Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li mozete da mi odgovorite sta se desava ukoliko se ne izvrsi uplata za polaganje licence usled n

[es] :: Vodič za učenje :: da li mozete da mi odgovorite sta se desava ukoliko se ne izvrsi uplata za polaganje licence usled n

[ Pregleda: 2035 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dpmdin
dragana pantic
profesor
indija

Član broj: 253683
Poruke: 8
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon da li mozete da mi odgovorite sta se desava ukoliko se ne izvrsi uplata za polaganje licence usled n05.03.2010. u 08:46 - pre 171 meseci
Da li neko moze da odgovorista se desava ukoliko se ne izvrsi uplata za polaganje licence usled nedostataka sredstava?
dp
 
Odgovor na temu

novatorta
profesor
Kragujevac

Član broj: 237168
Poruke: 41
*.ptt.yu.



+2 Profil

icon Re: da li mozete da mi odgovorite sta se desava ukoliko se ne izvrsi uplata za polaganje licence usled n05.03.2010. u 16:47 - pre 171 meseci
Postoji najmanje 7 tema sa ovom tematikom, sto je krajnje bespotrebno. Preporucujem ti da se obratis kolegama i najvecoj i najposecenijoj od tih 7: http://www.elitesecurity.org/t156895-76-Ispit-za-licencu

Inace, meni je skola odbila da plati, izgovor je bio da nemaju para i ja sam to sama ucinila, kao i dosta mladjih kolega koji rade sa mnom.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: da li mozete da mi odgovorite sta se desava ukoliko se ne izvrsi uplata za polaganje licence usled n

[ Pregleda: 2035 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.