Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Brza posta pitanje???

elitemadzone.org :: MadZone :: Brza posta pitanje???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17625 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

anon70939

Član broj: 70939
Poruke: 2823



+6883 Profil

icon Re: Brza posta pitanje???30.05.2013. u 18:53 - pre 132 meseci
Citajuci @michabass post, kao da sam ga ja pisao.
Preslikano!!!
Kao da zivimo u istom reonu...

Jedini sa kojima nisam nikad imao problema je Post Express, ali su par procenata skuplji...
 
Odgovor na temu

Exodusbgd
Founder
Sourcing Wizards
Beograd

Član broj: 44862
Poruke: 167
*.adsl-a-3.sezampro.rs.

Sajt: www.sourcing-wizards.com


+98 Profil

icon Re: Brza posta pitanje???30.05.2013. u 20:43 - pre 132 meseci
Očigledno je individualno i od slučaja do slučaja (najčešće od vozača do vozača).

Ja baš imam kontra slučaj - katastrofalna saradnja sa AKS-om, a odlična sa Bexom.

Bex - sve funkcioniše odlično: pošaljem paket danas, stiže na adresu sutradan, novac mi se vraća prekosutra. Najmanje 6-7 pošiljki u zadnjih godinu dana, i ni jednom nije bilo odstupanja od ovog šablona.

Post express - opisivao sam pre par godina svoju sagu u ovoj temi: http://www.elitemadzone.org/t351278-Saga-sa-Post-Expressom

AKS - u trenutku kada mi je prekipelo i kada sam prestao da koristim njihove usluge, novac od otkupnine se čekao po 10+ dana, a i tada je najčešće moralo da se ide do njihovog magacina u gradu.

City Express - naručim za bivšu firmu kompjutersku opremu vrednu oko 1.000 evra, i donese majstor sve te silne kutije, "istrese" ispred mene i kaže "potpiši". Na moje pitanje: "Mogu li ja da proverim da li je tu nešto oštećeno u transportu (jer su mi u firmi koja mi je to poslala rekli da imam pravo da proverim da li je roba stigla neoštećena), čovek me streljao pogledom k'o Walter kad je branio Sarajevo. I onda kada sam ga na kraju pitao kako misli da mi kutije vredne stotine evra stoje dole dok ja nosim jednu po jednu na treći sprat, iskolutao je očima i poneo par kutija samnom.

 
Odgovor na temu

totalwebing

Član broj: 222959
Poruke: 27
*.dynamic.sbb.rs.



+19 Profil

icon Re: Brza posta pitanje???02.07.2013. u 08:53 - pre 131 meseci
Samo nemoj AKS -om da saljes.
Paket sto sam poslao upakovan u karton kutiju stogo u komadima, i otisle moje pare jer nisu priznali vrednost paketa.
Od AKS-a samo bezi.
Moje iskustvo.
Najbolje PostExpress i odma im kazes da zalepe lomljivo i ako nije lomljivo.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Brza posta pitanje???

Strane: 1 2

[ Pregleda: 17625 | Odgovora: 22 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.