Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974715 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!24.09.2002. u 15:38 - pre 262 meseci
Citat:
PcManiac:
Daj nek neko skenira taj broj, pa da mogu i ja da se smejem :)



...will do...


 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.ptt.yu

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.09.2002. u 20:50 - pre 262 meseci
ima i u casopisu ANA (ne nisam ga ja kupio) reportaza o njemu
taj je bas postao popularan.... hm mozda bi i ja mogao da smislim nesto slicno i postanem slavan
-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

iNCUBUs
Miloš Todorović
Beograd

Član broj: 138
Poruke: 764
*.eunet.yu

Jabber: incubus@elitesecurity.org


Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!25.09.2002. u 22:15 - pre 262 meseci
Citat:
Mikky:
ima i u casopisu ANA (ne nisam ga ja kupio) reportaza o njemu
taj je bas postao popularan.... hm mozda bi i ja mogao da smislim nesto slicno i postanem slavan


probaj da izmislis tastaturu koja radi putem misli :)


Jusqu'ici, tout va bien...
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!26.09.2002. u 17:24 - pre 262 meseci
Citat:
Mikky:
ima i u casopisu ANA (ne nisam ga ja kupio) reportaza o njemu
taj je bas postao popularan.... hm mozda bi i ja mogao da smislim nesto slicno i postanem slavan



Kako već rekoh pravim malu reportažu o Žarku...imam i taj broj Ane...Neke brojeve Nacionala, Svedok-a, Duge, etc...Tako da će skener da radi punom parom...

p.s. Traže se i ostale novine-časopisi-magazini....
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.10.2002. u 17:46 - pre 262 meseci
Intervju sa Žarkom u časopisu ANA
-Životna priča
-Životno Iskustvo
-Planovi
-Silva Metod, Horoskop
-Priča o školi, odmoru, slobodnom vremenu itd...
Scan 1 229k
Scan 2 236k

Intervju sa Žarkom u novinama Nacional
-Umešanost Andrije Kolundžića u projekat
-Ponuda M$ od 10 mili $
-Ponuda SUN za 15% bolja
-Ponuda vlasnika lanca picerija u Italiji
-"Nezainteresovanost Šumarca i Pitića" iz republičke vlade
-Zarada od 50 miliona dolara
-Slika tastature
Scan 3 184k

Intervju sa Žarkom u časopisu Svedok
-Zainteresovanost SIEMENS-a i Japanaca...
Scan 4
225k

Priča o Žarku u časopisu Duga part I
-Priča o školi...
Scan 5
214k

Priča o Žarku u časopisu Duga part II
-Priča o tastaturi i školi...
Scan 6
228k

Priča o Žarku i pantomimičaru M. Stojanoviću- novine Nacional
-Pomoć deci oštećenog sluha
-Priča o tastaturi
-Priča o školi
Scan 7
72k

Priča o Žarku - novine Danas - COM dodoatak
- Žarkova story
- Photo tastature again and ...
- Priča o musci, mensi, ishrani i grupi MAY DAY
Tekst
72k

Postoje još par Intervjua sa Žarkom..časopis TIME-OUT, kao i čini mi se Internet Ogledalo...ali i par španskih i mexikanskih novina su objavila storiju o njemu..Što se mene lično tiče...Ja se iskreno nadam da će Žarko uspeti da proda svoj pronalazak i zaradi silnu kintu...

[Ovu poruku je menjao secret dana 17.10.2002. u 14:29 GMT]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net



+7174 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!01.10.2002. u 19:06 - pre 262 meseci
Meni ova prica sa MS-om i SUN-ovih 15% vise podseca na jednu sasvim drugu istinitu pricu - no dobro..

Nego, postoje tri mogucnosti:

1. Zarko ima proizvod i zeli da namakne funding

2. Zarko nema proizvod i zeli da namakne funding kako bi se obogatio i pobegao na neko uncharted ostrvo

3. Zarko nema proizvod, nema izglede za funding, ali radi sebi PR za svoju skolicu (ovo mi je najverovatnija kombinacija)

Welcome to the real-world (kapitaljizm) - ovo se u svetu stalno radi... Masa likova su uzeli masne funding pare od venture-capital firmi (reda velcine 10-50 miliona $) za totalni waporware.. cak ima i jedna firma koja je dobila 40 miliona $ za algoritam koji se krsi sa osnovnim fizickim zakonima - sta radi dobar PR - cudo :) Cak i da mu nije namera da uzme pare na ovome (opcija 3) u svakom slucaju pravi jako dobru reklamu u kompjuterski nepismenoj zemlji (a i 10% nepismenoj u klasicnom smislu!)

Dakle, nema tu nista cudno, niti lose.. covek hoce da postane slavan i da se obogati - novinare ne zanima da li je nesto istina ili ne, nego da li je dobra prica. Novinar ne mora da pravi case-study ili da ispituje da li je nesto istina ili ne.. to mu nije posao.

Samo jedan problem oko tih cifri.. te cifre su bile OK za 1998-2001 - tada je moglo da se radi r1 finansiranje od 50 000 000 dolara.. posle 0911 i recesije tesko da ce naci neku dileju da pljune takve pare... Ni za mnogo isplativije (short-term) stvari se jako tesko nalazi finansijer.

U svakom slucaju, recept je bio lep - nadje se neko ko ce da radi round-1 finansiranje - od njega se uzme lepa kinta, kupi poslovni prostor, zaposle drugari, drugarice, devojka/decko, familija... i uzivanje godinu-dve dok se ne skrckaju pare a profita nema.. onda finansijer proda assets i zatvori firmu.. simple as that..


--i;

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.drenik.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.10.2002. u 12:45 - pre 262 meseci
Ljudi taj lik samo pravi sebi imidz, i lazima pali ovaj povodljiv i sludjeni narod.
Te price o tastaturi su najobicnija glupost, u koju ni dete ne bi poverovalo.
Covek ocigledno baronise kao neki klinac, jer Microsoft, Sun, Siemens i ostale ozbiljne firme nikada ne bi ulozile pare u tako neki imaginaran projekat.
Sto se tice tih Buzanovih mapa, Silva metoda i slicnih metoda nista-ne-ucim-sve-naucim nemojte da se uopste obazirete na njih jer i ti prevaranti koji ih propagiraju moraju da nadju ovce koje ce da rade za lovu, a medju gore pomenutim narodom to i nije preterano tesko !
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!03.10.2002. u 15:25 - pre 262 meseci
Pa zato je i pokrenuta ova tema Bartmene...

Ajvane..izvinjavamo se mnogo se izvinjavamo...:-)
 
Odgovor na temu

-zombie-
Tomica Jovanovic
freelance programmer
ni.ac.yu

-zombie-
Član broj: 4128
Poruke: 3448
*.elfak.ni.ac.yu

Sajt: localhost


+5 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.10.2002. u 06:21 - pre 262 meseci
posto ne mogu da skinem sada one skenirane slike odozgo (nece nesto) pa i ne znam da li na njima ima slika tastature, evo ja da vam pokazem konacno na sta to cudo lici (a i crtao sam ga juce, pa dzaba da se baci

btw, nemojte da se smejete mom umetnickom daru. a ni slike koje sam video na tv pre nedelju-dve nisu mnogo bolje. to su verovatno samo skice (ili u najbolju ruku tehnicki crtezi) a ne fotografije..



btw, jedino sto nisam dobro mogao da nacrtam, a to je da ovi krugovi nisu ravni, vec vise kao kalote, (ili polulopte / trecinulopte za one koji ne znaju

(a i to nisam siguran, ve mi se mozda i to ucinilo sa onog crteza


ps, sada kada sam se ohrabrio da vam pokazem tastaturu, to ne znaci da mozete slobodno da mi ukradete ideju!!! eto, stavio sam i (c) copyritht znak na nju!!! :eyes
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net



+7174 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.10.2002. u 08:55 - pre 262 meseci
Citat:
secret:
Ajvane..izvinjavamo se mnogo se izvinjavamo...:-)


Zar se ne kaze "mlogo" ? :)



DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworks.co.yu

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!04.10.2002. u 15:01 - pre 262 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:
Zar se ne kaze "mlogo" ? :)


hehehe

btw
Citat:
zombie / DDG:
posto ne mogu da skinem sada one skenirane slike odozgo (nece nesto)


Kako bre neće...???
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.panet.co.yu



+1348 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.10.2002. u 15:15 - pre 262 meseci
Dragi nam Zarko je potpuno izgubio osecaj za realnost (dakako da ga nikada nije ni imao ali sada to postaje ocigledno i najvecem laiku).

Danas, 5. 10. 2002. ponovo je bio na RTS1 gde je u nekoj idiotskoj emisiji pod sugestivnnim imenom "Profil i profit" ponovo predstavljen kao genije, inovator, matematicar, programer, biznismen etc, etc govorio o svojim "sposobnostima" ali toliko se osilio da se ovaj put nije ni pokusao potruditi da objasni svoje umece (samo da napomenem, mozda to neko jos ne zna, Zarko je po struci propali student elektrotehnike). Nakon sto su pricali o tome da strah koji ljudi imaju od engleskog jezika i racunara poprima razmere katastrofe (doslovno tako su zakljucili), citiracu vam dijalog izmedju njega i nekog retardiranog tipa koji je je u ulozi voditelja:

Retardirani: "Recite nam Zarko kako Vi to ucite ljude da rade na racunaru?"

Genije: "Pa tako oni samo dodju kod mene i ja kazem ĆIRIBU-ĆIRIBA i oni sve znaju."

Retardirani: "Koliko je potrebno engleskih reci da se zna da bi se kompletno ovladalo racunarom?"

Genije: "Kazem Vam, samo ĆIRIBU-ĆIRIBA i to je sve."

Retardirani: "Eto, dragi gledaoci, vidite kako je Zarko konacno demistifikovao i engleski jezik i racunar i sada ste culi sta je dovoljno da bi se se uspesno radilo na racunaru."

Ponavljam da je ovo CITIRAN razgovor a ne preterivanje ili prepricavanje.


Any comment?


 
Odgovor na temu

Laci
Beograd

Član broj: 5568
Poruke: 54
*.nbjzopgf.co.yu

Jabber: jok@ja.bre


+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.10.2002. u 16:30 - pre 262 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic:
Genije: "Pa tako oni samo dodju kod mene i ja kazem ĆIRIBU-ĆIRIBA i oni sve znaju."

Retardirani: "Koliko je potrebno engleskih reci da se zna da bi se kompletno ovladalo racunarom?"

Genije: "Kazem Vam, samo ĆIRIBU-ĆIRIBA i to je sve."

Retardirani: "Eto, dragi gledaoci, vidite kako je Zarko konacno demistifikovao i engleski jezik i racunar i sada ste culi sta je dovoljno da bi se se uspesno radilo na racunaru."

Ponavljam da je ovo CITIRAN razgovor a ne preterivanje ili prepricavanje.



Chekaj malo, da li se ti zajebavash ili ozbiljno? Ako su ovo citati onda je ovo ugodnije gledati nego izbore za predsednika. Svakako je smesnije !!
Na kom programu to rade, da kazem deci da gledaju umesto crtanih!
Ne volim DOS-OVCE
& stop the USA agression!
 
Odgovor na temu

Mikky

Član broj: 18
Poruke: 1563
*.ptt.yu

ICQ: 44582291


+58 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.10.2002. u 21:53 - pre 262 meseci
Citat:
Nebojsa Milanovic:
i nekog retardiranog tipa koji je je u ulozi voditelja:

Retardirani: "Recite nam Zarko kako Vi to ucite ljude da rade na racunaru?"

Genije: "Pa tako oni samo dodju kod mene i ja kazem ĆIRIBU-ĆIRIBA i oni sve znaju."

Retardirani: "Koliko je potrebno engleskih reci da se zna da bi se kompletno ovladalo racunarom?"

Genije: "Kazem Vam, samo ĆIRIBU-ĆIRIBA i to je sve."

Retardirani: "Eto, dragi gledaoci, vidite kako je Zarko konacno demistifikovao i engleski jezik i racunar i sada ste culi sta je dovoljno da bi se se uspesno radilo na racunaru."

Ponavljam da je ovo CITIRAN razgovor a ne preterivanje ili prepricavanje.


Any comment?

))))))))
e svaka ti cast bas si me nasmejao sad.... pogotovo sa imenima koji ucestvuju u dijalogu

e daj zar niko nema mail od tog coveka, daj neka dodje ovde da nam pojasni sta sve to prica, dosadno vise da ga ogovaramo iza ledja.... mada mozda on ovo potajno cita hm... citas li zarko?

-I know UNIX, PASCAL, C, FORTRAN,
COBOL, and nineteen other high-tech
words.
 
Odgovor na temu

Laci
Beograd

Član broj: 5568
Poruke: 54
*.nbjzopgf.co.yu

Jabber: jok@ja.bre


+3 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!05.10.2002. u 23:56 - pre 262 meseci
Imaju ljudi pravo.(Neki prethodni). Fora je da se o njemu prica. Dobro ili lose svejedno. Reklama je u svakom slucaju. Zato se ne treba osecati kao RADIO mILEVA kad "onaj" to hoce.

Mikky : U cemu gresim te mi stize opomena na e-mail?

Uzgred , password je dobar ali je ERRoR jos bolji.
Ne volim DOS-OVCE
& stop the USA agression!
 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.drenik.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.10.2002. u 11:14 - pre 262 meseci
Aman pa napisano je 7 strana komentara o liku koji je kalsican pacijent i koji se od Kleopatre i Zorke razlikuje samo po toj IMAGINARNOJ tastaturi.
Predlazem ako je nekako moguce da ga vise ne kritikujemo vec da uzvratimo istom merom. Prvo bi trebali ga nekako nadjemo i da sa njim napravimo duel na TV-u pred voditeljem i sa par ljudi sa ovog foruma koji su strucni u oblastima programiranja i hardware-a pa da lepo pokazemo celoj Srbiji i svetu kakav je on zaista pacijent i da mu zapusimo usta jednom za svagda kako vise ne bi lupao gluposti i lozio ovaj naivan narod o tome kako je on neki nas Bill Gates i kako je on najveci inovator u Srbiji jos od doba Tesle.
Ako se slazete nekako cemo kontaktirati ljude na TV-u i sredicemo ovog sarlatana jednom za svaga !!!!!!!!
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.verat.net

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.10.2002. u 11:30 - pre 262 meseci
Evo ja predlažem Voju Antonića :-)
 
Odgovor na temu

torbica
Zoran Torbica
community manager
Vracar, Beograd

torbica
Član broj: 187
Poruke: 1780
*.yubc.net

ICQ: 36726092
Sajt: www.aikstednja.rs


+1 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.10.2002. u 11:34 - pre 262 meseci
Citat:
Bartman:
Ako se slazete nekako cemo kontaktirati ljude na TV-u i sredicemo ovog sarlatana jednom za svaga !!!!!!!!

Ja sam za..... i to Vanju Bulica kontaktirati po mogucstvu.....
Prijavljujem se, nemam strah od kamere :)))))))))))

www.aikstednja.rs mesec stednje 2010/ www.snajper.rs servis za media planiranje na Internetu
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8369
*.panet.co.yu



+1348 Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!06.10.2002. u 14:47 - pre 262 meseci
Jos jednom da ponovim da je ono CITAT iz emisije "Profil i profit" koja je bila u subotu oko podne na RTS1, ali imajte u vidu da je ovo citat samo iz POSLEDNJIH minut-dva koje sam pratio, jer sam se ukljucio tek na kraju i pozivam nekog ko je gledao celu da makar preprica a jos bolje citira sve o cemu je bilo reci .



 
Odgovor na temu

Bartman
Beograd

Član broj: 4467
Poruke: 400
*.drenik.net



Profil

icon Re: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!07.10.2002. u 14:51 - pre 262 meseci
Vanja Bulic je do skoro ziveo u mom komsiluku, a znam i njegove klince ( cuvene blizance Ivana i Ognjena ), i mada se odselio mogao bi da ga kontaktiram ako ste zaintresovani da pokopate ovog lika o kome pricamo evo vec 8 strana !!!
Moj prelog je da je ipak bolje da to bude diskusija u emisiji tipa Polarotor ili neka takvog tipa na RTS-u 1, i to da u nasem timu budu 2-3 coveka ( po mojoj proceni Ivan Dimkovic i *cenzurisano bi bili najpogodniji za taj posao, ali ako imate bolje ljude nije problem ) pa da ga lepo pokopaju i pokazu kakav je blefer.
Kod Bulica bi bolje prosao Voja jer on ima zanimljiviju pricu za tu emisiju !!!
Ako se slazete trebalo pored Bulica kontaktirati i nekoga na RTS-u kako bi se ugovori taj duel, pa bi bilo pozeljno da se razglasi na forumu ko zna nekog na RTS-u da nas poveze i da se dogovorimo !!!!

* cenzurisao Gojko
Aye caramba !!!
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Crni biseri BK — istina o Žarku Radosavljeviću — NL Pro Group!
(HARDTOP topic)
Strane: << < .. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 974715 | Odgovora: 1797 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.