Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Fotografisu vozila na trotoaru???

elitemadzone.org :: MadZone :: Fotografisu vozila na trotoaru???

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 76042 | Odgovora: 368 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mrkii

Član broj: 60791
Poruke: 520
*.dynamic.sbb.rs.



+843 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???11.02.2010. u 22:36 - pre 172 meseci
Citat:
i nista, prosao mesec, ostala jos dva :-)

Nista, javi se za dva meseca pa da nastavimo razgovor :)

A sad ozbiljno, kako imas obraza da moralises kada si vozio pijan, kaznili te, pa opet pijan vozio do kuce ("sreca nisu te navatali"). I to da moralises oko ebenog parkinga. Pa mogao si da ubijes nekoga, covece!

 
Odgovor na temu

bttp
Vračar

Član broj: 48840
Poruke: 1539
*.dynamic.sbb.rs.

ICQ: 8285806


+155 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???11.02.2010. u 22:39 - pre 172 meseci
Citat:
vilil1: @dava, @mrkii, @bttp...

Meni u vasoj prici nesto ne stima. Daleko bilo da branim nepropisno parkiranje, ali postoji neki red. Valjda. Zna se ko ce da procesuira, ko ce da naplati kaznu...

U kojoj ste vi prici? Sta ste vi, neki osvetnici, sta li vec? Koliko ste vi vozaca nepropisno parkiranih automobila opomenuli da to nije u redu, ili nesto slicno

Ja lično sam opomenuo njih nekoliko. Poslednji kojeg sam opomenuo je neki klinac koji je ušao čovek lepo na trotoar i manevriše da se uglavi između drveća, bakica prolazi i mora se sklanja u ulaz zgrade jer se boji da je ovaj ne zakači. Pored njega stoji prazno parkirno mesto, ali on je pametniji, zašto da plati ako može besplatno na pločniku. Opomenuo sam ga, pokazao sam mu slobodno mesto na 5 metara od njegovog. On me je odgledao i ništa, produžio sam. U povratku sam naišao na taj auto na istom tom mestu i slomio sam mu brisač. Namerno onaj ispred vozača.
Sell 'crazy' some place else. We're all stocked up here.
 
Odgovor na temu

Yoba
Projektant

Član broj: 240687
Poruke: 121
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 05:39 - pre 172 meseci
>Pa mogao si da ubijes nekoga, covece!


Ma idi molim te...popijes dva piva i pobijes 150 ljudi na putu do kuce xD

Pandur koji mi je napisao tiket me pustio da se vratim kolima kuci (naravno, oduzeo mi dokumenta po pravilima sluzbe). Da me je policija tada zaustavila ponovo, bio bi u problemu, jer vozim bez dokumenata +0.71. Srecom nisu :)



A ja mislio vi neke hrabrice, a u stvari popijete dva piva i slupate auto...ccccc....
 
Odgovor na temu

flighter_022
L2 Applications Administrator
NS

Član broj: 18499
Poruke: 737
*.directonpc.com.

ICQ: 23089150


+232 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 09:22 - pre 172 meseci
Puna su groblja onih kojima se to nije moglo desiti (da popiju malo ili ne bas tako malo, pa da nekog ubiju ili i sami poginu).
 
Odgovor na temu

NoneVi
Novi Sad

Član broj: 116972
Poruke: 17
*.dynamic.sbb.rs.



+24 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 09:32 - pre 172 meseci
Citat:
flighter_022: Puna su groblja onih kojima se to nije moglo desiti (da popiju malo ili ne bas tako malo, pa da nekog ubiju ili i sami poginu).


To ti je fenomen "Kad popijem vozim pažljivije", koji je uz Promaju i Sarmu verovatno najkarakterističnija odlika Srba.
On a long enough timeline, the survival rate for everyone drops to zero.
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 10:43 - pre 172 meseci
Mozete vi mene da nazivate kako hocete to me uopste ne dotice i mislim da ste u stvari vi prave jajare. Sto majmunu ne kazem u lice? Pa govorio sam i vidim da nevredi, da on to moze skontati pa sam bi skontao. Znas koji je najcesci odgovor? Sta to tebe briga ili ko si ti da mi kazes gdje cu parkirati. To meni dosta govori.

Citat:
neko ubija demokratski izabrane strukture vlasti snajperom

ala si se zaneo.

Citat:
Pravni poredak nekog drustva se vise ogleda u sposobnosti da zaustavi ljude kao dava nego ljude kao Yoba

Opet menjas uzrok i posledicu. Da nema Yobe i tebe nebi bilo ni mene :) Ili da je drzava propisno kaznjavala tebe i Yobu opet ne bi bilo mene kao problema.
Bi li mi mogao opisati koji tok misli se desava u tvojoj glavi kada parkiras na mjesto predvidjeno za invalide ili na po trotoara? Ili je to Null.

Citat:
Ma idi molim te...popijes dva piva i pobijes 150 ljudi na putu do kuce xD


Ne 150, pricajmo realno, ubijes 1, ili jos gore ubijes jedno djete. Jesi li ikada malo razmislio u kojim pravcima bi se tvoj zivot mogao dalje kretati. Mislis li da se to tebi ne moze desiti?


[Ovu poruku je menjao dava dana 12.02.2010. u 11:54 GMT+1]
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 10:54 - pre 172 meseci
Jutros se setio ove price i dok sam stajao na trotoaru fotografisao jednog sto je parikirao na raskrsnici na trotoaru. Valjda mu bilo daleko da ode na parking preko puta...


Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 12:18 - pre 172 meseci
Citat:
dava...to me uopste ne dotice...

Pa naravno da te ne dotice. Da imas imalo obraza ne bi se hvalio unistavanjem tudje imovine.

Ali nisam ja zbog toga pomenuo jajarenje. Nego iskljucivo zbog toga sto nemate jajca da uradite takve stvari kada je vlasnik automobila prisutan, nego JUNACKI cekate da vlasnik ode da bi mu nacinili stetu.

Eno, i @bttp je tako opisao svoj bliski susret sa brisacem. Naravno, kada vlasnik nije prisutan.

Nego, zamislite se malo, preispitajte sebe, kanalisite te frustracije dok je vreme. Bolje zovite pauka, ili komunalce, i nema problema. Jer sta cete raditi ako vas vlanik auta zatekne dok mu grebete auto, lomite brisace, retrovizore...

Ili ako vas savata policija. Pa privodjenje, zapisnici, sudija, kaznjavanje...


@3way

Zato je i dobra stvar sto su poceli da setaju i fotografisu svaki nepropisno parkirani auto. Kada im stigne kazna, ceskace se po glavi, i razmisliti za ubuduce.
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 12:38 - pre 172 meseci
@vilil1 sta sad trebamo da se bijem sa volom? Vidis mozda sam fizicki daleko spremniji od vecine njih ali mi ne pada na pamet da se tucem nekim, a pogotovo sa volom. Idem linijom manjeg otpora i tezim elegantnijim rjesenjima.

Citat:
Nego, zamislite se malo, preispitajte sebe, kanalisite te frustracije dok je vreme. Bolje zovite pauka, ili komunalce, i nema problema. Jer sta cete raditi ako vas vlanik auta zatekne dok mu grebete auto, lomite brisace, retrovizore...

Ili ako vas savata policija. Pa privodjenje, zapisnici, sudija, kaznjavanje...


Otkud odjednom tolika zabrinutost za nas "vandale" :) Mani se toga. ;)

Slikanje je jos elegantnije rjesenje i jedva cekam da se pocne primjenjivati u mom gradu.

Nisi mi vili odgovorio na pitanja, pa ako moze zivo me zanima.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 12:49 - pre 172 meseci
Citat:
dava: Sto majmunu ne kazem u lice? Pa govorio sam i vidim da nevredi, da on to moze skontati pa sam bi skontao. Znas koji je najcesci odgovor? Sta to tebe briga ili ko si ti da mi kazes gdje cu parkirati. To meni dosta govori.
Mislim da nije na to mislio. Mislim da je mislio da direktno "kaznis" pocinioca u njegovom pristvu, da mu izgrebes kola dok gleda i da mu kazes da si ga kaznio zbog pogresnog parkiranja. Al ti to neces uraditi naravno jer prepoznajes svoj mentalitet u njima, kao sto ti imas svoj nakaradni pravno-kazneni poredak ima ga i taj bahati vozac i mozda je u njegovom zakoniku za grebace kola predvidjena kazna lomljenja rebara i/ili kolena. Zato sacekas da taj neko ode i onda mu izgrebes kola krisom, junacki, po svojoj pravdi. Samo, pre ili kasnije ces se okliznuti, videce te neko ko poznaje vlasnika, snimice te neka kamera kojoj bahati ima pristupa, i kad tebe neko bude poceo da progoni kao sto ti to cinis onda ces biti prvi da ocekujes od pravnog poretka da te zastiti, onog istog pravnog poretka po kojem sad gazis.

Citat:
dava:ala si se zaneo.
Mislis? Ne znam dal nosis licno oruzje, ali ako nosis i naletis na nekog kome izgrebes kola i on potegne svoj pistolj na tebe i ti ga ubijes u nuznoj samoodbrani, to je ubistvo. Al ti neces reci istraznom sudiji da si ti zapoceo sukob unistavanjem kola, siguran sam da bi rek'o da te je ludak napao bez razloga i da nisi imao izbora. I ljudi koji su pucali snajperom iz Silerove kao i ljudi koji su ih poslali su bili puni svojih racionalizacija i smatrali sebe za pravedne osvetnike i braionice, bar je ubistvo bilo dovoljno sokantno i visokoprofilno da ubice dobiju pune kazne. Ti ces se mozda izvuci kroz samoodbranu, al mozda njegova rodbina ima drugacije vidjenje dogadjaja i smatra da ih je pravni sistem prevario i da oni treba da uzmu pravdu u svoje ruke?
Meni je najsmesnija ta tvoja tvrdnja o skoli, ta skola na ovi prostorima vlada vec milenijumima, uz krvnu osvetu kao "najsvetliji" primer. Cinjenica da svi vi osvetnici i dalje setate ulicama umesto da sadite luk na padinjaku je mnogo veca indikacija nemoci pravnog sistema ove drzave, to sam vec rekao i iza toga stojim.

Citat:
dava: Opet menjas uzrok i posledicu. Da nema Yobe i tebe nebi bilo ni mene Ili da je drzava propisno kaznjavala tebe i Yobu opet ne bi bilo mene kao problema.
Bi li mi mogao opisati koji tok misli se desava u tvojoj glavi kada parkiras na mjesto predvidjeno za invalide ili na po trotoara? Ili je to Null.
Ja ne parkiram na invalidska mesta ni na trotoaru, ne vidim ni gde sam to rekao? Kad dolazim u beograd uvek se parkiram na zonsko mesto koje platim ili u garazi na Obilicevom vencu ili pionirskom parku ako treba duze da se zadrzim, ovde u pancevu imam placenu mesecnu zonsku markicu. Za 17 godina vozackog staza pauk me je odneo samo dva puta, 90 i neke u Beogradu i pre dve nedelje ovde u Pancevu. Oba puta sam bio u prekrsaju zbog svog nepoznavanja odredbi ZOBSa, sto me naravno ne opravdava jer sam bio duzan da se sa istim upoznam, i oba puta sam potpisao zapisnike i platio kazne i te propise nisam vise krsio. Tako da mene drzava jeste propisno kaznila, a zamisli da si ti naisao dva minuta pre pauka i izgrebao mi auto ili slomio ogledalo? Gde je tu onda pravda za mene kao TVOJU ZRTVU?
Izgovor ti je nistavan kao i pozivanje na tudj prekrsaj. Njegovo krsenje ZOBSa tebe ne oslobadja odgovornosti za ucinjeni vandalizam. Ako hoces da pomognes da se ZOBS primenjuje izvadi mobilni telefon i snimi prekrsaj i podnesi prijavu. Kad se vec boris za pravdu onda se bori po zakonu, ti kao gradjanin imas pravo (cak i obavezu) da policiji prijavis ucinjeni prekrsaj ili zlocin i da predas sve dokaze.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 13:33 - pre 172 meseci
Ti izgleda imas potrebu za pretjerivanjem ili ti je kao klincu zelja bila da budes snajperista. :) Otkud sad pa oruzje u ovoj temi. Licno oruzje nikad nisam ni nosio ni posjedovao i gadim se istog.

Samo me nemoj plasiti svojim nekakvim scenarijima. Jedino zbog cega se brinem su nasa mala decica koja su svakodnevno ugrozena od strane takvih likova i samo ti njih brani, zacudjavas me, imas i sam djete. A nismo svi istih zivaca, jbg.

I citaj postove jer ovakvi razgovori gube smisao. Izneo sam svoje metode, jesu agresivne, ali pise ti u ovoj temi i zasto.

Ovo je sve naopacke, trebao bih ja vas bahate napadati, a ne da se moram braniti od takvih, necu vise.
SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 14:03 - pre 172 meseci
Citat:
dava: Jedino zbog cega se brinem su nasa mala decica koja su svakodnevno ugrozena od strane takvih likova i samo ti njih brani, zacudjavas me, imas i sam djete. A nismo svi istih zivaca, jbg.


Ja njih ne branim, oni treba da odgovaraju za svoje postupke isto kao sto i ti treba da odgovaras za svoje, a svako u skladu sa vazecim zakonima i kaznenim odredbama zakona. I tvoja tankost zivaca ti takodje nije opravdanje, postoje lekovi, postoje tretmani, ako osecas toliki bes koji ne mozes da iskontrolises vec moras da ga ispoljis agresijom prema drugima, ili jos gore gutas taj bes i pasivno-agresivno ga ispoljavas prema tudjoj imovini, onda i treba da potrazis pomoc pre nego to eskalira bez sanse za popravak. Nisi neuracunljiv i treba te drzati odgovornim za tvoje postupke.
I ne vidim sta te zacudjava u mom stavu, tacno imam dete i moja duznost jeste da ga zastitim, kako od ljudi kao sto je Yoba koji racionalizuju pijanu voznju, tako i od ljudi kao sto si ti koji racionalizuju vindikativno nasilje. Ili treba da sacekam da malo poraste i da ga neko kao ti izlupa ako mu u igri razbije prozor loptom, a sve u skladu sa necijim nepisanim zakonikom i opravdano cinjenicom da neposobni drzavni zakon nece goniti moje dete za razbijeni prozor?

Svi vi koji sebi dajete za pravo da uzimate zakon u svoje ruke, po bilo kojoj osnovi i iz bilo kojih razloga, zasluzujete svaku osudu i prezir i to cete od mene i dobiti. I dok god u ovom drustvu postoji i tracak simpatija za vas ovde se nista nece promeniti na bolje.

Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 14:14 - pre 172 meseci
Citat:
dava
Jedino zbog cega se brinem su nasa mala decica koja su svakodnevno ugrozena od strane takvih likova i samo ti njih brani, zacudjavas me, imas i sam djete. A nismo svi istih zivaca, jbg.


Hmm... da li pred tvojom malom decicom vandalizujes tudju imovinu? :)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

dava
Banja Luka

Član broj: 27208
Poruke: 893



+384 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 14:52 - pre 172 meseci
Citat:
da ga neko kao ti izlupa ako mu u igri razbije prozor loptom


Pocinjes pricati jako ruzne stvari. To tvoje poistovjecivanje nekog idiota koji namjerno nemarno parkira, i nevino djete koje kroz igru slucajno razbije prozor govori i o tebi jako zabrinjavajuce stvari ili se pravis lud.

I sad sam opet ja kriv koji sam posledica, a nisi ti kriv koji si uzrok. Milion tona tvog us***og laka na autu ne moze zamjeniti jedan ljudski zivot.

Da se razumijemo, jedino sam ovoliko netolerantan prema bahatim vozacima, tako da nema potrebe spominjati lijecenje.

Opet ti o odgovaranju pred zakonom... ostaje nam samo da zapjevamo:

U svetu postoji jedno carstvo
u njemu caruje drugarstvo
tataratira

SELECT * FROM หน่วยงานหลัก WHERE ยสันติ LIKE 'โดย%'
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 15:28 - pre 172 meseci
Znas kako, dava - to sto si ti "samo" netolerantan prema bahatim vozacima nije uopste olaksavajuca stvar.

Neko drugi je "samo" kivan samo na ljude koji kisele kupus u visespratnicama... neko treci je kivan samo na one koji ubacuju SPAM postu u postanske sanducice... neko peti je kivan na ljude koji peru ves u masini za vreme koje nije dozvoljeno po kucnom redu.. itd.. itd...

Da li sad svima njima treba dozvoliti da uzmu zakon u svoje ruke, posto drzava nista tu ne radi - i da lome, biju, grebu, ... ?

Meni se bas ne svidja taj scenario :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 15:30 - pre 172 meseci
Citat:
dava: I sad sam opet ja kriv koji sam posledica, a nisi ti kriv koji si uzrok. Milion tona tvog us***og laka na autu ne moze zamjeniti jedan ljudski zivot.

Slazem se, ali tvoje vidjenje toga je iskrivljeno i ograniceno samo na tvoj uticaj na lak kola u naivonm verovanju da se tu igra zavrsava. Ti ne znas niti te interesuje kako se situacija odvija nakon sto ti nekome izgrebes kola i amnestiras sebe od te odgovornosti nezainteresovanoscu i neznanjem. Agresija i nasilje je "zarazno", stvara lanac. Kad se bahati vozac vrati i zatekne svoj auto ogreban on ce imati svoju racionalizaciju i videce sebe samo kao zrtvu (isto kao sto ti to sebe vidis) i kao sto su tebi tanki zivci mozda su i njemu, mozda ce rastrojen i iznerviran vec na prvoj sledecoj raskrsnici pregaziti to dete koje tako zdusno branis i poredis sa milionima tona laka, isto dete koje verovatno ne bi zgazio da nije napumpan adrenalinom. Tako da ti nisi uvek posledica, ti si i uzrok i deo problema samo sto to ne vidis.

Da li iko ko lomi retrovizore kolima razmislja o tome da ti retrovizori onda gube funkciju i ugrozavaju saobracaj i zivote ucesnika? Naravno da ne, zli su kaznjeni i tu se prica zavrsava? Ma vazi, bas to je prica iz "jednog carstva"

Citat:
dava
U svetu postoji jedno carstvo
u njemu caruje drugarstvo
tataratira

Lepo je da znas tu pesmicu, sacuvaj je za sudiju siguran sam da ce on/ona lakse razumeti tvoje postupke uz istu.
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

maksvel

Član broj: 107376
Poruke: 2417

Jabber: maksvel
Sajt: maksvel.in.rs


+161 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 15:45 - pre 172 meseci
Čini mi se da opet stigosmo do onih "naivnih" nalepnica. Te nalepnice su upravo mera nekog "delovanja" koja je prihvatljiva kao instant alternativa angažovanju policije, koja bar u nekom slučaju može biti efikasna, a neće oštetiti tuđu imovinu. Na 50 ljudi neće delovati ili će ih naljutiti. Ali onaj 51. će malo razmisliti kako se parkirao. Gledam bar po sebi. Evo, da sad ostavim kola - možda nenamerno - na nekom mestu gde nekome smetaju - zatvarajući nečiji prolaz ili nešto i zateknem nalepnicu, sigurno bih se zamislio i sledeći put malo više pripazio. A nisam nešto savestan za medalju
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 17:14 - pre 172 meseci
Jos dva primera...znaci mesta koliko hoces, sto se i vidi na slici, al stoka se parkira gde stigne...




Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

Yoba
Projektant

Član broj: 240687
Poruke: 121
*.dynamic.sbb.rs.



+11 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 17:24 - pre 172 meseci
I sta predlazes, da im se polupaju kola?


A je li, hocete vi tako i stura, kada odete na more u Grcku, bilo gde u EU da i njima vandalizujete kola, da pokazete koliko ste vi u stvari plementi i dobri. I koliko mislite o trudnicama i maloj deci xD
 
Odgovor na temu

3way

Član broj: 241428
Poruke: 1425



+2403 Profil

icon Re: Fotografisu vozila na trotoaru???12.02.2010. u 17:25 - pre 172 meseci
Predlazem da se fotografisu, pa da se kace na net...
Sedam sutlijasa,
za sedam samuraja,
za sedam tramvaja.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Fotografisu vozila na trotoaru???

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7 8 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 76042 | Odgovora: 368 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.