Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969753 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.02.2005. u 10:40 - pre 232 meseci
nije to nista cudno. i vani imate gomilu hostaplera koji prodaju muda pod bubrege kao doticni...

uvijek je vazila deviza: "Dok je ovaca bice i sisanja!"

jedino je problem sto kada se i pojavi neki novi Nikola Tesla u ovim nasim drzavama isprva nece biti shvacen i bice sikaniran kao i ovi hostapleri, ali ako se potrudi posteno da dokaze/pokaze/prikaze bice postovan i cijenjen.




 
Odgovor na temu

Mishkin
Cacak

Član broj: 797
Poruke: 87
*.smin.sezampro.yu.

ICQ: 43134240


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.02.2005. u 15:49 - pre 232 meseci
ne dirajte zarka, ne dira ni on vas :)
No matter how hard you try,
You can't stop us now!!!
 
Odgovor na temu

Pharos
Pančevo

Član broj: 20664
Poruke: 1029
*.158.EUnet.yu.



+2 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.02.2005. u 17:38 - pre 232 meseci
Citat:
banom: Gledao sam ga prosli vikend kad je pricao o Office-u lol !!!!

Inace je poceo da se predstavlja kao programer i matemeticar :)


Ma moj profesor iz srednje je išao s njim na ETF i kaže da se Žare već tada isticao sa svojim "genijalnim" idejama. Međutim koliko meni profesor reče, on je izbačen s ETF-a. Tako nešto... Valjda ima samo srednju. Pa koji je onda qr*c on matematičar i programer?
77 77 77 2E 65 73 6E 69 70 73 2E 63 6F 6D
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8304
*.panet.co.yu.



+1340 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.02.2005. u 17:47 - pre 232 meseci
Citat:
Pharos:

on je izbačen s ETF-a. Tako nešto... Valjda ima samo srednju. Pa koji je onda qr*c on matematičar i programer?


Ovo potvrđujem sa mesta događaja.

Nije mogao da se makne sa prve godine.

A to kako se predstavlja samo govori o njegovoj stvarnoj dijagnozi i, na žalost, o ovom narodu.
 
Odgovor na temu

tarla

Član broj: 15527
Poruke: 1648



+42 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.02.2005. u 18:53 - pre 232 meseci
Citat:
Pharos: Ma moj profesor iz srednje je išao s njim na ETF i kaže da se Žare već tada isticao sa svojim "genijalnim" idejama. Međutim koliko meni profesor reče, on je izbačen s ETF-a. Tako nešto... Valjda ima samo srednju. Pa koji je onda qr*c on matematičar i programer?


ne mora neko da zavrsi fakultet da bi bio pametan...ja znam gomilu koji su ga zavrsili pa su gluplji nego prije. ali da je folirant to se vidi iz prilozenog..


 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.vdial.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!18.02.2005. u 20:53 - pre 232 meseci
Zarko samo koristi neke metode koji su drugi odavno izmislili.
To je isto kao kada bi svome detetu koje je rodjeno 2005. godine sakrili cinjenicu da postoji kompjuter, i onda mu ga 2030. poklonili za rodjendan i objasnili cemu sluzi, a on vama kaze da je to glupost i da je to sekta.
Tako vam i on ukazuje na neke tehnike i metode koje su skrivane od ljudi ili kojima ljudi prosto iz neznanja ne veruju i nece da ih upoznaju. Nista drugo.
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
213.244.197.*

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.02.2005. u 02:07 - pre 232 meseci
Citat:
operacija
Tako vam i on ukazuje na neke tehnike i metode koje su skrivane od ljudi ili kojima ljudi prosto iz neznanja ne veruju i nece da ih upoznaju. Nista drugo.

Ne lupetaj. Ovo sam vec pisao, ali nije zgoreg da ponovim posto je evo vec 54. stranica. Zarko koristi metode koje je razvio Toni Buzan, dok ovaj Guzan je svoju teoriju razvio na osnovu metoda Neurolingvistickog Programiranja koju su razvili izvesni Richard Bundler (radio mutne poslove za CIA-u) i izvesni Grinder ili tako nekako mrzi me sad da guglam. Zato se skola i zove NL PRO Group - dakle oni neurolingvisticki programiraju mozgove pacijenata koji dodju kod njih. Dakle nista to nije nepoznato i skriveno od ljudi, vec se radi o tehnikama sa prilicno jadnim stepenom korisnog dejstva, i o uzimanju para od naivnih ovaca kojih ovde izgleda ima na pretek. Pitanje za Zarka ako cita ovo - zasto si rekao (lagao) da je skola dobila ime po valjda nekoj devojci koju si zvao Nezni Leopard ? Mislio si da te niko nece provaliti?
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.vdial.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.02.2005. u 13:39 - pre 232 meseci
Idi Kume po redu.
Predmetne tehnike pamcenja je pre Toni Buzana objavio nas covek pod pseudonimom Art Semorie u svojoj knjizi "I vi mozete imati super pamcenje" koja je objavljena 1978. godine. Taj Buzan ili kako vise volis Guzan je objavio svoju verziju te knjige 1984. godine, pod imenom "Super pamcenje".
Mozda Zarko stvarno koristi i neke sektaske metode u svojoj nastavi, ali tehnike pamcenja nisu "sekta" ili programiranje mozga. Programiranje mozga su spanske serije, politika, prenosi NBA utakmica u 03,00 ujutru na televiziji.
Inace knjigu od Art Semorie mozes nabaviti na www.pcclub.8m.net. Valjalo bi da je procitas, jer je inace nema nigde na netu. Probaj da je nadjes na drugom mestu. A zasto je nigde nema?
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
*.nat-pool.so.sbb.co.yu.



+14 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.02.2005. u 13:42 - pre 232 meseci
Citat:
operacija: A zasto je nigde nema?

Možda nikog ne zanima?

Mada, ja bih ipak tipovao na globalnu zaveru.

Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.02.2005. u 15:22 - pre 232 meseci
Te tehnike pamcenja jesu programiranje mozga: NL PRO - NeuroLingvisticko PROGRAMIRANJE . Da su ove tehnike sektaske, to ja nisam rekao. Te tehnike nisu nista posebno i nemaju neki preterani stepen korisnog dejstva. Zasto nigde nema knjige Super pamcenje? Otkud ja znam - i sam kazes da je Buzan napisao svoju verziju te knjige pre 10 godina, a od tad je napisao jos gomilu knjiga iste tematike, a plus ima na hiljade knjiga slicne sadrzine pa onda ne vidim nista posebno u tome sto bas te knjige nema u prodaji. Valjda je ovaj Buzan malo razvio te tehnike pa mu novije knjige daju stepen korisnog dejstva malo veci od onog pre 10 godina ili je mozda to sve isto? ...ili hoces da kazes da je knjiga ovog Art-a bolja od Buzanovih i svih slicnih? Spanske serije, NBA, etc... nisu programiranje mozga vec nacin odmaranja mozga odredjenog dela populacije koji zeli na taj nacin da odmori svoj mozak. U slucajevima veceg konzumiranja moze da preraste u zaludjivanje mozga, dok u slucaju pojedinaca sa nizim IQ preterano konuzimranje Tv-a prelazi i u programiranje mozga.
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

a1200

Član broj: 28980
Poruke: 200
*.bg.wifi.vline.verat.net.



+744 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 01:34 - pre 232 meseci
Ma super je i ona tehnika, s' kojom pomocu viska nalazis vodu... a i mozda moze da se primeni na programiranje... ah, pa da... Vis Pro Group - savladajte racunar uz pomoc viska za 4 dana!!! genijalnost!!! mozda i meni krene ko sto mr. NL-u krenulo...

----
Sve te metode su super - do odredejene mere, zahtevaju puno vezbe i treninga da bi urodile plodom... tj. neko ko zavrsi kurs za 7 dana nema vremena za tako nesto... to je sarena laza, kojom "doticni programer i matematicar" zamazuje oci javnosti i opravdava (nekako) razliku u duzini kurseva, izmedju svoje (valjda "skole"), i normalnih skola za kompjutere... mada mene nista ne iznenadjuje... mozda cak da otvori i "fakultet". U ovoj bannana zemlji sa malo kesha sve je moguce... ne bi bio ni prvi ni poslednji... STRASNO!
 
Odgovor na temu

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 07:45 - pre 232 meseci
E bogami ovo je bio neverovatan dan...
Tri stvari su mi se desile danas..tj u subotu.. i svaka stvar je prethodila narednoj tako da mi se fenomen zarka nasao na dnevnom redu u subotu negde posle ponoci.. i da zavrsios am citaje malopre sa pauzama. koliko mi vremena trebalo.. Nemam pojma. mozda oko 7 sati mozda manje .. ali zakljucak da bogami sad kada mi se trougao zatvorio imam ideju imam imam cilj a nakon zarka imam i nacin ..

Uskoro cete svi biti moji klijenti dao bog pa da se i ja obogatim

A sad odo da spavam jer ne vidim belu macku pred ocima.

ai pre toga...
komentar
Zare kao i mnogi drugi primeri oslikavaju svu jadu i bedu drustva u kome se nalazimo i dok to ne resimo tesko da ce da nam bude bolje.

mada moram da se pohvalim.. Bez zaretovog medota ja sam do sada spremio dva ispita na etf-u posle 10 godina pauze za manje od 5 dana po ispitu. tacnije za oba ispita sam potrosio 3 dana . ucio sam od skoro od nule.. prvi ispit sam drugi uz pomoc kolege studenta..

A poceo sam sada da spremam jos 2 za 9 mart pa cu vam javim koje sam to fenomenalne metode koristio za spremanje ispita sa druge i trece godine..

Mada kad smo vec kod toga da nema ovde nekog ko ume da prenese znanje iz struktura podataka? onako pitam.. nek mi se javi da popricamo .
064 193 111 3

ps: pardon ako sam malo off topic ali procitavsi svih 1067 poruka sam si dao to za pravo
 
Odgovor na temu

the.kum
Srbija

Član broj: 6622
Poruke: 532
*.vdial.verat.net.

Sajt: www.blist.co.yu


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 14:01 - pre 232 meseci
Citat:
MarijanKo
Mada kad smo vec kod toga da nema ovde nekog ko ume da prenese znanje iz struktura podataka? onako pitam.. nek mi se javi da popricamo :).

Imas onu Tomasevicevu knjigu. Tamo je sve sto ti treba za ispit, i vise od toga (ako se nesto nije drasticno menjalo u poslednjih 2-3 godine, mada sumnjam da se tu nesto menjalo) Ovde bi trebalo da ima podosta resenja rokova slikanih sa tabli svih predmeta, samo nadji jos rokove pa vidi sta dolazi na ispitu, jer ne treba bas sve iz knjige.
"The possession of anything begins in the mind" - Bruce Lee
 
Odgovor na temu

neo01
BG

Član broj: 28764
Poruke: 564
*.99.eunet.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 16:24 - pre 232 meseci
Ova tema ne treba da bude zakljucana... Posto je ovo IT forum, ljudi bi trebalo da budu upuceni u ovu aferu...

A evo i mojih novih iskustava prilikom servisiranja kompjutera po kucama... Bio sam sad kod jednog mladog bracnog para, i zena mi je pomenula kako je da bi brze naucila da radi na kompovima upisala kurs. A kad sam je pitao o kom kursu je rec, pomenula je Zareta...
Ja sam se ucutao, poceci da vracam film, i razmisljam o svemu o cemu se ovde pricalo, a ona je dalje nastavila (pri cemu sam se udubio slusajuci) rekavsi, da je kurs jako los, jer te ne nauci nicemu i da je ona vise naucila iz helpova, nego na njegovom kursu, i da se tu rade samo one naj-najosnovnije stvari, a koje totalni pocetnici smatraju nekim vrednim (super-)znanjem, o cemu je i bilo reci na ovom forumu. I ona jeste totalni pocetnik, ali je opet bila malcice upucenija od ostalih polaznika, i znala je te NAJ-najosnovnije stvari, te je vrlo brzo skontala da je kurs bezvezan, i nastavila je rekavsi da je bacila pare, i da je bolje da je kupila neke knjige da iz njih uci, nego sto je isla na taj kurs...

U tome i jeste cela prevara... Sto se to sto se tamo uci smatra nekim vrhunskim znanjem, a u realnosti rec je samo o sasvim osnovnim stvarima...

A da ne govorim Zaretove tripove o C++ za 7 dana! :-))))))))))) Pa, za to vreme ako stignes i skapiras varijable, operatore, "zivot varijabli", osnove kompajliranja, petlje, funkcije, nizove i reference, i eventualno pointere... bices KRALJ, a kamoli strukture, klase (da ne govorim o kompleksnijim temama kopi konstruktorima, virtuelnim funkcijama itd. itd.), a tek sablone... :-))))))) Sve je moguce, pa je moguce i da se rodi neki genius koji ce ovo savladati i za 5 dana, a li da on tvrdi i garantuje da svi mogu to da nauce za 7 dana, to je stvarno previse...

Bas me zanima kakav bi to kupus od znanja bio za nekog kad bi i prosao kroz ceo C++ za 7 dana... ;)
Welcome to the real (binary) world, neo(01)...
 
Odgovor na temu

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 19:31 - pre 232 meseci
Samo kratak komentar

Taj covek je za zatvor zbog obmanjivanja javnosti zajedno sa prevarom iz koristoljublja za sta se koliko ja znam IPAK krivicno odgovara!!!!!!

Mada mogao bi neki pravnik malo da zaviri na onve prostore pa da da svoje misljenje ili pravni komentar i lek za takve pacijente..
Mada s obzirom na opstu informaticku kulturu uopste se ne cudim sto nigde nisam primetio ni jednom pravnika da postuje neki komentar..

mozda ih trazim na pogresnom mestu...

mada ne vredi ni pitati zasto niko nista ne preduzima...
Para busi tamo de burgija nece...

A zarko je samo jedan od koliko oces primera koje imamo u nasem okruzenju...
Samo pogledajte tv program i kakve sve reklame mozete da vidite..
Samo pogledajte koliko silnih igara na srecu postoje sada..
Ne znam tacno gde sam procitao i ko je to napisao ali kaze ovako sto je drustvo u vecoj agoniji i finansijskoj krizi da ne kazem losijeg standarda tim vise cvetaju razne igre na srecu...
Sta je sa raznim skolama i akademijama koje nicu na sve strane i nude obucavanje za taj i taj posao..

Mozemo da kukamo da se bunimo da pokusavamo nesto nasim metodama za koje smatramo da su ispravni i opet koliko vidim nista nije postignuto za preko 3 godine.

A i koliko ja znam ipak postoji retroaktivna krivica koja ne zastareva.. Prevara od pre 5 godina se i dalje moze krivicno goniti i sada dokle god postoje dokazi i svedoci.


Otpor je uzaludan.. svi cemo mi biti asimilirani .... da parafraziram Borgove

I komentar za sve vas koji se dive kako je zarko pametan jer je pronasao nacin da sgrne "silne" pare...

Kako li vas samo niej stid i imate li trunke morala i etike da velicate bilo koji vid koristoljublja na racun ljudske bede, tuge ili nesrece..
Ovaj narod je pun ocajnika koji traze nacin kako da nesto nauce da neki papir dobiju s kojim se nadaju da ce uspeti da nadju neki posao i prehrane sebe ili porodicu.. A onda se tu pojavi lesinar.. Najbolje ga je tako okarakterisati kao pravi pravcati lesinar koji se hrani nesrecom tih jednostavnih ljudi..

Ne radi se ovde samo o ovcama za sisanje i vukovima koji haraju copor nego se radi o tome da ovo nase stado ovaca NEMA pravog vucjaka niti bilo kog slicnog cuvara.. Mesto da se to stado ovaca "za sisanje" cuva od lesinara kako bi bilo vise vune vise mleka vise jarica.. bem li ga. va;ljda je to poenta posedovanja stada ovaca.. a ne da se cerupa do poslednje ovce. Ako vec volite da koristite metaforu sa ovcama i sisanjem..

Mozda preterujem ali ovo je samo vrh ledenog brega..
A na ovom topicu ste se uhvatili da diskutujete jer je toliko ocigledna prevara koju zarko propagira. Pa mozete i da komentarisete...
Sta biva sa drugim prevarama i pljackama oko kojih nismo toliko da kazem obrazovani da mozemo da ih kritikujemo i diskutujemo o tome...

zasto na forumima tesko da mozete da procitate komentare Psihologa i Pravnika koji i te kako nego igraju bitnu ulogu u demaskiranju i raskrinkavanju osoba kao sto je zarko??

Ko ce prvi da pomogne narodu u edukaciji protiv takvog zla i bilo kog drugog..

Ma boli nas uvo za sve.. dokle god to nas licno ne dotice. dok ce primitivci da kazu eh sto se ja prvi nisam setio da tako namlatim pare..

Sto se ovde ne pise o tome gde se moze naci kvalitet i sta je u stvari kvalitet. kako ga prepoznati ... I kakop doprineti povecavanju baze tog kvaliteta..

Ah sad mi samo lete razne misli po glavi pa da vas vise ne davim..
Forumi su lepa zabava da se malo trenira mozak i mozda nesto i pametno nauci ali imati 53 stranice komentara bez rezultata je stvarno porazavajuce.


Zivi bili vi meni ja odo sada da ucim..
cekaju me dva ispita 9. marta..
Probajte mesto raznih silva i mapa metoda da konzumirate recimo grozdjice ili suvi ananas ili mozda i cokoladice ili neke tabletice koje mozete da kupite u apoteci za poboljsanje koncentracije i paznje a bogami i pamcenja.. veci efekat to ima ... barem kod mene ako nista drugo ono na psiholoskoj bazi se ubedim da sad mogu da naucim sve :)

ps: Licno preferiram suvi ananas. i grozdjice prelivene cokoladom :) a bogami i devojka :)
 
Odgovor na temu

johnnie
somewhere in Serbia

Član broj: 40975
Poruke: 299
213.137.127.*



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 22:19 - pre 232 meseci
A kako se zvao onaj sto mu se "javlja" dok vrti prsten-Trgovcevic, bese li? Jel mu Zare neka familija mozda?
Pa daj ljudi, ako svi mi ucimo ko zna sta toliko godina i to ide kako ide, sad ce neki tamo genije da mi prodaje bubrege da se to uci nekom "silva" metodom za 7 dana!!?? Pa sta smo mi svi, idioti? Da idemo i mi kod Zareta da nam pokaze gde su nam propusti u znanju toku svih ovih godina,a?


Ma daj,molim te... Strashno.

Kaod a je cela Srbija rasla na shljivi, sad je tip izumeo rupu u saksiji pa ce da nas posadi u saksiju,sta li...
Treba ga uhapsiti, za svaki slucaj, pa nek neko to zove nedemokratski i sl, za mene je to krivicno delo po vise stavki, obmanjivanje, falsifikovanje, prikazivanje laznih cinjenica, dovodjenje u zabludu a sve u cilju sticanja protivpravne imovinske koristi...Puni su zatvori takvih,believe me...
Still going strong...
 
Odgovor na temu

Marko_L
Beograd

Član broj: 20532
Poruke: 2885
*.yubc.net.

Jabber: Marko_L@elitesecurity.org


+828 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 22:31 - pre 232 meseci
Citat:
Puni su zatvori takvih,believe me...

Ha, za tako nešto je suviše kasno.Pa pogledajte mu samo reference, MUP Srbije, ovo ministarstvo, ono ministarstvo...Mislite da bi oni ikad priznali grešku, čak i da shvate o čemu se zaista radi...Pa pre bi sve nas zatvorili zbog "klevetanja".Dakle, od toga nema ništa, a nama ostaje samo da gledamo i nerviramo se, ili pak okrenemo glavu na drugu stranu.
-Odracuonogakomijedrpiorazmaknicu.
-Ne rxdi mi txstxturx, kxd god hocu dx
ukucxm "x" onx ukucx "x".
-Ko kaaz e da ja neuummem da kuuca
m.
-Piše "Insert disk 3", a jedva sam i ova
dva ugurao u drajv
-Postoje samo dve osobe kojima
verujem, jedna sam ja, a druga nisi ti
 
Odgovor na temu

johnnie
somewhere in Serbia

Član broj: 40975
Poruke: 299
213.137.127.*



+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.02.2005. u 23:22 - pre 232 meseci
Da a kad sve bude puklo, ko Jezda i Dafina, moracemo da dokazujemo da nismo nista ucili kod njega.
Mene boli to sto je narod lakoveran, jos vise sto takvi tipovi na miru uzimaju pare tom istom narodu. Jos vise i gore boli to sto sve to sa strane neko gleda i cuti. E sad, glavni momenat price: hapsi pirate u borbi protiv piraterije, a nemoj tamo neke sarlatane, koji se proklamuju za sveznajuce guruue. Nit ga ko pita sta zna niti odakle zna, kako moze da dokumentuje to znanje; na drugoj strani ne mozes da registrujes kola kad hoces i kako hoces, nego moras da dokazujes da ti se "otac slaze da zivis s njim u kuci!?!"; u domu zdravlja ne mozes bez overene knjizice da dobijes ni "Dobar dan".
Tuzna istina.
Still going strong...
 
Odgovor na temu

intercept




Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.02.2005. u 10:09 - pre 232 meseci
Mene bi bilo sramota valjati takve gluposti.
Ja sam vas vech jednom zamolio da se prvo dogovorite
zbog chega pljujete coveka, pa da onda i ja pochnem.
Je li on kriv zato shto daje nedovoljno znanja polaznicima,
tj. ne pravi od njih hackere ili zato shto se dobro reklamira
i ne dopushta da ga konkurencija pregazi?

Josh jednom i stvarno zadnji put navodim primer
SKOLE RACUNARA CET !!!!!

Oni mogu da vas nauche C++ za 5 (PET????) dana. Ako cemo da pljujemo
sve koje seru na takav nachin, ja sam za. Razlika kojui ja primecujem
izmedju CET-a i Zarka je da se on samo bolje reklamira.

Koje ste vi ovce-poznajem bar 30% uchesnika ovog foruma, i
pouzdano znam da vas navlache, jer su oni radnici CET-a, LINK-a, itd.

Ne smeta mi to, ali budite poshteni (ljudi) i priznajte da vam Zarko ometa posao,
pa chemo se udruziti u borbi protiv shunda. Inache cu pocheti prozivati
pojedince.



[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 18.03.2005. u 04:04 GMT+1]
 
Odgovor na temu

stargatenow

Član broj: 9811
Poruke: 258
*.sbb.co.yu.



+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!21.02.2005. u 11:31 - pre 232 meseci
@intercept

Kopkalo me to sto si rekao za CET pa sam pogledao njihov sajt. Gde si ti video da oni nude kompletan C++ za 5 dana??
A ako mislis na jedan od ovih kurseva:

1011 Mastering MFC Fundamentals Using Microsoft Visual C++ Microsoft Professional kursevi 330
1012 Mastering COM Development Using Microsoft Visual C++ Microsoft Professional kursevi 400
1015 Mastering MFC Development Using Microsoft Visual C++6 Microsoft Professional kursevi 400

onda pojma nemas o cemu pricas. Ti kursevi su, koliko vidim, namenjeni iskusnim C++ programerima, a ne pocetnicima.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969753 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.