeva, već i o uterivanju discipline. Onoliki boldovani naslovi "napada decu" a ovako mršav rezultat. Grip ko grip, ako nije bezazleniji od dosadašnjih opasniji nije sigurno, ko se ranije vakcinisao verovatno neće ni sad propustiti, ja nemam običaj niti razloga za to.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 04:19 - pre 173 meseci
Citat:
HoT_Steppa: Pirossi, apropo tvog potpisa, ljudi se dele na one koji se vakcinisu i one druge.

da znaš

a propo tradicionalnih "lekova", divna je prilika da pokažemo svetu naše tradicionalne lekove u borbi protiv ove pošasti: luk, slaninu i kiseli kupus.
zato smo tako brojni i dugovečni.

mislim. luk, slanina & kupus!?
kakv polio, be-se-že, anti-tetanus... budalaštine.
nažderi se ti lepo luka, slanine & kiselog kupusa i sve te mađije će da iščile iz tebe.

deci, ako nemaju zube, spravljati šejkove od ove 3 magične supstance i nema brige.
 
Odgovor na temu

HoT_Steppa

Član broj: 25399
Poruke: 1940



+398 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 09:43 - pre 173 meseci
To smo vec pokazali ove godine u Guchi. 2 velika dogadjaja gledano po broju posetilaca su obelezila ovu godinu, kao i poslednjih 10-ak godina. Na Exitu je bilo zabelezeno 2-3 slucaja svinjskog gripa koji su doneli strani turisti, a kakvi su to turisti o tome necu ovde. Na Exitu smo se chime branili od gripa? Red Bullom i Coca Colom? U Guchi su takodje dolazili strani turisti, a gledano brojcano je bilo svaki dan ljudi kao sto je bilo na Exitu za 4-5 dana trajanja. I nije bilo nijednog zabelezenog slucaja gripa. Cime smo se ovde borili? Svadbarskim kiselim kupusom i belim lukom.


Iako je tema o gripu, sire gledano tema je o zdravlju. Marketing je cudo, ljudi su programirani da misle da ce tabletama resiti sve svoje zdravstvene probleme. Urbana kultura ne dozvoljava da smrdis na lukac iako ja mislim da to nije smrad, jer prirodan miris ne moze biti smrad. Zadrzacu se samo na belom luku. Ljudi ga izbegavaju jer ne zele da se "osete". Oni koji su svesni koristi belog luka uzimaju ga u obliku tableta, opet hemijski preradjen, em sto ga placaju vise desetina puta skuplje u obliku tableta em sto se kljukaju hemijom. Savet za sve one koji ne zele da se "osete" na beli luk a zele da ga konzumiraju zbog svesnosti njegove koristi kao prirodnog antibiotika, od kog ekstrakta se pravi brdo lekova: oljustite ceshanj belog luka uvece pred spavanje i razdvojite na listice. Progutajte 2-3 listica kao tabletu bez zvakanja. Mirisa nece biti, efekat ce ostati i delovace tokom noci.
Infomisite se sta je stetno a sta korisno za vase zdravlje.
 
Odgovor na temu

maliradojca

Član broj: 55393
Poruke: 242
*.dynamic.sbb.rs.



+132 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 12:21 - pre 173 meseci
http://www.b92.net/info/vesti/...12&dd=27&nav_id=400657
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
62.240.22.*



+7 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 12:46 - pre 173 meseci
Odokativan izbor,čisto da se ne zaboravi :

http://www.elitesecurity.org/t135615-0#883316

obratite pažnju na datum postovanja
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 13:12 - pre 173 meseci
@HoT_Steppa:
nema potrebe da mi pričaš o upotrebi belog luka jer ja samo što nisam počeo u kafu da ga stavljam.
isto tako znam da me ne može imunizovati od bolesti.
+ poprilično je mistifikovano dejstvo istog, deluje na pritisak i ima neko anti-bakterijsko dejstvo ali slabo ili nikakvo anti-viralno.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
62.240.22.*



+7 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 15:27 - pre 173 meseci
A i ne treba beli luk da ima antiviralno dejstvo,već tvoj organizam i to samo uz pripomoć,pored ostalog, i belog luka...
 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 15:56 - pre 173 meseci
Koliki je odnos obolelih/umrlih od gripa i vakcinisanih/umrlih od vakcine? Mislim da bi to bio jedini relevantan pokazatelj šta je opasnije. Mislim da je do sada registrovano recimo 600-tinjak obolelih a umrlih 50ak. Dok je s druge strane vakcinisano ~40000 a nije umro niko, od vakcine.

Vidim da su ovde određeni članovi preuzeli na sebe misionarsku ulogu da "osveste" narod u smislu opasnosti vakcinisanja i to rade prilično zilotski i ostraščeno.

Kosuth, da, mislim da su do sada svi shvatili tvoj stav i mišljenje o vakcini, te da nije potrebno da se ponavljaš u nedogled (pritom sam pročitao samo poslednje tri stranice teme i vidim da si ti ubedljivo najzagriženiji protivnik). Takođe smatram da je ta tvoja vrsta propagande vrlo neodgovorna, jer dosta ljudi su povodljivi te se baš zbog takvih priča mnogi i neosnovano boje vakcine. Te priče o latentnim neželjenim dejstvima su glupe, jer to em je čisto nagađanje, em bi svako pre izabrao da sebi spasi život danas čak i uz rizik da ima neke posledice kasnije, nego da rikne odmah. A jednom kad oboliš od tog gripa očigledno je da je ishod neizvestan - verovatno ćeš preživeti ali postoji i dobra šansa da rikneš. Tako da je najbolje da svoje mišljenje i svoj stav nadalje zadržiš za sebe, ovde si ga već izneo, te da pustiš ljude da sami odluče o tome šta im je najbolje činiti.

Ja se nisam vakcinisao, a verovatno ni neću, no to nije uklesano u kamenu, možda i promenim mišljenje. U stvari najveći razlog što ne nameravam nije to što se bojim vakcine već zato što ne vidim epidemiju oko sebe - ne znam nikog ko je oboleo. Da znam, verovatno bih se vakcinisao, i ako se u tom smislu nešto promeni možda i budem.
Citat:
HoT_Steppa: Urbana kultura ne dozvoljava da smrdis na lukac iako ja mislim da to nije smrad, jer prirodan miris ne moze biti smrad.

Ovo je maltene zrelo za bisere eS. Može tebi nešto da miriše, ali dozvoli da to isto nekom drugom smrdi. Svako ima svoj ukus. A to da sve što je "prirodno" mora da miriše, mislim haha, teška nebuloza. I g0vHo je prirodno.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
62.240.22.*



+7 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 17:36 - pre 173 meseci
Citat:
bttp: U stvari najveći razlog što ne nameravam nije to što se bojim vakcine već zato što ne vidim epidemiju oko sebe - ne znam nikog ko je oboleo.


Kako ne vidiš?!?

Pa,koji ono beše stepen pandemije,ili već šta,proglasila WHO,a ovi "naši" svemu tome još "dodali gas"?

I sad ti tvrdiš da je neodgovorno od strane nas nekolicine na forumu što samo jednostavno nudimo drugu vizuru za sagledavanje ovog,očigledno,izmišljenog i prenaduvanog gripa?

Pritom čak nismo ni subjektivni,već uglavnom navodimo citate kompetentnih ljudi iz te oblasti.

Interesantno je da tebi to smeta,a ne smetaju ti očigledne laži naših "prvaka" na ključnim i odgovornim položajima u ovoj našoj Stradiji...

Dakle,uopšte nema potrebe da preuzimaš ulogu nekakvog advokata i da amortizuješ bilo šta što je sa naše strane (bar moje) navedeno u postovima,jer se time postavljaš u dušebrižnički položaj,za čim nema nikakve potrebe,jer ja iskreno verujem u intelekt i visprenost ovog naroda,samo mu treba istinu prezentirati i pravilna odluka neće izostati.

Iz svega što si rekao izvodim zaključak da se apsolutno slažeš sa njihovom vrstom propagande što me i ne čudi.
Citat:
Koliki je odnos obolelih/umrlih od gripa i vakcinisanih/umrlih od vakcine? Mislim da bi to bio jedini relevantan pokazatelj šta je opasnije. Mislim da je do sada registrovano recimo 600-tinjak obolelih a umrlih 50ak. Dok je s druge strane vakcinisano ~40000 a nije umro niko, od vakcine.

Na ovoj grečeskoj mudrosti zavideo bi ti i Mengele lično!

E,sad što ne umem zombijevski da se izražavam,već izrečenom udahnjujem život,teško da će tvoj stav to promeniti.
 
Odgovor na temu

Isak666
DE

Član broj: 178292
Poruke: 758
109.192.97.*



+586 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 18:22 - pre 173 meseci
Citat:
bttp: Mislim da je do sada registrovano recimo 600-tinjak obolelih a umrlih 50ak.


Moram priznati da ne kontam kolicinu umrlih od svinjskog gripa u Srbiji i kako ima skoro 5 puta vise mrtvih na broj stanovnika nego DE.

Citat:
Od „normalnog gripa“ u Nemačkoj godišnje umre 8.000 do 15.000 ljudi. To su u najvećoj meri stariji ljudi čiji je imunitet oslabljen. U poređenju sa tim brojkama, broj umrlih od svinjskog gripa je prilično mali, ističe virolog Kristijan Drosten.

„Oko 80 njih je umrlo od gotovo 180.000 inficiranih. Smrtnost tog virusa na nivou svih starosnih grupa je oko 0,01 procenata“.


http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5045892,00.html

 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?27.12.2009. u 21:21 - pre 173 meseci
Citat:
Dakle,uopšte nema potrebe da preuzimaš ulogu nekakvog advokata i da amortizuješ bilo šta što je sa naše strane (bar moje) navedeno u postovima,jer se time postavljaš u dušebrižnički položaj,za čim nema nikakve potrebe,jer ja iskreno verujem u intelekt i visprenost ovog naroda,samo mu treba istinu prezentirati i pravilna odluka neće izostati.

Ovo je toliko patetično da je prosto smešno. Ti "veruješ u intelekt naroda" (kako to demagoški zvuči), ali ipak misliš da si ti taj koji treba da mu otvara oči. Ako veruješ u nečiji intelekt onda mu dozvoljavaš da sam odlučuje na osnovu informacija koje sam prikupi. Tvoja demagoška propaganda upravo vređa inteligenciju neću reći naroda jer bih onda bio isti demagog kao ti ali bar posetilaca ovog foruma koji su mahom natprosečno informisani.

Dalje neću da raspravljam s tobom jer sam uglavnom rekao već sve što sam imao (ko je razumeo, razumeo je), a nemam nameru da se ponavljam. A ti izvoli nastavi svoju misiju prosvećenja inteligentnog naroda tako što ćeš se u nedogled ponavljati i služiti običnom propagandom i demagogijom u stilu SRS.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Pirossi

Član broj: 7692
Poruke: 234
*.dynamic.sbb.rs.



+968 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 02:06 - pre 173 meseci
a je l' palo ovim protivnicima na pamet da se neko vakciniše iz nekog trivijalnog razloga a ne zato što je životno ugrožen? tj. da nije zbog hype-a.
recimo... ne želi da (pre)leži grip, nije siguran u kvalitet belog luka sa pijace ili mu kupus nije dovoljno ukisnuo iako ga je stavio još po Mitrovdanu?

i još nešto, je l' ista ZAVERA važi i za obaveznu vakcinaciju dece protiv dečije paralize, TBC-a i sl?
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 07:36 - pre 173 meseci
Pirossi imas na predhodnoj stranici jedan zanimljiv video klip, traje minut i devet sekundi, pa pogledaj. Mozes ga snimiti na racunar tako sto odes na link http://www.techcrunch.com/get-youtube-movie/ i tu upises URL videa i kliknes na get video.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 08:01 - pre 173 meseci
Citat:
bttp: ....
Ovo je maltene zrelo za bisere eS. Može tebi nešto da miriše, ali dozvoli da to isto nekom drugom smrdi. Svako ima svoj ukus. A to da sve što je "prirodno" mora da miriše, mislim haha, teška nebuloza. I g0vHo je prirodno.


proces istovara pomenutog se moze nazvati prirodnim, ali sam objekat ne moze ako nije stvoren prirodnom hranom.
kada se hranis hranom koju ti je priroda namenila, onda g0vHo nema nikakav miris.
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
62.240.22.*



+7 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 08:41 - pre 173 meseci
Citat:

Kapa dole!...

Neko bi ti možda zavideo na stepenu perfidnosti i "neutralnosti" kojom iznosiš svoje stavove...

Ja ne,to je sigurno,jer svakako da me ne može "fascinirati" gomila lepo sklepanih reči,bez i jednog jedinog argumenta ZA ili PROTIV onoga što je tema diskusije i
jasno je onda da ti je najjači "argument" pokušaj diskvalifikacije učesnika.

Interesantno je da izvlačenjem iz konteksta čitavog posta samo jedne moje misli,koja i nije u nekoj tesnoj vezi sa temom deikusije,(konačno,ni većina tvojih nije) izbegavaš raspravu u kojoj bi morao da potegneš prave argumente,a možda je to zato što bi smo onda došli i do miškecove trudnice iz reklamnog spota,pored ostalog.
Citat:
DRUŠTVO GINEKOLOGA SRBIJE PROTIV VAKCINACIJE DECE I TRUDNICA

- Tačno je, Društvo ginekologa Srbije nije odlučilo, već preporučilo Radnoj grupi i svim ginekolozima izbegavanje davanja pomenute vakcine trudnicama i deci do tri godine. A pošto njihov stav nije zakonska obaveza, ima razloga da uvezenu vakcinu koriste sve rizične grupe bez izuzetaka - rekao je dr Kon.
On je, inače, bio veoma iznenađen što "Vesti" imaju informaciju o stavu Društva ginekologa Srbije, koja je prema njegovom priznanju, bila dobro čuvana.

http://www.vesti-online.com/St...a-forsira--vakcine-pune-rizika
Bez obzira što dalje više ne želiš da rapravljaš samnom,što me,veruj mi,neće uopšte potresti,smogni snage pa bar pokušaj da ostalima objasniš o čemu se sad pa tu radi!

I ubuduće,
mani se mene,
već se lepo drži teme!

[Ovu poruku je menjao Kosuth dana 28.12.2009. u 09:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.dynamic.sbb.rs.



+190 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 08:45 - pre 173 meseci
Evo samo da se upišem:

Jutros sam se vakcinisao. Moja supruga i sestra pre nekoliko dana. Evo svi smo živi i zdravi.
http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 09:42 - pre 173 meseci
Ovo je otprilike isto kao kad bi rekao: Sad sam sisao ka kurave koja ima sidu pa mi nije nista ziv sam i zdrav sam!!!
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

mist
Milos Stanic
Kragujevac

Član broj: 4871
Poruke: 210
*.dynamic.sbb.rs.



+190 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 12:26 - pre 173 meseci
ili kao da sam reko da sam jeo govedinu a nemam sigurno jakobs-krojcfelda
http://www.kgonline.info - Prvi kragujevački portal i forum
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.BVCOM.NET.



+744 Profil

icon Re: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?28.12.2009. u 15:29 - pre 173 meseci
Citat:
28. 12. 2009. 12:05h
Virus podvale u "Novartisovoj" vakcini

Treba odmah prekinuti svaki posao oko daljeg uvoza vakcine protiv svinjskog gripa i prestati sa bacanjem para, zbog nezainteresovanosti građana za vakcinisanje i izraženog nepoverenja prema čitavoj ovoj akciji, stav je primarijusa dr Predraga Kona, predsednika Radne grupe za borbu protiv svinjskog gripa pri Vladi Srbije.
Sprečava grip, hrani korupciju: Vakcionisanje nije naišlo na širok odziv građana

Ovom predlogu žestoko se suprostavio ministar zdravlja Srbije dr Tomica Milosavljević, rekavši da nema govora o raskidu ugovora sa "Novartisom" i da će se vakcinacija stanovništva nastaviti.

Ovakvi žestoko suprostavljeni stavovi ljudi na istom zadatku, nisu puka slučajnost. Nagoveštavaju rasplet u ovom "poslu spasa", u kome je utrošeno oko 26 miliona evra za kupovinu tri miliona vakcina, plaćenih po najskupljoj ceni u regionu od 8,4 evra.

Kako su te pare trošene odgovoriće Služba za borbu protiv organizovanog kriminala (SBPOK), čije ekipe poslednjih dvadesetak dana rade na rasvetljavanju čitavog slučaja. Policija pokušava da otkrije lanac posrednika u ovom poslu, koji je samo na relaciji Zagreb-Beograd, zbog razlike u ceni doneo zaradu od šest miliona evra. Cilj je da se otkrije tendersko nameštanje i lica koja su prikrila činjenicu da ni "Novartis" nije imao traženu dokumentaciju, iako je zvanično rečeno da je ova kompanija jedina izašla na tender - sa kompletnom ponudom.

Već na početku pregovora o kupovini vakcine krenulo je kako ne treba. Nakon odluke Vlade Srbije početkom novembra o hitnoj nabavci tri miliona vakcina, uspostavljeni su i prvi kontakti sa proizvođačima. Zabrinutoj naciji tih dana obratilo se Ministarstvo zdravlja Srbije sa umirujućom tvrdnjom da će vakcinu blagovremeno nabaviti, i da će biti najjeftinija, ili među najjeftinijima u Evropi, jer neće biti posrednika budući da se direktno pregovara sa proizvođačem.

Fond zdravstva Srbije sklapa ugovor 13. novembra ne sa, kako je obećano, proizvođačem "Novartisom", već sa posrednikom "Jugohemijom" Miroslava Miškovića, koja će za Srbiju uvesti vakcinu po ceni od 8,4 evra, u roku od 25 dana. Bila je to prva podvala građanima Srbije. Tri dana posle, sledi i druga. Hrvatski ministar zdravlja obelodanjuje samo deo istine o ovom poslu i tvrdi da je to Ministarstvo obezbedilo vakcinu i za Srbiju.

Agencija za kontrolu lekova u svom saopštenju za javnost otkriva i trećeg posrednika. Kaže da "distribucija vakcine po Srbiji između ostalog može krenuti tek kada to odobri "Detap d.o.o" sa sedištem u Valjevu, jedino ovlašćeno preduzeće za puštanje vakcine u promet".

Proveravajući o kakvom je to moćnom preduzeću reč, u Valjevu su nam rekli da je to malo preduzeće, u kome je zaposleno samo dvoje ljudi - vlasnik Ljubo Pavićević i njegova supruga, koji sa kompletnom porodicom inače žive u Beogradu.

Rasvetljavajući ovaj slučaj "Vesti" su otkrile da Ljubo Pavićević ima veze sa Institutom za imunologiju Zagreb, kako se ispostavilo, četvrtim posrednikom u ovom poslu, preko koga je "Jugohemija" uvezla vakcinu.

Kako "Vesti" saznaju, policija posebno radi na otkrivanju lica koja su prikrila činjenicu da je "Novartis" na tenderu pobedio, a da nije imao kompletnu dokumentaciju, iako je tenderska komisija tvrdila da je ova švajcarska firma jedina zadovoljila uslove konkursa. Usput se otkrilo da je Ljubo Pavićević kao ovlašćeno lice, nakon pobede "Novartisa" na tenderu, čak u četiri navrata naknadno dostavljao neophodna dokumenta koja su kompletirana između 14. i 15. decembra, samo dan pre dobijanja sertifikata od strane naše agencije.

Kao što se vidi, mnogi će morati da objašnjavaju svoju ulogu u ovom poslu. Posebno Fond zdravstva, kao odgovorno pravno lice za realizaciju ugovora, koji je morao da zna, između ostalog, uloge Zagreba i "Detapa". Kako je bilo moguće da tako minorno privatno preduzeće dobije glavnu ulogu u trenutno najvažnijem državnom poslu?

Tenderska komisija mora da objasni otkud toliki proceduralni propusti koji su, kako se kasnije ispostavilo, gurnuli u prvi plan "Novartis", Institut Zagreb, "Jugohemiju" i na kraju, famozno preduzeće "Detap" iz Valjeva.

Čerupanje Agencije

Za ime Ljuba Pavićevića i njegovo preduzeće "Detap" vezuje se i jedan posao koji se na kraju završio velikom prevarom. Naime, dok je bio komercijalni direktor "Medifarma" prodao je upravo Agenciji za kontrolu lekova specijalna skladišta u Krnjači. Kako se kasnije ispostavilo, iako je do dinara isplatila ugovorena sredstva, Agencija nikada nije ušla u ta skladišta, izgubila je i magacine i pare. Za tu prevaru morali su da znaju državni organi koji su učestvovali u sklapanju ugovora sa "Detapom" o uvozu vakcine.


http://www.vesti-online.com/Ve...podvale-u-Novartisovoj-vakcini


[Ovu poruku je menjao a1200 dana 28.12.2009. u 19:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: Svakodnevnica :: Da li cete se vakcinisati protiv svinjskog gripa?

Strane: << < .. 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 191250 | Odgovora: 918 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.