Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974736 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markantz

Član broj: 8338
Poruke: 599
*.189.eunet.yu



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.05.2004. u 15:17 - pre 242 meseci
Gledao juce. Kaze Zarko da se kod njega uci snimanje CD-ova obicnih i multisession (koji su onda valjda neobicni?) ma strava je emisija treba je pogledati par puta imao sam osecaj kao da slusam radikale (ono, sve su zavere raskrinkali)...
 
Odgovor na temu

Dejan Krstic

Član broj: 479
Poruke: 2558



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!17.05.2004. u 21:36 - pre 242 meseci
Citat:
Gojko Vujovic:
Žarko se opet bruka na Artu ovih dana. A i Art se bruka zajedno sa njim. Pokazivao nam je kako se sklapa kompjuter, a u stvari je samo povezao napajanje, ploću i diskove i rekao da se to sad stavi u kućište i to radi. A pritom je POGREŠNO spojio kabl na kome krupnim slovima piše MASTER, SLAVE i SYSTEM, master kraj stavio u ploču hahhaah. I onda mu je CD onako nezgodno blizu ploče bio.. znači nema šanse da to negde montira u kućište, a da ne pričamo što je redosled pogrešan, ne kače se prvo sve komponente pa onda to gura zajedno u kućište. Nema teorije da to izvede.

Ja samo ne znam ko njemu još može da veruje kad se tako provaljuje. Žarko, najgori si od sve dece u pesku.


A najjace je bilo (ne znam da li je bilo u istoj emisiji) kad je naveo koji su osnovni delovi racunara:

1. Kuciste
2. Monitor
3. Tastatura i mis
4. PRODUZNI GAJTAN

Znaci, za vas koji niste znali, produzni gajtan je deo racunara.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.05.2004. u 13:29 - pre 242 meseci
Ja ga nisam dobio uz konfiguraciju. Samo kad u'vatim dilera... #$%&@
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

DJ_Boris
Boris Stojanovic
Businesses sales director
BizNet
Beograd

DJ_Boris
Član broj: 20882
Poruke: 90
*.yubc.net

Sajt: www.amazonka.rs


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.05.2004. u 16:45 - pre 242 meseci
E pa tu vec postoji spektar GAJTANA,
znas, razlicite marke...

Nisu svi kompatibilni sa racunarima...
Verovatno ce Zarko da izmisli neki UNI gajtan, kompatibilan na svim racunarima...

I kako to vec ide, Microsoft mu nece ponuditi dovoljno para (i angazovace svoje agente da mu ukradu projekat), a on ce ih nadmudriti rastavivsi GAJTAN u 7 delova,
a najbitniji deo gajtana, izolovane bakarne zice ce pomesati sa 100 bakarnih zica,
tako da ce samo on znati koja je zica prava....
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
 
Odgovor na temu

Lazarevac
Lazarevac

Član broj: 12355
Poruke: 278
195.178.35.*



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!23.05.2004. u 18:03 - pre 242 meseci
Jel moze neko na forumu ko je dovoljno kompetentan da mi kaze koliko su dva i dva.Mamu im ebem mene ucili da je 4 al cika zarko kaze da je 5.
Umrecu a necu saznati ko je u pravu.
Ili da upisem kurs i naucim za 7 dana?


Bolje je cutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti sve nedoumice
 
Odgovor na temu

Leftist
Luka Stojanovic
Bg

Član broj: 21766
Poruke: 401
*.drenik.net

Jabber: slartibartfast@jabber.cc
Sajt: www.reggae.rs


+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.05.2004. u 22:09 - pre 242 meseci
Pricajte vi sta ocete, ali pametnijeg sina majka skoro nije radjala. Ako pretpostavimo da lik ipak nije lud (izgleda neverovatno, ali hajde da probamo) on tako dobro tripuje ciljnu grupu kojoj prodaje svoje strucno (ne)znanje da je to neverovatno.
 
Odgovor na temu

BluesRocker

Član broj: 20536
Poruke: 1130



+394 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.05.2004. u 03:53 - pre 242 meseci
Citat:
Lazarevac:
Jel moze neko na forumu ko je dovoljno kompetentan da mi kaze koliko su dva i dva.Mamu im ebem mene ucili da je 4 al cika zarko kaze da je 5.
Umrecu a necu saznati ko je u pravu.
Ili da upisem kurs i naucim za 7 dana?

U pitanju je otrcana menadzerska zvaka da su 1 i 1 zajedno 3, u smislu da vise ljudi zajedno vrede vise nego sto je aritmeticka suma svakog od njih pojedinacno. To je tipicno sabiranje baba i zaba, tako da ne treba da se uzrujavas zbog vlastitog neznanja. Ja sam apsolvent FON-a pa sam malo upucen u slicne gluposti. Bolje bi ti bilo da obratis paznju na definiciju matematicke analize koju ja nisam cuo. Ili na podatak ko je od studenata polozio neki ispit, a ne ko je spremio (ja mogu da spremim milion ispita a da ne polozim nijedan). Niko nista nije polozio, to je zalosno. A pogotovo je Zaretove djake blam da kazu da su isli na casove, a nisu polozili nijedan ispit.
Romanes Eunt Domus
 
Odgovor na temu

radoljub Cvetkovic
Krusevac/Ribarska Banja

radoljub Cvetkovic
Član broj: 20511
Poruke: 96
195.178.35.*

ICQ: 360237422
Sajt: zubovac.s2.bizhat.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.06.2004. u 20:40 - pre 241 meseci
Svaka vam cast, stvarno ste me odusevili citam ovu temu od 15.00 pa do sada ovo je stvarno za ginisovu knjigu rekorda, to famoznog Zarka na zalost nikada nisam vido na tv i prvi put sam cu za njega ovde na forumu.
Ali ste me toliko zainteresovali da ako jos postoji ta skola i Krusevcu idem na jedan probni cas da vidim kavi su to likovi, ko zna mozda je i Guru licno prisutan

Ako nesto rastavis i sastavis dovoljan broj puta,na kraju ces imati dva
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
195.178.35.*

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!12.06.2004. u 21:51 - pre 241 meseci
Pre nego sto iznesem najnovije informacije iz prve ruke koje sam cuo u vezi skole matematike koju drzi zarko, pitao bih nekog nutricionistu ovde da li je moguce biti debeo kao zarko a jesti samo povrce? Naime pri sklapanju racunara na TVu, zapazio sam da lik ima duplo vece butine nego ja, a o pozadini da nepricam... Kako je moguce da coveku tako "dobro ide" ako jede samo zelenis?

U vezi skole matematike:
Znaci profesor koji drzi tu matematiku je neki sado-mazo manijak koji drzi ucenike 16 sati dnevno s' tim sto nikom neda da napusti predavanje pre nego sto se zavrsi. U protivnom ako si drzak i zelis da izadjes pre vremena (sto je obicno posle 22h uvece) mozes doci u iskusenje da se posvadjas sa njim ili cak potuces sto nikako nije preporucljivo jer je lik krupan, jak i bivsi prvak jugoslavije u kick-boxu. Tu kruze price kako je tukao ljude po GSP, tipa nekog bildera koji nije hteo da ustane nekoj babi i nekog skinsa koji nije hteo da plati kartu. Par puta je vidjao devojke koje placu (bukvalno) u WC-u na pauzama, i ortake koji otkazuju odlazak na zurke jer moraju da ostanu do kasno na predavanjima jer ovaj nece da ih pusti da idu kuci. Konacno sam shvatio zasto studenti koji dolaze u tu emisiju na ARTu imaju tolike podocnjake a neki cupkaju u mestu i ponasaju se ko drogirani.
Dovoljno je reci da taj moj burazer koji je upisao taj kurs imao nameru da polozi matematiku 1, ali posle 3 dana ne samo da je odustao od kursa, nego je napustio i fakultet
Na kraju ja pitam njega pa dobro ***ote sto onda ti isti likovi posle svega idu na TV i pricaju o njemu i o skoli u superlativu.... e tu vec nije znao da mi odgovori tipa "pa..... ne znam, nemozes nekako da mu se suprotstavis...".

Dakle ovim bih zakljucio da je njegova skola nista drugo do SEKTA! (tm) koja muze naivne ljude ili narodski receno ovce (tm) i pretvara ih u hodajuce zombije (Tomice no offense ) koji rade za njih i pokusavaju da uvecaju svoju zombi populaciju.

-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

xtraya
Vladanko Vladanovic
Belgrado

Član broj: 323
Poruke: 1011
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 6072593


+49 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!22.06.2004. u 02:21 - pre 241 meseci
e cek nisam u toku bas najbolje, de da citam 30 i kusur strana postova

nego,jel tacno da je zare mecena za ovu beogrid wifi mrezu, ove preprodavce na novom beogradu
Hmmm , na VIP-u 3G preko iphone-a 2,6 Mbps DL i 1,4 UP ...
 
Odgovor na temu

Xpirit
Dejan Nikolic
Beograd

Član broj: 8504
Poruke: 159
*.wireless.org.yu.

ICQ: 3434902
Sajt: www.f-secure.co.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.06.2004. u 22:16 - pre 241 meseci
Ne znam da li iko vise cita ovaj tred ali potpuno se me odusevila ova dvojica sa svojim kursevima i naravno rodila se teroristicka ideja.

Ajde da smislimo 10-ak takvih nebuloza, dobraaaano ih razradimo i onda plasiramo u sve Kurire, Glasove i Artove ove nam nase naivne Srbije.

I posle toga, kad se prime naravno, sve ih porazbijamo od blama.



Now you're runnin', a?
 
Odgovor na temu

WD40
..::ZEMUN::..

Član broj: 41600
Poruke: 7
*.mobtel.co.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.06.2004. u 19:40 - pre 241 meseci
Fantasticno! A sve vreme sam trazio neki novi humor po netu. Dobro je ovo, zabavlja se narod. Zao mi je samo sto su mnogi ovo ipak nekako ozbiljno shvatili a ne onako kako bi trebalo. A sto se tice Zarka jedno je sigurno, uvek ce biti naroda kojeg ce moci da navuce na "pricu". Ljudi su uvek bili zeljni da na brzinu nauce nesto i da tako zacas posla "odskoce" u drustvu, na poslu... Da li je ista od njegove price tacno? 99% nije! Secam se odlicno doticnog. Secam se kad sam mu jos pre par godina prvi put pokazao kako se postavlja dial-up konekcija. Napravio sam nekoliko onih standardnih poteza sto naravno nije trajalo vise od 15-20 sekundi i cudo nevidjeno internet. Posle toga sam strucnjaku koji je tada vec zavrsio taj Silva metod jos duze vremena morao objasnjavati sta se to dogodilo pa sad sve radi Igrom slucaja sreo sam jednom tog tipa koji je osnovao skolu Silva metoda. O njemu zaista necu trositi reci, tip je jednostavno neprijatan i u obicnom razgovoru. Da se vratim na Zarka. Secam se i tog perioda njegovog skolovanja. Jednostavno nije uspeo da zavrsi tu skolu. Jeste davao je casove matematike, pa zar je to tesko nekome ko je zavrsio srednju skolu davati casove osnovcima? Imao je Zarko u svojoj proslosti gomile bisera. Jos pre ovoga je zeleo da izumi neke stvari. Ali to je bilo vec smesno a ispostavilo se da to vec postoji. Uvek je imao svoje teorije o zdravom zivotu Recimo kad je njupao samo ziv kikiriki ( citaj nepecen) ili kada je pre jedno desetak godina provaljivao kako netreba prati zube jer se tako unistava gledj. Eh ima tih prica napretek ali mislim da ovde nisu bitne. Sreo sam neke ljude koji su zavrsili njegovu skolu, oni su zaista ubedjeni da su nesto i naucili. Tuzno ali istinito. Sa druge strane ako je neko prvi put za racunarom pa zaboga valjda ce nesto i nauciti tamo, da li ce to biti dovoljno za rad? Pa naravno da ne ali "maturant" njegove skole ce tamo biti odlicno ubedjen da sada nesto zna. I cisto da se ne pomisli da ja imam nesto protiv Zarka, njemu se zaista treba diviti, covek je nasao nacin da odlicno zaradi. Nemojte grditi ni Vanju Bulica, on je poslovan covek. Za prvu emisiju crnih bisera dobio je od Zarka nesto para i sto za kompjuter za svojeg sina. Ipak je to samo biznis. Zarko sto je i normalno finansira ta svoja pojavljivanja u medijima jer je to reklama za njegovu skolicu. Sve u svemu ozbiljniji ljudi su shvatili vac ranije o kakvoj skoli je rec.
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!28.06.2004. u 19:50 - pre 241 meseci
Citat:
I cisto da se ne pomisli da ja imam nesto protiv Zarka, njemu se zaista treba diviti, covek je nasao nacin da odlicno zaradi.

Pa mnogi su našli načine da se dobro zaradi, posebno dileri droge, lopovi, samozvani proroci i proročice, beli-magovi, i slični.Da, potpuno si u pravu, svima njima se treba diviti, bah !!!
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

FireProxy
Beograd

Član broj: 19043
Poruke: 77
*.sbb.co.yu



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!29.06.2004. u 11:13 - pre 241 meseci
Negde na 9-oj strani (mislim) sam procitao da je Zarko bio clan grupe MAY DAY....... Da li neko ima neku sliku te grupe? Jako me zanima kako je tada izgledao.
Hvala
When the program is being tested, it is too late to make design changes.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.panet.co.yu



+1348 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!29.06.2004. u 11:16 - pre 241 meseci
Posebna tema je i to sta je predstavljao i u toj grupi..

Ja imam ceo SPOT gde ga UOPSTE nema, ni sekunde!
 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.yu
Via: [es] mailing liste



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!29.06.2004. u 11:48 - pre 241 meseci
S obzirom kakva im je muzika verovatno ih je ucio kako da nauce da
(za)pevaju i (za)sviraju za 7 dana... :-)))

... Nekom novom metodom u stilu "NL - Pro Music"... :-)
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!30.06.2004. u 16:42 - pre 241 meseci
Citat:
Posebna tema je i to sta je predstavljao i u toj grupi

Čini mi se da je svirk'o gitaru, ali zaista nisam nikada nigde video kako to radi.Pomenuta grupa je svojevremeno imala par simpatičnih pesmica, ali ne bih znao kakvog udela ima Žarko u tome što se tiče pisanja tekstova i komponovanja muzike uopšte, niti da li je išta odsvirao na tom jednom jedinom albumu koji je grupa May day izbacila na tržište.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
195.252.85.*

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.07.2004. u 03:08 - pre 241 meseci
danas sam na nekoj lokalnoj televiziji, krajičkom oka uhvatio jet-anadr glupavu emisiju koja služi samo za promociju ovog vunder-kida.

i onda se zaprepastim, i to više od jedared.

prvo saznam da je naš junak dobio dozvolu za ECDL (evropska dozvola za vožnju računara, tj sertifikat o poznavanju rada na istim). EJ bre! ajde, ako on može i da prevari nekog ovde, ali brate slatki, evropsku organizaciju koja se baš time bavi?!?

a drugo, što je najbolje, svečani skup na kome je ovaj sporazum ozvaničen su upriličili društvo informatičara srbije i bane anđelić!!

mislim, kakvo je to (zvanično?) društvo informatičara koje ne može da prepozna šarlatana? a tek o banetu, da ni ne govorim..


uhhh!!
 
Odgovor na temu

mika
NBG-ML

Član broj: 55
Poruke: 640
*.adpark.co.jp



+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.07.2004. u 15:43 - pre 241 meseci
Ne mogu a da ne napišem...


Čoveče, ima 31 (i slovima: trideset i jedna) strana o čoveku koji je toliko marginalan da ne treba trošiti reči... Umesto da čitamo svi ovo, i da se nerviramo kako je on na gluposti ovog naroda zaradio velike pare, bolje da radimo nešto pametno i da ne gubimo vreme na ovakve nebuloze... Okrenite se oko sebe, ima ih tušta i tma, samo se ne bave računarima nego trgovinom, muljanjem, "kombinacijama" itd. itd....

Da ne ispadnem kao neki propagator čoveka koji ni ne zaslužuje da mu se spomene ime ovde, na ovako elitnom sajtu, i ja sam protiv njega i njegovih "kurseva", ali brate... Šta se mi pitamo, neko "odozgo" mu je dao dozvolu i mi ne možemo tu ništa.

Imao bih sad 5 strana da pišem, ovako rezigniran ali neću, to bi značilo da trošim svoj um na takve idiote kao što je Ž.

Sorry, ovo je bilo jače od mene, ipak je ovo MadZone...
Bolje 100 godina biti milioner nego nedelju dana siromašak
(c) Alan ford
 
Odgovor na temu

grka

Član broj: 11728
Poruke: 166
195.252.103.*



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.07.2004. u 18:57 - pre 241 meseci
Sto puta sam video ovaj forum i nesto me je mrzelo da napisem.
Ali posto vidim da ce jednog dana svako na ES-u reci po nesto o njemu morao sam da kazem i ja.

Gledao sam ja tu emijsiju na BK i nisam mogao da verujem sta on lupa.Gledamo moj brat i ja a on se covek je toliko poverovao da je hteo da ide u tu njegovu smrdljivu skolu.Mogu reci da je veoma ubedljiv kod ljudi koji nemaju kompjutersko obrazovanje(primer moj brat).

A ona njegova prica da moze jedan student da spremi ispit za 3 dana je NEMOGUCA.Posto je snajkina majka doktor psihologije pitam ja nju da li je to moguce.Zena mi je rekla da je to cista glupost, jer ljudsko oko ne moze toliko da registruje a kamoli mozak da zapamti a o koncetraciji da ne pricamo.

Ali je veoma veoma ubedljiv, naravno za one koje nemaju pojma o kompovima.

I ona njegova recenica:"Mi cemo vas nauciti da rukujete racunarom za 7 dana".
Sve u svemu on je jedan velikiiii prevarant.

Eto rekao sam svoje:)
Sledeci!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974736 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.