Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koji photoshop se koristi za smanjenje obima

[es] :: Rasterska grafika :: koji photoshop se koristi za smanjenje obima

[ Pregleda: 9980 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sojcica
podgorica

Član broj: 246844
Poruke: 1
77.222.25.*



Profil

icon koji photoshop se koristi za smanjenje obima12.01.2010. u 14:07 - pre 172 meseci
ja sam nova u ovome tako da se nadam da mi necete zamjeriti ako sam pogrijesila. zna li neko koji photoshop da koristim za smanjenje obima (struka, ruku, itd) i uljepsavanju lica ( micanje bora, podocnjaka, itd)?
ss
 
Odgovor na temu

skemamen
skeMaMen
graphic & prepress dsgn
Beograd, Zemun

Član broj: 182886
Poruke: 606
*.dynamic.sbb.rs.



+28 Profil

icon Re: koji photoshop se koristi za smanjenje obima12.01.2010. u 17:15 - pre 172 meseci
Bilo koji...
>>> Designed to be signed...!
 
Odgovor na temu

component

Član broj: 182885
Poruke: 1243



+442 Profil

icon Re: koji photoshop se koristi za smanjenje obima12.01.2010. u 22:10 - pre 172 meseci
Skemamen ti je tačno odgovorio. Mada ti nije napisao objašnjenje.
Photoshop je aplikacija, a ne naziv za vrstu aplikacija. Postoji priličan broj verzija Photoshopa (mislim da je poslednja CS4). A ako već imaš instaliram Photoshop (bilo koju verziju) ono sa čim bi mogla da odradiš "smanjenje obima" je opcija Liquify (mislim da se nalazi među filterima), a "uljepsavanje lica" bi ti "clone stamp" i "healing brush" pomogli.
Ukoliko nemaš Photoshop (ako ga već nemaš prilično je skupo da ga nabavljaš samo radi doterivanja par fotografija), probaj da instaliraš neko od besplatnih rešenja tj. neku od aplikacija za obradu fotografija (na primer GIMP). Nije Photoshop jedini, iako je verovatno najbolji.
"Nadam se da će aktuelna vlast, kada se sve ovo završi imati pošteno i fer suđenje."
 
Odgovor na temu

[es] :: Rasterska grafika :: koji photoshop se koristi za smanjenje obima

[ Pregleda: 9980 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.