Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako do para za pocetak?

[es] :: Vodič za posao :: Kako do para za pocetak?

[ Pregleda: 4742 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

web000

Član broj: 56199
Poruke: 159

Sajt: www.7marketingplus.com


+12 Profil

icon Kako do para za pocetak?25.12.2009. u 22:12 - pre 173 meseci
Kako se mogu pronaci invesitiori za jedan webbiznis u srbiji... ideja je orginalna i jedinstvena na domacem webu... Sve sto je potrebno jesu pare za marketing ... oko 10000e. DA li postoje investicioni fondovi koje bi dali pare za web biznis u srbiji, znam da banke nebi dale nikakav kredit za tu vrstu posla bar ne u Srbiji. pozdrav ES zajednici!

[Ovu poruku je menjao mmix dana 26.12.2009. u 13:45 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6041



+4631 Profil

icon Re: Kako do para za pocetak?26.12.2009. u 12:45 - pre 173 meseci
Tesko ces nahvatati managed funds da investiraju u startup sa velikim rizikom bez obzira na to koliki je nivo ulaganja. Venture capital i dokapitalizacija iz fondova se trazi kad vec imas uspostavljen biznis koji pokazuje potencijal (), krediti se uzimaju kad vec imas dobro uspostavljen kontinuriran biznis i/ili neki asset za zalog. Ranije znam da su i neke banke davale preduzetnicke kredite pod odlicnim uslovima ali ne znam dal se to odrzalo sad u ovoj kreditnoj krizi.

U ovom trenutku realan izbor ti je FFF (friends, fools and family), probaj da prodas pricu tom krugu ljudi i od njih napravi investitore kroz privredno drustvo. Druga opcija je mozda preko nekih drzavnih i evropskih preduzetnickih programa o cemu mislim da mozes bolje da se informises u birou (mada mislim da je vecina tih programa za kacena za zaposljavanje nekoga sa biroa, u fazoni mi tebi pare i beneficije ti zaposlis X ljudi minimum y godina).

Nazalost ne mozes koristiti ES kao medij za solicitaciju investicija od clanstva jer to spada u domen reklamiranja koje pravilnikom nije dozovljeno pa sam ti shodno tome promenio temu. Ostalo sam ostavio jer mozda neko jos moze da ti da neke savete gde i kome da se obratis. Mozda bi bilo dobro i da das malo vise detalja o biznisu, naravno u meri u kojoj neces kompromitovati svoju ideju.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

nobody60025

Član broj: 60025
Poruke: 13
91.200.224.*



+7 Profil

icon Re: Kako do para za pocetak?12.01.2010. u 09:10 - pre 173 meseci
mmmmmmmmm,prodaj bubreg :).
 
Odgovor na temu

574nk3
Software Developer
Freelance
Belgrade

Član broj: 38673
Poruke: 248
93.87.175.*



+33 Profil

icon Re: Kako do para za pocetak?12.01.2010. u 09:16 - pre 173 meseci
Citat:
lukspet: mmmmmmmmm,prodaj bubreg :).

:D Ovde http://sellkidney.com/
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Kako do para za pocetak?12.01.2010. u 10:05 - pre 172 meseci
Ako si stvarno siguran u uspeh te svoje ideje verujem da smes da se usudis da prodas nesto u vrednosti od tih 10.000 evra (automobil ili stan npr.) a posto ce posao biti jako isplativ onda ti sigurno nije problem da neko vreme ides peske ili da budes podstanar.
 
Odgovor na temu

nobody60025

Član broj: 60025
Poruke: 13
91.200.224.*



+7 Profil

icon Re: Kako do para za pocetak?12.01.2010. u 10:12 - pre 172 meseci
Da prodaj stan a posle spavaj u komsijskom podrumu dok nezaradis novac da kupis drugi.Genijalno,mislim ako uopste i uspes ista da zaradis.Moj predlog ti je da probas da budes zigolo,samo isuces k...... i da te sunce ogreje.Milina i samo udri..:)
 
Odgovor na temu

websurfer
websurfer
Srbija

Član broj: 199973
Poruke: 964
*.dynamic.adsl.itsisp.net.



+11 Profil

icon Re: Kako do para za pocetak?12.01.2010. u 11:34 - pre 172 meseci
Podrum nije toliko losa solucija. Leti je u potrumu hladnije a zimi toplije nego napolju. A i hodanje je dobro za cirkulaciju pa kad proda auto i pocne da pesaci poboljsace dodatno i cirkulaciju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: Kako do para za pocetak?

[ Pregleda: 4742 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.