Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969968 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Buum
Goran Dukić
Beograd

Član broj: 1491
Poruke: 981
..njuel.bg.customer.sbb.co.yu.

Sajt: www.linkedin.com/in/goran..


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.03.2006. u 17:05 - pre 219 meseci
Citat:
Z.R.: E, posto me stvarno nervirate, jer sam vam sto puta rekao da ja nisam Zarko, kontaktirao sam ga preko njegove skole, a samim tim i upoznao (mnogo dobar lik), i rekao mi je da zna za ovaj forum, i prati sta ja postujem, jer sam kako je rekao najpravedniji, i otkrio mi je jednu malu tajnu, sa recima: "Upoznaj ih sa ovim da bi shvatili kako ce da ih boli!"

Otkrio mi je da je izmislio takav program koji skenira IP adrese, pa ce svakom od vas miseva da ubaci viruse, koje necete moci da obrisete, vec cete morati da kupujete nove kompjutere.

Ako hocete trosak u kucnom budzetu, a vi samo nastavite da lupate gluposti. I nemojte da vas nisam na vreme upozorio.


HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA kakav magarac ahaahahahahahahahah

Godinama zaobilazim ovu temu jer ne mogu da podnesem skotove koji vaćare narod i prodaju mu mu*a za bubrege. Međutim, danas videh gomilu postova u temi i kapiram da se nešto žešće rasplamsala diskusija, pa reko aj da bacim pogled. Kad ono imam šta i da vidim – Žare kreten se razbahatio, počeo da proziva ljude i lupeta gluposti. Baš me je nasmejao ovom pretnjom.

Pretpostavljam da ga je muka naterala da se javi na forum. Jer, znate kako kaže ona izreka – možeš jednom prevariti jednog čoveka; možeš jednom prevariti i više ljudi; ali, ne možeš sve vreme varati sve ljude.

Žare, smradino, provaljen si!
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.178.58.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.03.2006. u 17:26 - pre 219 meseci
Evo ja nemam ni antivirus ni firewall (ako znas sta je to) pa ako hoces slobodno mi ubaci taj supervirus sto si IZMISLIO.Ako oces da ti dam i IP adresu?
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.03.2006. u 18:21 - pre 219 meseci
Evo ti moja IP adresa, slobodno mi ubaci virus na 127.0.0.1 cekam !!!!

 
Odgovor na temu

Backy
Branislav Đurković
Treptač svetala
Beograd, Zvezdara

Backy
Član broj: 54113
Poruke: 2303
*.dial.b92.net.

Jabber: backy@elitesecurity.org
ICQ: 231979809
Sajt: www.elitesecurity.org/o/p..


+121 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.03.2006. u 18:40 - pre 219 meseci
nisam ni ja najgori... probaj da hakuješ moj sajt sa specijalnim domenom koji ne mora da se naznačava
http://localhost

edit: adresa se prelomila u novi red, ovako je lakše za kopiranje u toolz

[Ovu poruku je menjao Backy dana 19.03.2006. u 19:46 GMT+1]
aka Vitez Koja
::
日本光学工業株式会社 :: One photo out of focus is a mistake, ten
photo out of focus are an experimentation, one hundred photo out of focus are a
style.
 
Odgovor na temu

Fixi
Kuršumlija

Član broj: 14755
Poruke: 13
*.neobee.net.

ICQ: 320436901
Sajt: www.kursumlija.tk


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.03.2006. u 18:58 - pre 219 meseci
u jeee... ova tema je ludnica!
hakuj me, o svemoćni 1337 haxore, Tvoj iznenadni napad je nezadrživ... BUAHAHA...

koji sam ja krele, godinama sam ignorisao ovu temu.
drobiću ti kičmu drobilicom za kičmu.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.62.58.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.03.2006. u 20:21 - pre 219 meseci
i ja ***ote moram krenuti iz pocetka da citam :)

ALI ZARE u are BUSTED

Nema kraja njegovim provalama ali ovo za virus je KRAJ!
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

Elojd

Član broj: 17235
Poruke: 22
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!19.03.2006. u 23:12 - pre 219 meseci
Dobih informaciju na jednom drugom forumu (fonforum) da je tema opet živnula.
Imam i šta da vidim. Kad sam pročitao ono o žarkovom virusu :) toliko sam se smejao da sam probudio ukućane pre par minuta.
Ovaj je zreo za ludaru. ALi ne sme proći nekažnjeno. Bolje beži u Rusiju da se družiš sa Karićem.
 
Odgovor na temu

Mitrović Srđan
bloodzero
Freelance
Majur //: Šabac

Mitrović Srđan
Član broj: 10261
Poruke: 2800
212.62.58.*

Sajt: freeshell-reviews.com


+4 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.03.2006. u 22:16 - pre 219 meseci
nego jel razmisljao neko nekad da pozove svog prijaelja novinara?
ili sl da isprica uz dokaze ko je zarko i sta je on? pa valjda neko ima
nekog na visim polozajima sto se tice novinarstva :)
a znamo da su oni zeljni bljuvotina...
Tony Melendez:
http://video.google.com/videoplay?docid=-
3819862628517136815&q=tony+melendez

NIKADA NE UZIMATI HOSTING NA GO DADDY!


 
Odgovor na temu

kumkat
Beograd

Član broj: 22180
Poruke: 522



+15 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.03.2006. u 22:50 - pre 219 meseci
Evo sta kaze sajt NLPROGLUP

http://www.nlprogroup.com/knjige.htm

Citat:

KNJIGE:
Koristite obe hemisfere mozga

Komentar u izradi...


Mora da je mnogo dobra knjiga kad ni komentar nemozete da napisete.....

A stranica za kurseve: konkretno "Program obuke za PC servisere" kaze...
http://www.nlprogroup.com/mp4.htm

Citat:
!!! SPECIJALNO!!! Zaštita podataka od hakera na Internetu pri surfovanju, kako da otkrijete da ste napadnuti, zaštitite se i dobijete osnovne podatke o napadacu (IP adresu, provajdera odakle je izvršen napad i u vecini slucajeva i korisnicko ime napadaca i e-mail adresu)


Da mi je znati kako ces (u vecini slucajeva :)))))) dobiti necije korisnicko ime?

Smesan je do bola :)))

 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.vdial.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.03.2006. u 22:52 - pre 219 meseci
Citat:
Zarko Radosavljevic: Ova tastatura, koju danas koristimo, napravljena je pre 135 godina

www.svedok.co.yu/index.asp?show=29218

Jer tada i monitor napravljen?

"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.vdial.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!20.03.2006. u 22:57 - pre 219 meseci
Citat:
R.Z.:Gde su argumenti?!


Evo ih:
1. "Dr. Lazar Tomasevic leci rak" - Zarko Radosavljevic
2. "Rimsko pravo moze da se nauci za dva dana (500 strana)" - Zarko Radosavljevic
3. "C++ za 7 dana" - Zarko Radosavljevic

Da vise ne bih nabrajao ovo ti dovoljno govori i shvati ih kao argumente. Inace na prethodnim stranama ces naci sigurno bar jos 100 argumenata koji dokazuju da je tvoj idol jedan obican prevarant jer ako on ili ti naucite Rimsko pravo za DVA dana ili ako pomocu tajnih metoda Lazara Tomasevica izlecite rak onda verovatno zasluzujete Nobelovu nagradu. Ali ako ne mozete.....onda ZABELA!


4. ...uz pomoc par programa moguce je raditi u bilo kojoj firmi bez ikakvih problema...
5. ikonica save postoji samo da bi se kompjutor pokvario
6. isto vazi i za ikonicu print
7. profesori ETF-a nemaju pojma, ali je zato Zarko izumeo revolucionarnu metodu objasnjavanja integrala pomocu parizera

Ratko - imas 1,2,3,4,5,6,7......i tako ide spisak sigurno do broja 100, a i vise, kreni od pocetka ove teme da citas posto vidim da ocigledno nisi procitao celu temu - dakle manimo se papirologije, argumetni su ti izlozeni, pa da vidimo tvoj odgovor...

Tv Palma, 5.11.2002.

8. Z.R: "...Ustvari sam matematicar, radim diferencijalne jednacine napamet u glavi, a to je mnogo teze od kompjutera..."

9. Z.R: "...Ja sam dugo radio kao programer, ali nisam znao sta je e-mail jer mi ga niko nije pokazao, pa sam ga sanjao 6 meseci pre nego sto sam ga naucio! Sada u mojoj skoli ja ucim ljude e-mail za sat i 10 minuta!..."

Svedok, broj 498. - evo vidite sta pisu njegovi placeni novinari:

10. ...Interesovanje Zarka Radosavljevica (32) iz Beograda za programiranje pocelo je jos u osnovnoj skoli. Kasnije se usavrsavao, pa i osnovao sopstvenu skolu za kompjutere, u kojoj za rekordnih sedam dana polaznike obucava na pet programskih jezika, uz garantovan uspeh....



Evo ti sve na jednom mestu da se ne bi opet resetovao



[Ovu poruku je menjao operacija dana 21.03.2006. u 00:00 GMT+1]

[Ovu poruku je menjao Gojko Vujovic dana 01.04.2006. u 12:52 GMT+1]
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

Gojko Vujovic
Amsterdam, NL

Gojko Vujovic
Administrator
Član broj: 1
Poruke: 13651



+165 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.04.2006. u 12:24 - pre 219 meseci
Molim učesnike teme da se u daljem toku ove teme:

1. pridržavaju pravilnika ES-a
2. ne vređaju druge korisnike
3. iznose samo argumentima podržane informacije

Poruke koje odstupaju od ovih pravila će biti brisane bez obrazloženja.
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.117.eunet.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.04.2006. u 23:00 - pre 219 meseci
'ocu i ja da naucim 'racunar' za 7 dana :-)

Konacno otkljucana tema,bravo Gojko majstore.Vise se necu smarati,sad imami sta da citam :-):-):-)
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.vdial.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.04.2006. u 23:23 - pre 219 meseci
Cirkus je ponovo u nasem gradu!
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

dexter_rulez
Markovic Filip
Obrenovac

Član broj: 78142
Poruke: 9
80.93.237.*



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.04.2006. u 18:56 - pre 219 meseci
Jel moze kod Zareta i 3d studio max za 7 dana....:):):)
 
Odgovor na temu

WawaHOO!
Karaburma

Član broj: 86823
Poruke: 602
*.140.eunet.yu.

Sajt: www.infobuk.com


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.04.2006. u 19:21 - pre 219 meseci
Kako ne moze...napravice covek "neku superiornu tehniku",za 7 dana ima da "iscrtas" sve mape u Far Cray-u...
 
Odgovor na temu

Mobtel
Subotica

Mobtel
Član broj: 43396
Poruke: 963
82.131.178.*

ICQ: 279816748


+6 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.04.2006. u 19:38 - pre 219 meseci
Daj ljudi nemogu da verujem da je ovo s***** od teme opet otkljucano!!!
Gojko MAjke ti zkljucaj ovo....pa samo coveku pravite reklamu..
ako je to svrha ove teme onda mislim stvarno...
Gasite svetlo..
 
Odgovor na temu

operacija
alexandar
Section One

Član broj: 45595
Poruke: 156
*.vdial.verat.net.

ICQ: 391313233
Sajt: www.efs.org.yu


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.04.2006. u 19:42 - pre 219 meseci
Silva metod, ne jede leseve zivotinja, brzo citanje je zakon, ide na ples, ne jede u kafanama, ne vozi, na pregovore sa njim Japanci dosli u raspaloj Tojoti, obucavao monahe sa Cetinja (ne rece da li je tada koristio Silva metod), bila je Silva na spisku sekti ali je skinuta, svi su radili pomocu Silva metoda i Tesla i Ajnstajn, pored skole ne radi nista vise na kompu posto mu je 8 sati na poslu mnogo, odrzavanje kompjutera u Americi kosta 20 000 dolara, Rimsko pravo (500 strana) moze pomocu Mapa uma da se nauci za dva dana, ne sedam!
"Willing is not enough, we must do." - Bruce Lee
Nije bitno sta pise u zakonu, vec kako se zakon tumaci.
 
Odgovor na temu

Swans
Novi Sad

Član broj: 21173
Poruke: 50
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!02.04.2006. u 20:15 - pre 219 meseci
Ovi putem pozdravljam Žarka i želim mu puno uspeha u daljem životu i radu !
 
Odgovor na temu

Z.R
Ratko Zivanovic

Član broj: 90200
Poruke: -7
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.04.2006. u 14:21 - pre 218 meseci
Da, prenecu mu pozdrave.

Napominjem da cu se pridrzavati pravilnika ES-a.

Rekli ste o Zarku: da je neznalica, da obmanjuje, da laze, da je lopov, da ga treba poslati u zatvor, da je sektas, da u glavnom lupa gluosti i sta sve ne jos. Istina je da ovaj forum ne moze da opstane bez nas koji pruzamo podrsku Zarku, jer bi se u protivnom pretvorio u jednomisljenje.

Zato vam predlazem da pustite coveka na miru, vec ste mu dovoljno stete pricinili.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 969968 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.