Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Upoznavanje AutoCAD Plant 3D

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Upoznavanje AutoCAD Plant 3D

[ Pregleda: 2200 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

srdjan milic

Član broj: 44406
Poruke: 148
89.216.50.*



+1 Profil

icon Upoznavanje AutoCAD Plant 3D10.11.2009. u 10:09 - pre 175 meseci
Pozdrav svima....

AutoCAD Plant 3D

Zanima me da li je neko radio do sada u ovome softwaru ili je video kako to radi, ili zna nekoga ko radi u ovome....
Ne bih da "flame" ali nije pitanje da li postoji jos neki software slicne namene, jer naravno da postoje uvek bolji paketi, kao i gori....Pitanje je da li neko radi u ovome, i kakva su iskustva...

Video sam neke brosure, i koliko mi je poznato, postoji verzija 2010 koja je zasnovana na AutoCAD platformi, tako reci deo te platforme, nesto kao modul, ili gresim...
Koliko je dobra podrska za standardne komponente, da li postoji biblioteka komponenti, i standarda....
Da li postoji neki proracun, kako generise P&D sheme, i koliko su interaktivne sa 3d modelom....

Mnogo pitanja....

Milic Srdjan


MB GigaByte 7N400L * AMD 1800+ * HDD WD80GB * Kingston 3*256 MB DC* Asus ATI 9550GE *
WinXPSp2
 
Odgovor na temu

PlayerBgd

Član broj: 200717
Poruke: 35
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Upoznavanje AutoCAD Plant 3D15.11.2009. u 12:02 - pre 174 meseci
Radio ja, nekih 10 min :)))

Odes na Autodeskov sajt, skines demo, pa ga probaj.


Ono sto sam video lici mi na pravi sw za cevovoda. Pre toga sam probao sa Bentleyem nesto_nesto isto namenjeno cevovodima.


Nisam se puno zamajavao sa njim iz prostog razloga sto firma u kojoj radim sav sw koji koristi je legalan...a ne planiraju skoro da kupuju nesto novo...


edit: sada videh ostatak tvog posta.


da, osnova je AutoCad sa bonus menijima. Kao kada bi recimo na AC snimiio MachQ, samo sto je ovo _mnogo_ bolje uradjeno.
...napustio forum zbog iskompleksiranog mod tima....
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Upoznavanje AutoCAD Plant 3D

[ Pregleda: 2200 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.