Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

17. Decembra - Strajk taxista - Dug put do posla :-)

elitemadzone.org :: MadZone :: 17. Decembra - Strajk taxista - Dug put do posla :-)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10311 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.kbcnet.rs.



+257 Profil

icon Re: 17. Decembra - Strajk taxista - Dug put do posla :-)17.12.2009. u 13:55 - pre 174 meseci
@tdusko
Nemoguce da nisi video guzvu koja je na dusanovackom mostu na drugu stranu od one tvoje?

Nema guzve na Bul. JNA jer ne dodjes do autokomande. Jedino malo cekas da se ukljucis u Ljutice Bogdana od onih koji idu KA autokomandi, zar ne? A njih je mnooogo vise.
Samo mi nije jasno sto ides do pinka, kad u t. drajzera treba da skrenes kod dragise misovica, nema potrebe da ides jos do zgrade pinka pa da pravis polukruzno :P (salim se naravno, shvatio sam gde skreces).
Nemoguce i da kod dragise misovica nisi primetio guzvu na drugu stranu?

Inace kad bi prolazio od trosarine ka 5 solitera ti bi mogao da propicis ujutro jer nikog nema na tu stranu... jer nema guzve u TOM pravcu?

Dakle, kad krenes sa zarkova ka zvezdarskoj sumi (opservatorija) imas vise puteva:
1) preko sajma - ne treba ni da ti pricam da se pozeska i dalje radi, a i kad je ispravna guzva je i na brdu i na padini, deo kod ade i sajma da i ne pricam, pa zatim kneza milosa ili sarajevska pa dalje nekako do novog groblja i trase 65-tice (ima vise puteva...da ne nabrajam), ili cak na autoput do plavog mosta pa gore ka ustanickoj... gde je isto guzva :(
2) putem 50-tice - pocev od guzve kod meka, ogranicenja brzine na 40 na vecini dela puta, pa guzve na kanarevom i miljakovcu, pa nakon toga kod 5 solitera (i okolini),pa onda guzva na plavom mostu i ka cvetku, i na kraju kroz sumu do opservatorije
3) preko cerak vinograda, pa neki deo rakovice na rakovicki put. Odatle mozes ili ka 5 solitera ili ka dragise misovica ili ka topcideru. Svuda guzva. Ako krenes ka 5 solitera, mozes i gore pored belih dvora pa ka dragise misovica i autokomandi, ali je i tu redovno guzva.Na topcideru da ne pricam o guzvi ka kneza milosa...
4) preko kosutmnjaka do rakovickog puta pa onda ka topcideru ili opet dragise misovic...

Danas sam posao putem 3), pa dragise misovica, autokomanda, hram, pored kalenica, vuk, novo groblje. Ne da nema taksista nego ni kola- izgleda su svi ostali kuci u strahu od guzve...
Videcemo za povratak...

Btw. da li si nekad isao ustanickom do autokomande pa odmah u ljutice bogdana? Deluje mi brze, posto nisam primetio veliku guzvu na autokomandi u tom pravcu..

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.teledot.net.



+768 Profil

icon Re: 17. Decembra - Strajk taxista - Dug put do posla :-)17.12.2009. u 15:36 - pre 174 meseci
Citat:
Jbyn4e: @tdusko
Nemoguce da nisi video guzvu koja je na dusanovackom mostu na drugu stranu od one tvoje?

Nema guzve na Bul. JNA jer ne dodjes do autokomande. Jedino malo cekas da se ukljucis u Ljutice Bogdana od onih koji idu KA autokomandi, zar ne? A njih je mnooogo vise.
Samo mi nije jasno sto ides do pinka, kad u t. drajzera treba da skrenes kod dragise misovica, nema potrebe da ides jos do zgrade pinka pa da pravis polukruzno :P (salim se naravno, shvatio sam gde skreces).
Nemoguce i da kod dragise misovica nisi primetio guzvu na drugu stranu?


Kada sam rekao da se ne secam da li u suprotnom smeru ima guzve nisam mislio na tu trasu, mislio sam na trasu ustanicka => plavi most => brace jerkovic => trosarina => Rakovica => Vidikovac (suprotan smer). Naravno da vidim guzvu i na Dusanovackom mostu i kod pinka i najvecu onu kod Milosevih konaka.

Inace, u Bul. JNA su na toj raskrsnici postavili semafor od skoro tako da vise ni tu nema frke. Jedini deo koji ostaje malo problematican je onaj kod Cecine kuce ali ni tu nikada nisam cekao duze od minut.

Citat:
Jbyn4e: @tdusko
Btw. da li si nekad isao ustanickom do autokomande pa odmah u ljutice bogdana? Deluje mi brze, posto nisam primetio veliku guzvu na autokomandi u tom pravcu..


Jesam ali desava se da ima guzve na auto komandi, ne cesto ali desava se. Kilometar-dva mi nista ne znaci ali sam miran jer mi je na ovoj trasi kojom sada idem varijansa do 5 minuta, a to mi je najbitnije.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.ptt.rs.



+257 Profil

icon Re: 17. Decembra - Strajk taxista - Dug put do posla :-)17.12.2009. u 18:36 - pre 174 meseci
^^ Ma jasno, nije problem.

Nego ja i ti da se zamenimo sa radnim mestima, i svako na poslu za 10 min :)

Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

tdusko

Član broj: 93380
Poruke: 1702
*.dynamic.sbb.rs.



+768 Profil

icon Re: 17. Decembra - Strajk taxista - Dug put do posla :-)17.12.2009. u 20:14 - pre 174 meseci
Heheheh, dobra ideja ;)

Inace, evo upravo stize vest da se vlada nagodila sa taksistima. Odlaze se uvodjenje fiskalnih kasa do 1. marta. Definitivno u ovoj zemlji ko kod moze da blokira BG ima moc da radi sta hoce
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: 17. Decembra - Strajk taxista - Dug put do posla :-)

Strane: 1 2

[ Pregleda: 10311 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.