Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Treba mi pomoc u vezi skole

[es] :: Vodič za učenje :: Treba mi pomoc u vezi skole

[ Pregleda: 1427 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Popexstudio
Beograd

Član broj: 243771
Poruke: 1
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Treba mi pomoc u vezi skole19.01.2010. u 21:31 - pre 172 meseci
E sad...ne znam da li je ovo prava kategorija u vezi sa mojim problemom, trazio sam neko mesto koje bi moglo da parira mojoj temi...
Ljudi imam problem idem u ETS "Nikola Tesla" i obozavam racunare znam par programskih jezika i dugo se bavim ove, zadovoljan sam svojim znanjem o racunarima za moje godine....e sad mogu da se prebacim u srednju skolu 13-a beogradska gimnazija...
Razlozi zasto bih presao su:
tesla mi je mnogo daleko stalno 7 casowa, nema devojaka, al ipak tu je bleja sa ortacima....
a u 13-u bih otisao tamo mi drustvo iz osnovne, bliza mi je mnogo, ima devojaka, ima malo casova sve u svemu drustvo je ok al meni se cini da je 13-a teza sa time sto bih posle srednje opet upisao ETF...

E sad ako neko moze da mi da savet sta da radim...ludim ovih dana...svakako hocu da se bavim racunarima...al dal je to moguce i ako zawrsim 13-u i odem na ETf ocu li imati isto znanje kao da sam zawrsio samo teslu...

ovo sam postavio na elitesecurity zato sto sam primetio da ima dosta ljudi koji se razumeju o racunarima, pa sad ako mozete da mi pomognete da mi date neki primer ili kako je vama bilo znacilo bi mi

Hvala unapred
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Treba mi pomoc u vezi skole

[ Pregleda: 1427 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.